Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12181219122012211222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anakart kaç günde değişiyor bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuk1

bakırköy kvk benden de 474₺ ekran parası istiyo ekranımda hiçbir sorun olmamasına rağmen, ne yapmak lazım bu durumda?

Z3 compact ekranı 220 tl ye taktırdım dı hatay da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera daki bu lekeleri nasıl düzeltebilirım. Yeni kamera takılması gerekiyorsa uygun ve güvenilir bir yerden link verebilir misiniz daha önceden Z1 compact için kamera almıştım ama pembe gösteriyordu. Orijınal ile kalite farkı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadangel13 -- 22 Temmuz 2017; 15:20:32 >
  • z3 compact'ım servisten geldiğinden beri çok fala ısınıyor gibi. Galiba yazılımı yeniden yüklücem.
    BL kilidi açmadan root atılabiliyorsa root atmayı da denicem. Zaten garantisi dolmak üzere root atıp tüm gereksiz uygulamaları silerim.
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    O konuda da for locked bootloader diyor surum olayini bosverin benim bootloader kilidim nasil acilmis olabilir? Kapatmadan rootlarsam bu sony karnelindeki keyler silinip sony uygulamaları calismaz diye korkuyorum.

• Ekran kalkması şikayeti ve ürün değişimi talebi ile İzmir kvk ye telefonu gönderdim. Bir hafta sonra ekran değiştirilmiştir diyerek geri gönderdiler. Değişim sadece ön ve yan kasada olmuş. Arka tarafı değiştirmemişler. Ayrıca ekranın üzerine bastırdığımda ses geliyor. İlk ekran ayrılması böyle başlamıştı. Yani 1-2 ay sonra yine aynı problem ile karşılaşacaz.

• bigFreeze B kullanıcısına yanıt
    ilk aldığımda da o ses vardı bende .. 7-8 ay dayandı gitti sonra.. istanbul kvk da değiştirttim bende 2 ayda yine kalktı. şimdi vermeyeceğim artık bi ara stokları tükenmişti başka telefon veriyolardı o zamanın gelmesini bekliyorum
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    dostum hangi rom kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Ahizeden az ses gelmesi sebebiyle garantiye yolladığım telefon, ekran kalkması sorunundan dolayı benden 462 TL istedi. Benim ekranla ilgili bir sıkıntım yok ki zaten bu modeller için kronik bir sorun bu. Bu parayı talep etmesi ne kadar doğru nerelere şikayet edebilirim ? Ekran kalkmasını sorun olarak görmediğim için yazmayı unutmuşum bile zaten.

Benden cevap bekliyorlar yapalımmı yapmayalımmı şeklinde. Ne yapmalıyım bu durumda ?

Kartal Kvk ya yollamıştım bu şekilde sonuçlanmıştı.
    Şimdi Ankara Teleservice e yolladım bakalım ne olacak

Tüm sorunları çözülerek cihazımı teslim aldım beyler.

• Hocam zaten Bootloader unlock allowed:yes yazması bootloader kilidinin kapalı olduğunu gösterir. Bl kilidi açık olsa Pcden güncelleme yapamazsınız, program Bl kilidi açık diye uyarı verir.

https://forum.xda-developers.com/z3-compact/development/xz3c-x-p-e-r-e-n-c-e-r-o-m-t3513378 bu linkteki romu kullanıyorum. Görünüş olarak stok romdan farkı yok ama performans ve batarya daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmeehhmet -- 25 Temmuz 2017; 12:15:28 >
  • Kamerada odak problemi ortaya çıktı. Kesinlikle yakindan bir nesne veya belge çekemiyor okunmuyor. Bu sorunda kronik sıkıntıları arasındami bu telefonun ?

• Yahu stamina mod kapalı olduğu halde wifi falan ne varsa inatla kapatıyor telefon, önüne geçemiyorum. Bir çözümü var mı bunun?

2 senedir yerleşmiş bir düzenim var, telefonu sıfırlamak ölüm benim için. Bunun haricinde başka ne yapılabilir?
  • Arkadaşlar elimde kalan Z3c aksesuarlarını satıyorum. Özellikle şeffaf yada siyah karbon kaplamayı öneririm.

https://m.facebook.com/groups/382959452041063?view=permalink&id=429636860706655

• http://m.n11.com/sony-xperia-z3-arka-kamera-P163511261

Z3 compact da çalışır mı

• Serpico. S kullanıcısına yanıt
    ayarlar
    wifi
    sağ üstteki menüden gelişmiş
    uyku modunda wifi etkin kılınsın "her zaman"
  • z3 compactın ekranını nerden bulabilirim, aliexpress den alıp kullanan var mı? yada çıkma sağlam ekran satan var mı?
  • Z3c'n kasa ve ekranı para eder mi? Anakart arızası çıktı. Şarj tamamen bittiğinde haftalarca açılmıyor.
  • ekran kalkmasından servise vereceğim ama 26sında bayram tatili giriyor. bir haftaya yaparlar mı acaba? 7 eylülde de garantim bitiyor çünkü. bayramdan sonraya kalırsa 4ünde vereceğim garanti bitimine 3 gün kala.
  • Garantisi biten telefonumda ekranı kalkması problemi başladı. Yakınlık sensöründen dolayı telefonla konuşurken kulağımdan çekince görüntü gelmiyor ve bu beni çok zorluyor.

Çok uzun süreli kullanmayacağım için yan sanayi ekran taktırsam problem yaşar mıyım?
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    Ekran taktırmaya gerek yok yapıştırılması yeterli

• 
Sayfa: önceki 12181219122012211222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.