Şimdi Ara

[SS] Hepsiburada Rezilliği! (Elmacık Bilgisayar) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 0:39:26 >
  • Hocam darbe izlerini mikroskop kullanarak mı bakmışlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    Başkan milletin kıtlıkla boğuştuğu bu günlerde evinde koltuğuna oturup bilgisayarı da çekmişin önüne ohh
    ELinin altında da internet var yaz babam yaz
    Ayıptır ayıp ayıp
    Bu lüksün keyfiyetin bedelini ödeyeceksiniz Allah büyük
  • Yaşadığınızı ben de yaşadım. 120 liraya yakın alışveriş gerçekleştirdim ve ürün bozuktu. Ne yaptıysam canımı dişime de taksam olmadı çalışmadı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Dediler içinde numara olması lazım onları arayın. Sonra neyse teşekkür ederim dedim fakat bunu derken sanırım biraz üzüntülüydüm kadın sağolsun isterseniz iade talebi açabilirim dedi ben de çok iyi olur çok sağolun dedim açtı 3-4 gün sonra param geri yattı. Tabii ürünü geri kargoladım ve kargo ücreti yoktu. Alfa kadınmış helal olsun.
  • hepsi buradadan alış veriş yapmıyorm geçenlerde axess iphone kampnayası vardı iphone 11 e 600tl indirm ona rağmen gittim apple ın kendisinden aldım hb ve n11 hiç güvenmiyorum ( 600tl şartında ne koşullar net nede fiyatı çakmışlar pple 7750 olan cihaz 8 milyar yazmışlar her şeyleri sahtekarca )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Her tarafı düşük organizmalar sarmış. Verem gibi de gün geçtikçe çoğalıyorlar. Ne bir şey almaya geliyor ne de tamir ettirmeye...

• Yaklaşık 3 yıl önce neredeyse aynı durumu yaşamıştım, satıcı Hepsiburada olduğu için sorunsuz iade gerçekleştirmiştim.
  • Amazon Türkiye'ye gelmiş -hizmet kalitesi amazon.de ile aynı mı bilemiyorum-, başka birşey kullanmayın mecbur kalmadıkça. Böyle kan emici köpeklerin de sonu zamanla gelecektir, veya şark kurnazlığını bırakıp insan olacaklardır.
  • yıl 2020, hala seagate alan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben amazondan 3-4 sene önce seagate 3 tb'lik hdd aldım.Yurtdışından geldi,karton kutunun içindeydi özenli bir kutusu yoktu,ama herhangi bir sıkıntısı yoktu,hala sistemde kullanıyorum.

Jagerbomb valla hocam ben iyisi o diye biliyorum varsa önerdiğin ürün diğer sefere onu seçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 15 Mayıs 2020; 22:32:19 >
  • Elmacık, ..cık bir şeyi çağrıştırıyor ama neyse uplayalım arkadaşlar.
  • Hocam fatura ve hardisk seri numarası aynı ise garantiye yolluyacaksın değilse dolandiricik giriyor

• ertugrul_121 kullanıcısına yanıt
    Siz bunu deyince aklıma bir şey geldi.
    Benim faturam ürünü iadeye gönderdikten bana yollandı.
    Firmalar geriye dönük fatura kesebiliyorsa bile bana mail attıkları tarih de belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP verelim de sahtekarlık cezasız kalmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harcama itiraz formu oluşturun bankanızdan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunu hep söylüyorum hb n11 gibi yerler aldığı komisyona bakar müşteri memnuniyeti felen takmaz.

Hb ekstra olarak bu aralar çok fena dağıttı 24 saat kargo der ürünü göndermez iptal yapamazsın para iadesini 1 ay beklersin. bozuk kırık ürün gelir gibi gibi. ben arkadaşlara hb den alışveriş yapma diyorum. n11 de en azından beklemeden iptal edebiliyorsun. iade kısmında ürünü kargodan teslim almadım seçeneği var. kargo uzadımı iptal et. hb de böyle bişeyde yok vahim bi site.
  • Ne idiğü belirsiz satıcılardan mal alacaksanız ya amazon yada gittigidiyordan alın. Yabancı kökenli firmalar oldukları için müşteri haklarına önem veriyorlar. Böyle bir durumda iadeniz anında kabul olur. Ama n11 veya hepsiburda gibi türk firmaları dolandırcılara çanak tutan baş dolandırıcılar. Satıcının canı istemezse geri almaz ve yapabileceğiniz hiçbirşeyde yoktur. Hepsiburadadan birşey almak zorunda kalırsanız hiç olmazsa satıcı hepsiburada olandan alın daha güvenli. N11 e ise asla bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 16 Mayıs 2020; 2:3:52 >
  • amazondan alın kardeşim ya.. şu hb ye bulaşmayın lanet gelesice firma kökü kurumadı gitti
  • Böyle durumları yaşamamak için amazondan alışveriş yapmak lazım. 3 kuruş fazla olsun ama kafan rahat olsun herhangi bir sorun çıktığında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.