Şimdi Ara

[SS] Hepsiburada Rezilliği! (Elmacık Bilgisayar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suanda yapabileceğiniz pek bir islem yok cimere tüketici hakem heyetine sikayet etmekten baska baska birsey yapamazsınız nerdeyse binlerce dava açılmış vaziyette hbye ama hicbirisi sonuclanmiyor ne yazikki
    Düşünün benim çalıştığım zamaanda bir kisii aramıştı adam iPhone 7 almisfakat kutusu şahısa bos ulasmis adamin 5 aydir ne para iadesi sağlanmış nede telefonu verilmiş adam ayriyetten dava acmis fakat genede ise yaramamis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    Bende diyorum bi şakirt var bloklamayı unuttuğum, kimdi kimdi, baş şakirtmiş hahaha. Blok yapıştırdım bir de güzel not düştüm ki, sorma gitsin
  • kgforever K kullanıcısına yanıt
    Ben de gerekli şikayetlerde bulundum.
    Umarım kısa sürede çözülür.
    En iyisini yapmışsınız yoksa bu satıcılar herkesi böyle dolandırmaya devam edecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    Abi selamlar.
    Bugün ürünü tekrar kargoya vermişler.
    Bu şekilde ürünü elimde tutup bilirkişi talep edeceğim.
    Tek korkum ürüne orada zarar vermeleri.
    Sonuçta bozuk mal gönderip iade kabul etmeyen, orada benim ürünüme darbe de yapar paramparça da eder.
    Beni uğraştıracaklar ama ben de uğraşacağım.

• Geçmiş olsun. Yaklaşık 2 sene önce sanalmarketim sitesinden (eternal bilgisayar) harddisk satın aldım. Adamlar hdd'yi köpükten oluşan bir kutuya koymuşlar, balonlu poşete sarmışlar, yani açana kadar uğraştım. Paketlemeleri çok iyiydi. Aklınızda bulunsun.

• Bu hepsiburada,bana yıllar önce yaptığım ilk alışverişte badsector'lu HDD yollayıp, badsector'un ne olduğunu dahi bilmeyen garanti servisinin raporu nedeniyle iadeyi reddeden Hepsiburada.

Uzak durun bunlardan, daha bile pahalı olsa amazondan alın hocam.
  • sirreddot kullanıcısına yanıt
    Ben bu tür durumlara çok üzülüyorum özellikle de vesile olduğum için. Allah benim belamı versin
  • Geçmiş olsun umarım çözülür. Bu internetten alışveriş olayında iyice paranoyak oldum bir ürün aldığımda kargo paketini açıp düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol ederken video kaydı alıyorum ki sizin durumunuza düşersem elimde net bir delil olsun. Koşulsuz iade deyip işi yokuşa sürüp müşteriyi mağdur edenleri nasıl bu platformlarda barındırıyorlar aklım almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dmarket pişmanlıktır. 3 kuruş fazla olsun amazondan olsun...

• bir kez daha hepsiburada dan neden alışveriş yapmamak gerektiğini anladık, konu sahibine geçmiş olsun dilerklerimi iletiyorum.
  • anakart atmıştım sepete bu elmacık denen yerden uzak dururum

tam olarak nerede darbe var resimlerde hiç gözükmüyor
  • Bende Elmacık adlı mağazadan termal macun aldım paketi açık geldi ama ucuz maliyetli bir şey ve kullanılmamış olduğundan iade ile uğraşmak istemedim

• Kardeş geçmiş olsun, hepsiburadan bir daha ürün alma. Olumsuz yorumları yayınlatmayıp bu tür dolandırıcı esnaflara kol kanat geriyorlar.

Geçen hb’den traş makinası aldım adam bana tamir görmüş makinayı sıfır gibi yolladı. Bu olaydan sonra hb benim için bitmiştir.

Sen de biraz uğraşırsın ama thh çözer merak etme. Geçmiş olsun.

• HDD kargo yolu ile alınmaz, kafayı mı yediniz? Poşet konusuna gelince, Vatan Bilgisayardan da alsanız antistatik poşet ile birlikte veriyorlar. Çoğu HDD'nin bir ambalaj kutusu yok. Mağazalara toplu şekilde koliler ile geliyor HDD'ler.
  • Bugüne kadar hepsiburada'dan çok alışveriş yaptım.
    Tek bir sorun yaşamadım.satici her zaman hepsiburadanin kendisiydi.ama hb kendi yapmasa bile kendi çatısı altında yapıldığı icin sorumludur ve onlar sizin yanınızda durmaları gerekirken gidiyorlar dolandırıcı firmaların yanında duruyorlar. Açıkçası başınıza gelen bu durum benim de canımı sıktı artık hbden alışveriş yapmayı düşünmüyorum uygulamasını da telden sileceğim. Alternatifimiz yok değil sonuçta
  • İşte böyle haberleri gördüğüm için her gün yıllardır sadece hepsiburada'nın kendi sattığı ürünleri alıyorum ama kullandıkları kargolar sinirimi bozmaya başladığı için artık sadece amazon'dan alacağım isterse daha pahalı olsun en azından bilirim işim garanti olacak.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 0:39:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Bu mesaj silindi.
    şu adam banlanmayacak mı artık? Her konuya şunu yazıp duruyor.sanane kardeşim neye para harcamak istiyorsa harcar gerek kredi çeker harcar.neyse yeni bir saray daha geliyor.Ne bileyim... Neyse... Allah büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 15 Mayıs 2020; 19:0:12 >
  • huhuq kullanıcısına yanıt
    Bütün yorumlara tek tek cevap vereceğim ama bu yorumda güzel bir detay var.
    Harddisk antistatik ambalaj içerisinde gelmedi.
    Bildiğiniz balonlu poşetle geldi.
    Yani fotoğrafta ne görüyorsanız o.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

• Bu tarz ticari ahlaka şaşırmamak gerekiyor incehesap, itopya ve elmacık olarak son günlerde daha çok konuşalacak gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.