Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kozkir

Sorduğum eleman var demişti, anlamayıp "evet o dediğinden" şeklinde de demiş olabilir.

Ankara da ki sony centerları biraz zorlıyım belki düşerler. Haftaya alacağım burda paylaşırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony tv leri piyasada bulmak çok zor satılmıyor diye getirmiyor pek çok yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarihcix

Sony tv leri piyasada bulmak çok zor satılmıyor diye getirmiyor pek çok yer

Şansıma evime yakın mediamarkt da ve ankaradaki çoğu sony center da var:) siz önerirmisiniz ?

• Bence kasası en şık tv yalnız iyi bir hd uydu alıcı alırsanız görüntü kalitesi artar kendi alıcısı da kötü değil ama

• quote:

Bence kasası en şık tv yalnız iyi bir hd uydu alıcı alırsanız görüntü kalitesi artar kendi alıcısı da kötü değil ama

Siz duvara mı montelediniz? Eğer öyleyse askı aparatını nerden aldınız ?

• Hayır sehpa da

• quote:

Hayır sehpa da

Peki hangi aparatlar uyumlu biliyor musunuz? Sanırım bunun ki farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir06ank -- 23 Ocak 2016; 0:14:45 >
  • yeni mahsul mu bu

• 2015 üretimi

• Tartışma sız piyasanın en şık kasaya sahip tv si bence

• beyler selamlar.. bu ürün bir ara 1700-1800tl civarı fiyatları görmüş, bence alınası bir fiyat aralığıymış. şimdi 2300tl minimum fiyatı görünce insanın zoruna gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

beyler selamlar.. bu ürün bir ara 1700-1800tl civarı fiyatları görmüş, bence alınası bir fiyat aralığıymış. şimdi 2300tl minimum fiyatı görünce insanın zoruna gidiyor.

Orası öyle. Ama dolara gelen zamlardan filan muhakkak etkilenmiştir. Bu hafta sony centerdan almaya gidicem bakalım ne kadar indirim yapıcaklar. Mağaza fiyatı 2500 zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: marantz

beyler selamlar.. bu ürün bir ara 1700-1800tl civarı fiyatları görmüş, bence alınası bir fiyat aralığıymış. şimdi 2300tl minimum fiyatı görünce insanın zoruna gidiyor.

Orası öyle. Ama dolara gelen zamlardan filan muhakkak etkilenmiştir. Bu hafta sony centerdan almaya gidicem bakalım ne kadar indirim yapıcaklar. Mağaza fiyatı 2500 zaten

• bugün mediamarkt ve sony centerda KDL55W955 modeli izledim...
    dikkatlice aynı anda tüm marka/modellere baktım ancak bu modelin görüntüsü bir başka arkadaşlar...
    görüntü, detaylar ve keskinlik harikaydı tam benim aradığım görüntü bu işte...acaip de kalın bir paneli var...
    şu an bayide kampanyada 3.500 lira, imkanım olsa bunu almak isterdim açıkçası ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 23 Ocak 2016; 21:08:04 >
  • Bu tv 43 w 805 c 55 değil bence sony piyasanın en şık tvsi vestel 4K rezalet ini yaşamış biri olarak bu tv mükemmel görüntü.

• quote:

Bu tv 43 w 805 c 55 değil bence sony piyasanın en şık tvsi vestel 4K rezalet ini yaşamış biri olarak bu tv mükemmel görüntü.

Almaya çok niyetliyim. Sizce de alıyım mı . Tvnin arkasına birde led takmayı düşünüyorum karanlıkta oyun oynarken hoş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadir06ank

quote:

Bu tv 43 w 805 c 55 değil bence sony piyasanın en şık tvsi vestel 4K rezalet ini yaşamış biri olarak bu tv mükemmel görüntü.

Almaya çok niyetliyim. Sizce de alıyım mı . Tvnin arkasına birde led takmayı düşünüyorum karanlıkta oyun oynarken hoş olur.

kendinden ledli philipsler var, özellikle pus9109 ve pfk6510 serisi çok iyi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberti

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir06ank

quote:

kendinden ledli philipsler var, özellikle pus9109 ve pfk6510 serisi çok iyi ...

Biliyorum :) ambilight diye geçiyor. Ama ben philips almak istemiyorum. Sony nin ms değeri düşük ps4 de güzel olur ve görüntü kalitesi çok güzel :) ayrıca renkl değiştiren animasyonlar felan da oluyor. Odamı istediğimde disko yapabilirim

• Acil bi sorum var. Bu televizyon usb den film için hangi formatları destekliyor.

• sakın vestel 4k filan bulaşma
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.