Şimdi Ara

Spigen.com.tr Süper Fiyatlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
10.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de dün verdiğim Neo Hybrid EX Slim Metal siparişim bugün geldi, ilk izlenimim olumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Spiegen Markalı mı?

Evet arkadaşım bu arkadaşın ürünün aynısı Spigen marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13NiGhT_M@Re

quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

arkadaşlar sipariş ettiğim ürünler geldi. Boşuna sipariş vermeyin bir şey göndermiyorlar diyenlere duyurulur..

D&R'da bazı kılıflar kendi sitesinden bile ucuz.Üstüne 75TL harcamaya 15 TL bkm indirimi var.Avantajix-karta puan kazanımı vb. şeyleri hesaba katmadan bile daha avantajlı.

Neden aynı ürüne daha fazla ödeyelim ki?Bence temel soru bu.

Cevabı şöyle, spigen.com.tr de alt limit olmaksızın kargo ücretsiz. D&R da 50 TL üzeri kargo ücretsiz. 50 TL altında ürün alacaklar için spigen.com.tr daha mantıklı.

2 adet S4 kılıfı hediye çekiyle de olsa 25 TL ye almak da paha biçilemez

• quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

Bu ekran koruyuculardan biri arkalı önlü diğeri sadece ön.
    Bunun dışında aşağıdaki ürünler arasında ne fark vardır?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Ekran-Koruyucu-Steinheil-Ultra-Crystal,PR-149.html

http://www.spigen.com.tr/iPhone-5-Screen-Protector-Set-Steinheil-Ultra-Crystal-Mix,PR-4.html

Fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Ben de adamların hakkını yemeyeyim. Tam 1 yıl sonra Spiegen S4 kılıfı yenisiyle değiştirdiler. Öyle çok ciddi bir sıkınıt kesinlikle yoktu.
    Ayrıca bilmeyenler için de söyleyeyim, kesinlikle Spiegen S4 kılıfı tavsiye ederim.
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S4-Case-Ultra-Flip-View,PR-95.html

Spigen.com.tr Süper Fiyatlar

teşekkürler kaptım bir tane

ancak aklıma takılan nokta bunda ben bildirim ışığını nasıl göreceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 19 Aralık 2014; 22:37:16 >

• Allah kahretsin gg den orjinal s4 neo hybrid i 2 gün önce 54 tl ye sipariş ettim şimdi içime öyle bir oturduki bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sansar Salvo Hastası -- 20 Aralık 2014; 1:21:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim ışığı olup olmadığını unutmuşum cihazda. Şimdi baktım evet bildirim ışığı varmış :)
    Ben telefonu aldığım gün kapattım ki şarjı yemesin. Kullandığım bir özellik değil yani. Kılıfı kontrol ettim bildirim ışığı için ger yapmamışlar.
    Bu arada çakma spiegenler var. Benim başıma geldi. Kapaklı Spiegen Armor kılıf aldım 3 günde kırıldı. O kadar orjinaline benziyordu ki iade ederken adam hiç ses bile çıkarmadı. İçinden bir kod çıkıyor onu sitenden kontrol ediyorsunuz.(BU ÖNEMLİ)
    KOD KONTROLU İÇİN LİNK:

http://www.sgporiginal.com/?ckattempt=1

Mesela BURADA(LINK) Spiegen S5 kılıf 10 Tanesi 25$. Tanesi 2.5$. Yani çakma çok fazla.

@__By_CiN_oO__ dostum, valla 25TL bedava bu kılıf için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 20 Aralık 2014; 13:15:02 >

• Bulunduğunuz yerde spigen satıcısı varsa spigen.com dan sipariş geçmeniz gerek yok.bu satıcılar da spigen.com daki fiyatlardan satıyorlar.siteye bakıyorlar fiyat neyse o fiyattan veriyorlar.spigen.comda satış yerleri yazıyor.ben note3 neo hybrid aldım 59tl den 39tl ye düşmüştü Adana kilifcim mağazasından aynı 39tl ye aldım. Bilginize

• tüh ya dostum bildirim ışığı işi olmamış, neyse vazgeçmiş olalım ne yapalım
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Ben de önceki mesajda belirteyim Arkadaşlar alırken dikkat etsin ;)
  • Aynı fırsatlar turkcell aksesuardada var i6 için dileyen bakabilir

• Cumartesi günü gelen LG G3 ekran koruyucuyu, sakin kafayla daha temiz yaparım diyerek pazar sabahına bıraktım.

