@Bir Rind 
konu açıcı
En az 500 Konu Açtı
çok beğenilen
En az 1.000 Beğeni Aldı
müdavim
En az 5.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
+2
2 diğer rütbeyi gör

Yarbay
04 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 187 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: TamirciÇırağı
Forum İmzası:
Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
Forum İkinci El İmzası:
Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..
Hakkımda:

Unutursan unutanlardan farkın kalmaz. -AcD
Her gün bir şehit haberi gelir oldu. Rabbim ailelerine sabır versin, mekanları cennettir, tek tesellimizde budur.
Kanları yerde kalıyor ama ruhları göktedir.
Unutmamamız gerekenler; Mustafa Kemal Atatürk,Ali Gaffar Okkan,Uğur Mumcu, Necip Hablemitoğlu,Eşref Bitlis-Bildiklerinizi lütfen pm ile bildirin, ,-
Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..
Evet evet yanlış okumadın, bu bir SıR'

Unutursan unutanlardan farkın kalmaz. -AcD
Her gün bir şehit haberi gelir oldu. Rabbim ailelerine sabır versin, mekanları cennettir, tek tesellimizde budur.
Kanları yerde kalıyor ama ruhları göktedir.
Unutmamamız gerekenler; Mustafa Kemal Atatürk,Ali Gaffar Okkan,Uğur Mumcu-Bildiklerinizi lütfen pm ile bildirin, profilimde paylaşayım-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.665
İkinci El Bölümü Mesajları: 508
Konularının görüntülenme sayısı: 158.078 (Bu ay: 2.168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.364 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.