Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2 senedir iphone 7 kullanıyorum kamerası iyi olsa z3 compact daha cok seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,

Kullanmadığınız yahut bozuk z3 compactınız var ve hibe edebiliyorsanız talibim. Kendi telefonuma yedek parça olarak kullanacağım. Sadece ekranı da olur.

Şimdiden teşekkürler.
  • Z3 var bende . Tuşları karışmış galiba format da işe yaramadı. Örneğin f harfine basıyorum dg yazıyor. Bir kaç tuş böyle sıkıntılı. Sağ Sol klavye geçişi yaparak yazabiliyorum. Çözüm öneriniz var mı ?
  • Arkadaşlar elimde orj z3c yeşil kasa arka kapak sim kart yuvası ön ve arka kamera var lazım olan varsa pm atın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Benim 5 yıl oldu alalı. Eksi olarak kamerası yetmiyor şarjı öldü 3 saat ekran süresi maksimun alıyorum. Telefonu sıfırlayınca ilk 1 2 hafta 6 saat ekran süresi alıyorum tabi o da android 5teyken. Jak girişi bozuldu bluetooth kulaklıkla kullanmak zorunda kalıyorum ki şarjı o yüzden daha da az oluyo. Ama performans açısından canavar. Sıfır takılma yapıyor tabi oyun oynamıyorum ben wp İnternette filan dolaşırken. Ama ömrünü doldurdu artık benim için
    S.a.

Şöyle bir bakayım eski, zor vazgeçtiğim telefonuma diye gruba girdim.
    720p@240 fps var mı diye girdim, en son ne yazılmış derken sizin yazıyı gördüm ve yardımcı olmak adına bir şeyler paylaşacağım.

Z3 compact var, bir kere anakart değiştirdim (su geçirdi havuzda)
    Yeni anakartla pil değiştirsem de iyi pil perfonmansı veremedi, hep aklımda "kurumayan bir şey mi var? ekran mı acaba?" dedim

Sonra Xperia XZ'ye geçtim, şimdi S10e'ye... ve HALEN küçüklüğü+hafifliği muhteşem!

Gel gelelim size, Xperia XZ de test menüsünde battery Health var (z5 ve sonrasında var) oradan ve Accubattery'den test ettim, accubattery'in tutarlı olduğunu gördüm.
    Z3c'ye yeni pil aldım, test ettim ve o da ne?! Pil 2650-2700 mah civarı çıktı.

Sim-kart yok, sadece wi-fi ile sürekli olarak ekran %50 parlaklık, ses %70-80 civarında 9 saat youtube oynatma süresi verdi.

Siz halen kullanıyorsanız, Accubattery yükleyin, tam doldur boşalt yapın. Pil %100 iken, şarjda iken yükleyin, programı başlatın, telefon kapanıncaya kadar kullanın.

Z1 compact var ayrıca, onun da bataryasını değiştirdim, 2300 mah civarı (orjinali ile aynı) pil çıktı, o da 9,5+ saat böyle bir süre verdi. Eski pillerini test ettim, kimisi 650 mah çıktı

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★
  • ironblood19 kullanıcısına yanıt
    Sağolun değiştirdim telefonu. Annem kullanıyo z3c yi. Diyo pili çok iyi. Kullanıma göre değişiyor demek ki. Ama teklemeye hatalar vermeye başladı o yüzden ıskartaya çıkacak telefon anneme yeni telefon alıcam. Accubattery root vs her şeyi yaptım telefona yine de beni tatmin etmiyodu. Accu da batarya sorunlu gözükmüyodu. Yüzde 90da gözüküyodu. 5 yıllık bi telefonda bu imkansız o yüzden güvenemedim o uygulamaya çok. Şu an xiaomi mi a3 kullanıyorum batarya açısından aşırı iyi. Gittiği yere kadar bundayım ki anlamışsınızdır bi telefonu kolay bırakmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. ben note5 kullanıyordum da ekranı kırıldı, ekran değişimi için 800 istiyorlar. daha önceden kullandığım z3 compact vardı onun da ekranı kırılmıştı duruyor kenarda, ekran değişimi 250 civarı sanırım. eğer onu tamir edip kullansam iş görür mü? cepteteb, instagram ve mail uygulamaları lazım sadece. şuan galaxy s3 kullanıyorum hiçbir şey yüklenmiyor :D
  • Arkadaşlar elimde anakart ve batarya hariç parçalar mevcuttur.

edit: satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 3 Ekim 2020; 0:31:52 >
  • Selamlar. Z3 ümün ekranı kırılmıştı bi kaç defa yeniledim ancak çakma oldukları için tkrar tekrar kırıldılar. orijinal z3 ekranı nerden bulabilirim ya da elinde orijinal çıkma z3 ekran varsa satın alabilirim. Beyaz renk

• O telefon halen iş görüyormu? Yada daha çok merak ettiğim halen nasıl çalışıyor?

Orjinalini bulamazsın boşuna arama. Sözde tamir veya hurda çıkması ekranlar satılıyor ama hepsi çakma. Ekran almışken bi tane de yedek alın onu da diğer cebinizde taşırsınız. Üzerindeki kırılınca hemen halledin  ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ 

Şaka bir yana çok severek aldığım ve ekran yüzünden garantiye git-gel yüzünden kilo verdiğim o ufacık, sevimli, sözde su geçirmez ve lanet eski telefonumu da burdan anmış olayım  ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ 

• aldığım ilk dokunmatik telefon

z3 compact

kenarda duruyor

ekran ve pil bitik  ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★  ekran ömrü 2 yıl , 2 yılın sonunda çalışmıyor dokunmatik

yaptırmak istiyorum , kullanacağım  ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ 

orjinal ekran ve orjinal olmasada sağlam pil nereden bulabilirim?

görenler , duyanlar , bilenler ALINTI yapabilir mi?

TEŞEKKÜRLER

• kimse kalmamış burda ekranı yaptırıp ablama verdim o hala kulanıyor ama ekran yine kalkmış son demleri bizdede efsanenin

• Ben de ekran yaptırmıştım, yedekte tutuyorum. ancak benim de ekran aralanmış kendi kendine. :(

• elimde ekranı kırık var bir tane. baya yere sordum da kimse yapmıyor artık. yaptırılabilecek bir yer var mı? yada ekran alabileceğim.

• 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.