Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki eder parça şeklinde satılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, peki Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Satmaktan vazgeçtim. Bozulunca ip7 aldım fakat ios çok sıkıcı. 100.tl civarında sağlam anakart bulursam z3c'yi yaptırmayı düşünüyorum. Multimedya olarak kullanırım.
  • bugün ekran kalkması, şarj kapağının tutmaması, kamera camı lekesi, batarya süresinin düşüklüğü şikayetleriyle izmir teleservice'e verdim bakalım sonuç ne olacak.

yedek telefon olarak gm 4g kullanıyorum yahu bizim telefonun sesi çıkmıyormuş, arada dağlar kadar fark var.
  • Boşuna satmayın telefonu ikinci eli para etmiyor (400-600 lira civarında).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barua -- 12 Ekim 2017; 16:55:21 >
  • Hala kasa onarımı yapılıyor mu ya, kaç sene oldu çıkalı ne yedek parçanız varmış be

• Ben alalı da 2.5 sene oldu. 1500 e falan almıştım.
    İlk önce kronik ekran kasa ayrılması oldu. 200 liraya yaptırdım. Sonra ekranı ben kırdım bi 200 daha gitti. Onu da tam yapamadı telefoncu, şimdi yine ekran ayrılıyor.Batarya desen günü çıkarmaz oldu.
    Nerden bulaştık sonye bilmiyorum.
    mi 6 alalım dedik o iş de karaborsa ve fırsatçıların eline geçti.
    En son sadece telefon almak için yurtdışına çıkcam. Hiç olmazsa aynı paraya gezmiş olurum :S
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    İki günde ekran ve komple kasa değişmiş bi şekilde aldım. İzmir Teleservice'i tavsiye ederim.

• Barua B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, Iphone almam diyodum alacağım bi dahaki sefere. En azından 4 sene sıkıntısız götürür beni.

• Bende de kasa ekrandan ayrılmaya başladı. Bende güzelce ekranın etrafı kremedım sonra az az kenara japon döktüm ve araya az girecek şekilde ekran kasa arasına döktüm. Sonra hemen ıslak mendil ile sildim. Ekranda japon izi kalmadan ekran kasaya yapıştı. Fazla araya girer ise yüksek kimyasal iç ekranda leke olur dikkat edin.

Şarj olayıda 4 saat alıyorum.

Birde arka kamera odaklanma problemi baş gösterdi bulanık çekiyor o nedenle onuda çinden alıp batarya ile birlikte değişecem sonra aynen devam

• Geçtiğimiz hafta cihazımı batarya değişimi için Basmane'deki KVK'ya götürdüm. 2 saat içinde değişim işlemi yapıldı. Garanti dolduğu için ücret ödedim. Fazla araştırma şansım yoktu ancak 135 liraya işlem yapıldı. Eski pili vermemişlerdi. Israrım üzerine eski pili de aldım. Cihaz şu an ilk günkü formuna kavuştu gibi. İnşallah bozulmadan uzun yıllar kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Geçtiğimiz hafta cihazımı batarya değişimi için Basmane'deki KVK'ya götürdüm. 2 saat içinde değişim işlemi yapıldı. Garanti dolduğu için ücret ödedim. Fazla araştırma şansım yoktu ancak 135 liraya işlem yapıldı. Eski pili vermemişlerdi. Israrım üzerine eski pili de aldım. Cihaz şu an ilk günkü formuna kavuştu gibi. İnşallah bozulmadan uzun yıllar kullanırız.

hocam 135 liraya pil değişimi yaptıysanız çok iyi. bir ara ben de uğrayayım basmane kvk ya. umarım uzun yıllar eski performansıyla gider pil. eğer 1-2 ay içinde sorun olursa buradan haber ederseniz ona göre davranayım ben de
  • Bugün itibariyle X compact kullanıcısı oldum. Bu başlık altında kah heyecanlı kah sinirli günlerimiz oldu, kalın sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

Bugün itibariyle X compact kullanıcısı oldum. Bu başlık altında kah heyecanlı kah sinirli günlerimiz oldu, kalın sağlıcakla

Kardeş ben kurtulamadım hala nasıl x compact güzel mi

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Abi halen mi z3te takılı kaldın kurtul artık abi şu cihazdan. X compact beklediğimin çok üzerinde. Bütün güncellemeleri yaptım, 7.1.1 ile jet gibi mübarek. Daha tam inceleme fırsatım olmadı, ama kompakt amiral gemi sınıfında yeni bi çığır açmışlar. Telefonun tek dezavantaj sayılabilecek noktası, z3c'ye göre biraz kalın olması. İnceledikçe yazarım. Darısı başına artık abi
    Ha bu arada z3c kutusunda duruyor, onun yeri bende ayrı
  • 👻👻. Napim valla 5 tane z3c eskittim. Şimdi xz1c bekliyordum bu da hayal kırıklığı en iyisi x compact alayım diyorum.

• https://forum.donanimhaber.com/birisi-ararken-caller-diye-bir-uygulama-aciliyor-yardim--128666270#128686557

Arkadaşlar xperia z5 kullanıcıyım böyle bir durum var belki anlayanlarınız vardır, yardımlar için teşekkürler

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Valla bende xz1c tanıtımını izledikten sonra iyiki x compact almışım diyorum çünkü ikisi de aynı cihaz olmuş. görsel olarak hiçbir fark yok. niye böyle bişey yapmışlar anlamadım. ama benim açımdan sevindirici. forever x compact diyorum
  • Hocam kamera ve şarjı nasıl? Benim z3c'deki tek sıkıntım kamera açıkçası, bir de hafıza ama o çözülüyor bir şekilde. Ben de düşünüyorum almayı ama değmez diyenler oldu. Garantisi bitmeden değişeyim telefonu bi şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

Valla bende xz1c tanıtımını izledikten sonra iyiki x compact almışım diyorum çünkü ikisi de aynı cihaz olmuş. görsel olarak hiçbir fark yok. niye böyle bişey yapmışlar anlamadım. ama benim açımdan sevindirici. forever x compact diyorum

Hocam onun donanım çok iyi olmuş sd 835 4 gb ram bide sağlamsa güzel cihaz olur tasarım bu çağa göre baya geri artık bu kadar çerçeveli bi telefon kalmadı kalınlığı fln demiyorum 2700 pil koymuşlar ama çerçeve gereksiz kalın genede alternatifi yok piyasada. çerçeve işinide bi çözseler xa daki gibi olabilir mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_davey -- 2 Eylül 2017; 1:34:29 >

• 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.