Paketin içinden 3 tane koruyucu çıktı. "Herhalde, birini beceremezsek diğerini deneyelim diye böyle düşünmüşler" diyerek işleme koyuldum.

Montaj videosundaki gibi ekranı güzelce temizledim. Mutlaka hava kabarcıkları kalıyor. Ne yaptıysam ne ettiysem hava kabarcıklarına engel olamadım.

Hadi birincisi ziyan oldu diyerek tekrar tekrar (Belki 20 kez) ekranı temizleyerek ikincisini de ziyan ettim.

Hadi üçüncüsü var nasıl olsa tesellisiyle 3'sünü de ziyan ettim.

Hava kabarcıklarına bir türlü engel olamadım. Toz moz yok. Benim LG nin ekranı yamuk herhalde.

25 TL boşa gitti.

Bence almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertop

Cumartesi günü gelen LG G3 ekran koruyucuyu, sakin kafayla daha temiz yaparım diyerek pazar sabahına bıraktım.

Paketin içinden 3 tane koruyucu çıktı. "Herhalde, birini beceremezsek diğerini deneyelim diye böyle düşünmüşler" diyerek işleme koyuldum.

Montaj videosundaki gibi ekranı güzelce temizledim. Mutlaka hava kabarcıkları kalıyor. Ne yaptıysam ne ettiysem hava kabarcıklarına engel olamadım.

Hadi birincisi ziyan oldu diyerek tekrar tekrar (Belki 20 kez) ekranı temizleyerek ikincisini de ziyan ettim.

Hava kabarcıklarına bir türlü engel olamadım. Toz moz yok. Benim LG nin ekranı yamuk herhalde.

25 TL boşa gitti.

Bence almayın.

senin mesaji gormeden aldim hemen :s kaliteli diye biliyodum bu filmi

• quote:

Cumartesi günü gelen LG G3 ekran koruyucuyu, sakin kafayla daha temiz yaparım diyerek pazar sabahına bıraktım.

25 TL boşa gitti.

Bence almayın.

Baloncukları bez ile köşeye itip yok edemediniz mi? Her seferinde baloncuk çıkar ama araya toz tanesi kaçmadıysa köşeye kadar itilerek yok edilir. Toz varsa ortamda zaten feriştahı gelse, 100 liralık film olsa o kabarcık orada kalır. Ürünle ne alakası var bu durumun?

• @Bir rind
    @Vyl

Hadi benim beceriksizliğim diyelim.

25 TL ya temizleme bezi satın almış oldum. Mutluyum.

Eğer benim gibi beceriksizseniz kader sizin için de ağlarını örüyor.

Vyl... Hayırlı olsun. Sonucu merak ediyorum.
  • Kapıda ödemeyle kaptım 2 adet. Ürünler gelince belki 2-3 tane daha yedek alabilirim. Zaten yılda 1 kesin değişiyor kılıf
  • İphone 6 kılıfları güzel lakin çok Pahalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic25

Sakın bir şey almayın adamlar ne ürünü gönderiyorlar ne ilgileniyorlar benden demesi

O eskidendi hocam, şimdi 1-2 güne elinize geçiyor ürünler.
  • mertop M kullanıcısına yanıt
    Benim de en gıcık aldığım şeydir ekran jelatini takmak. Ama yöntemi buldum. Banyoya gidin takıyorum. Orası en tozsuz ortam oluyor.

Bu arada ben kargosuyla birlikte 10TL civarı bir paraya 15" LCD monitor filmi alıyorum, onu kesip kesip kullanıyorum. Bence süper oluyor.

http://www.n11.com/laptop-notebook-ekran-koruyucu-151-038-154-038-156-P39834417
  • quote:

@Bir rind
    @Vyl

Hadi benim beceriksizliğim diyelim.

25 TL ya temizleme bezi satın almış oldum. Mutluyum.

Eğer benim gibi beceriksizseniz kader sizin için de ağlarını örüyor.

Vyl... Hayırlı olsun. Sonucu merak ediyorum.

S4 ekran filmini sorunsuz kapladım. Ekranı ne kadar silersen sil havada uçuşan toz tanecikleri yapisiyor. Paketten çıkan sticlerlar bu konuda çok işe yarıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.