Şimdi Ara

Sosyalleşmem lazım yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben her gun okuldan gelirim ve gece 12 lere kadar bilgisayar başından kalkmak yeter demek istiyorum artık kendime.()Spor yapmak istiyorum fakat verecek param yok izmir şirinyerde oturuyorum bedava devlet kursu felan olan yüzme tenis hiiç farketmez bi kurs varmı bildiğiniz acaba

• Şirincenin şarabı iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Céltics -- 15 Mayıs 2010; 22:34:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay.41

Şirincenin şarabı iyidir.

ne şirincesi ne alaka

• izmirde ücretsiz baya bir kaykay kursu var diye biliyorum araştır kay biraz onlarla takıla takıla uçarsın zaten
  • şirin yeri şirince diye okumuşum affola
  • Hajı bırak kursları yaa.. Gel takılalım. Gecelere akalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyaş Pilot -- 15 Mayıs 2010; 23:37:29 >
  • Ya sosyallik kendinden gelen birşeydir . Zorla sosyal olunmaz . Arkadaşlarınla gezerek kendine güzel bir çevre edinerek sosyal olabilirsin . Kısacası herkesin sosyallik anlayışı farklıdır .
  • dostum ne gerek var paraya beyin bedava
    şaka bir yana gerçekten spor yapmak için hiç paraya gerek yok.
    çık sokağa koşu yap.depar at veya 3-4-5-6-7-8....... km koş veya zamana karşı koş.
    sonra çık eve çekebildiğin kadar şınav,mekik barfiks çek.
    bunlar sadece aklıma gelenler...
    lütfen biraz daha yaratıcı olalım
  • internetin bilgisayarin var evinde her ay 30 40 liraveremiosan yazik:
  • Şehir dşında arkadaşın varsa. 2 haftalıgına yanına git. Bilgisayar başına günde yarım yada bir saat otur. Bak bakalım bir daha asosyal hayat sürüyormusun!!!!
  • Bir şey daha geldi aklıma.
    Sağlam bir arkadaşınla sparing(kavga antremanı) yapabilirsin.
    Tabi abartmamak şartı ile.İlk önceleri hafif vurarak (kafa ve özel bölge hariç tüm yerler) başlayabilirsiniz.

biraz fight club gibi oldu ama buda spor sayılır sonuçta.biz arkadaşla haftada bir mutlaka yaparız
    hem stres atarsın hem daha iyi dövüşürsün hemde spor yapmış olursun.
    beyin BEDAVA
  • asosyal dediysemde okadar kötü durumda değilim sadece hayatımın okul ve pc arasında devam ettıgını soylemeye calıstım . Bu spor kursları paralıda olabilir aşırıya kaçmadık sürece bilen varmı izmir yakınlarında ücretli yada ücretsiz spor kursları_
    ?
  • kaç yaşındasın? ben de izmirdeyim :) muhtemelen erkeksindir :D ben de 15 yaşında bi erkeğim ayrıca geek'im konuşabiliriz :) hatta wii'n varsa beraber oyun oynarız falan :) ben de asosyelim ama ne bileyim hafiften de hoşuma gidiyo lan asosyal olmak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okuyom Ben Yeaa

asosyal dediysemde okadar kötü durumda değilim sadece hayatımın okul ve pc arasında devam ettıgını soylemeye calıstım . Bu spor kursları paralıda olabilir aşırıya kaçmadık sürece bilen varmı izmir yakınlarında ücretli yada ücretsiz spor kursları_
    ?

güzel kardeşim çok mu üşengeçsin? ille başında para vereceğin antrenör veya koç mu olacak? kendin şınav mekik koşu yapamıyomusun ya? .ve spor derken neyi kastediyorsun biraz açarmısın?
    anlamıyorum ya kendi başına biraz çabalamak örneğin 50 şınavdan 100 şınava çıkmak çok mu zor.(ki bu SPORdur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

quote:

asosyal dediysemde okadar kötü durumda değilim sadece hayatımın okul ve pc arasında devam ettıgını soylemeye calıstım . Bu spor kursları paralıda olabilir aşırıya kaçmadık sürece bilen varmı izmir yakınlarında ücretli yada ücretsiz spor kursları_
    ?

güzel kardeşim çok mu üşengeçsin? ille başında para vereceğin antrenör veya koç mu olacak? kendin şınav mekik koşu yapamıyomusun ya? .ve spor derken neyi kastediyorsun biraz açarmısın?
    anlamıyorum ya kendi başına biraz çabalamak örneğin 50 şınavdan 100 şınava çıkmak çok mu zor.(ki bu SPORdur)

abi valla başında antrenör olmayınca spor yapmak gerçekten zor herkez yapamaz örneğin ben

• ayrıca burdaki asıl nokta sosyalleşmek için ortam aranması, spor yapılması değil... o yüzden tek başına spor yap falan demeyin yani, mantıksız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

quote:

?

arkadaşım ben zaten gunde aralıkla şınav çekiyorum ama benim kastettiğim bi branşda ilerlemek antrenörlerim iyi derse o konuda profosyonelleşmeyide düşündüm açıkçası

• bu aralar üniversitelerin festivalleri oluyor takıl bakalım belki birşeyler değişir
  • ilk adımın BİM e giderek 3-4 paket tuvalet kağıdı almak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: endorph

ayrıca burdaki asıl nokta sosyalleşmek için ortam aranması, spor yapılması değil... o yüzden tek başına spor yap falan demeyin yani, mantıksız...

koşu yaparken birsürü yeni insanla tanışılabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.