Şimdi Ara

Sosyalleşmem lazım yardım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En iyisi kendine bir Golden köpek al. Parklarda gezdir onu. İllaki bir kız gelip köpeği sevmeye çalışacaktır. Belki onunda goldeni vardır. köpekleri çiftleştirme teklifi eder. tabii köpekler çiftleşince sende boş duracak değilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

En iyisi kendine bir Golden köpek al. Parklarda gezdir onu. İllaki bir kız gelip köpeği sevmeye çalışacaktır. Belki onunda goldeni vardır. köpekleri çiftleştirme teklifi eder. tabii köpekler çiftleşince sende boş duracak değilsin

Golden köpekler kaç lira?dan başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

En iyisi kendine bir Golden köpek al. Parklarda gezdir onu. İllaki bir kız gelip köpeği sevmeye çalışacaktır. Belki onunda goldeni vardır. köpekleri çiftleştirme teklifi eder. tabii köpekler çiftleşince sende boş duracak değilsin

oha bide 1 yıl boyunca hiç kız gelmiyomuş bu ölene kadar köpekle gezmesin
  • yeteneğin varsa bir müzik aleti çalabilirsin sporu geç.
  • dışarda gezersen her zaman insanlar ile tanışman mümkün.

ben de izmirde oturuyorum,bu gün kargo almaya gittim.kargom simbat şubesi yerine çiğli şubesine gelmiş.otobüs de yok o taraflara ben de sağanak yağmurda tam yolumu bilmeden millete sora sora gidiyorum.benim yaşlarımda birisini buldum sordum nerden gideceğim falan diye.dedi ben de o taraflara gideceğim birlikte giderim falan.neyse konuştuk 10-15 dk havadan sudan.ayrıldığımızda birbirimizin telefon numarasını ve facebook adreslerini verdik.2 mizin de köpeği var ve evlerimiz de 10-15 dk lik mesafede.yazın köpekleri birlikte koşuya çıkarmayı düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

dışarda gezersen her zaman insanlar ile tanışman mümkün.

ben de izmirde oturuyorum,bu gün kargo almaya gittim.kargom simbat şubesi yerine çiğli şubesine gelmiş.otobüs de yok o taraflara ben de sağanak yağmurda tam yolumu bilmeden millete sora sora gidiyorum.benim yaşlarımda birisini buldum sordum nerden gideceğim falan diye.dedi ben de o taraflara gideceğim birlikte giderim falan.neyse konuştuk 10-15 dk havadan sudan.ayrıldığımızda birbirimizin telefon numarasını ve facebook adreslerini verdik.2 mizin de köpeği var ve evlerimiz de 10-15 dk lik mesafede.yazın köpekleri birlikte koşuya çıkarmayı düşünüyoruz.

Ya köpek fikrini anneme sordum olmaz diyor apartımanda yasak diyor ama zemin kattayız ve balkon ve bahçe var Golden çok havlarmı ki şu ailede bikere fikrime saygı duyan çıkmadı kendilerine gelince saygıda kusur etmicez ama onlar bizi doğurdu ya seni ben dogurdum ne istersem yaparım diyorlar kendileri bi saygısızlık yapsa bile of hayattan çok sıkıldım

• Golden fiyatlarını bilmiyorum. Ama uysak köpektir çok havlamaz. Yavruyken al çok tatlı oluyorlar. Annen köpeği görünce onunda fikri değişecektir.
  • Yavru golden'lar 300 civarı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airsilver960

quote:

Orijinalden alıntı: endorph

ayrıca burdaki asıl nokta sosyalleşmek için ortam aranması, spor yapılması değil... o yüzden tek başına spor yap falan demeyin yani, mantıksız...

koşu yaparken birsürü yeni insanla tanışılabilir.

benim tek başına spordan kastım şınav, mekik gibi evde yapılan şeylerdi... Haklısın, tabii koşarken de yeni insanlarla tanışılabilir.
  • Bu işin müdavimi var zampara alper bul onu.
  • Eğer çevrende bedava kurs veren bir yer varsa bile mutlaka git. 3-4 hafta geçince etkisini çok fena derecede görürsün.
  • jöle stokla
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.