Şimdi Ara

Spigen.com.tr Süper Fiyatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
10.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    tabi 50. yi yaparken 49 kere yapmışlık deneyiminiz vardı. bizde deneyim 0.
  • ekrana yapışan toz taneciklerini para bandını üzerine yapıştırıp çeke çeke temizleyebilirsiniz..

aynı şekilde koruyucuya yapışan tozu da alın.. yoksa baloncuk oluşur..

bu yöntem ile parmak izlerini de silmiş olursunuz..
  • N11'de 6 Plus için Neo Hybrid Metal 68,50 TL

http://www.n11.com/spigen-iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal-kilif-P34813389

Ben aldım, ama tek önceliği telefonu korumak olmayanlara önermiyorum.
    6 Plus zaten büyük ve kaba bir telefon değilmiş gibi cihazı daha kaba yaptı.
    6 Plus resmen tuğlalığa terfi etti bu kılıf ile, 6.3" tablet gibi oldu.

Ama koruması çok iyi olacaktır, ona laf yok.
  • hepsiburada akar bence. Kendi sitesinde o kadar hızlı kargo ve ilgilennen yok. fiyatlar hb ye görede pahalı.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Hocam inan ilk yapıştırdığımda ördek gibiydim netten videolar izledim.
    benim elimin yatkınlığa ulaşmasında clear coat firmasının ıslak uygulanan koruyucuları yardımcı oldu...

ıslatıp tatbik ediliyor bu malzeme ama sertlerden farklı olarak yumuşacık bi yapıya sahip oldugundan uygulaması daha zordu..
    bu yumuşaklarda da baloncuk ihtimali sıfır toz ihtimali aynı idi..

baloncuk gibi görünen yerler sıvının fazla kaldığı kuruyunca yapışacak kısımlar oluyordu :)

el yatkınlığı için 1-2 liralık dandik koruyucuları telefonunuza yapıştırıp sokme teknipi ile kaliteliye geçiş yapılabilir:)
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler
    Iphone 5C Kapakları oldukça uygun.
  • Merhaba arkadaşlar,

DR'danhttp://www.dr.com.tr/Elektronik/Spigen-iPhone-5-Case-Ultra-Hybrid-Black-SGP10517//Telefon/Telefon-Aksesuarlari/iPhone-5-Aksesuarlari/urunno=0000000566253 kılıf siparişi verdim. Spigen'in sitesinden baya ucuza geldi. Şimdi merak ettiğim dr'dakinde veya Spigen'in sitesinde kutu içeriğinde ekran koruyucu ibaresi Geçmiyor. Fakat izlediğim inceleme videolarında ekran korucuyu Çıktığı Görülüyor.

Dr'dan bu kılıftan alan var mı? Kutu içeriği hakkında bilgi verebilir mi? Ona göre bir tane de ekran koruyucu alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben d&r dan neo hibrid kılıf aldım ekran koruyucu çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Ben d&r dan neo hibrid kılıf aldım ekran koruyucu çıkmadı.

Cevap için teşekkürler. Benimkinden de Çıkma ihtimali nerdeyse hiç yok o zaman...

• Arkadaşlar 5S kullanıyorum.Temperlı cam var.Cam ile çakışmayacak sıkıntı yaratmayacak bir kılıf önerebilir misiniz ?
  • iphone 4 için kargo dahil 9.90 a kaptım bitane. En dandik kılıflar bile 10 20 tl arası satılıyor dışarda bence sıcak güzel fırsat . Teşekkürler
  • Iphone 6 neo hybrid
    Iphone 6 aluminum fit fazlalık olarak var
    Alıcak varsa verebilirim
     Spigen.com.tr Süper Fiyatlar Spigen.com.tr Süper Fiyatlar Spigen.com.tr Süper Fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Iphone 6 neo hybrid
    Iphone 6 aluminum fit fazlalık olarak var
    Alıcak varsa verebilirim
     Spigen.com.tr Süper Fiyatlar Spigen.com.tr Süper Fiyatlar Spigen.com.tr Süper Fiyatlar

Ne kadar KARDEŞ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.