Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben durumu nasıl oldu ise dün hallettim ama nasıl oldu anlamadım, ben harici kumanda vs cihaz sevmiyorum, kablo net tv kutusunu bile iade edip modül aldım tv kendi tunerinden kablo tv izliyorum.. tabi büyük bir sorun olsa ya alden çıkartacağız ya da dediğiniz gibi yapacağız çare yok ama dün ne yaptım bilmiyorum normale döndü şimdi canavar gibi. bu arada tv nin saati ağ saatine gelince ayar tutmuyor, yayın saati de aynı şekilde +1 saat veya -1 saat farkediyor. ağ saatine alıp gmt +3 ayarlamak gerekiyor türkiye saatine gelmesi için, malum biz yaz saatine geçmiyoruz. bu da tv tuner bölümünde kasma yapıyor olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 1 Aralık 2023; 4:0:19 >
  • focusrite kullanıcısına yanıt

hocam android box hakomini + piranha smart kumanda aldım kendi kumandası gibi uyumlu ben şuan böyle memnunum.sizinde düzelmesi iyi oldu bozulursa dediğimi tavsiye ederim

• merhabalar, cihazı uzun süredir kullanıyoruz memnunuz ama android 7 de kaldı cihaz. 8 ve üst sürümlere geçiş için bir yol var mıdır? teşekkür ederim cevap için şimdiden

• Beyler trt nin uygulaması TABİİ indirdim üyelik açtım ama kullanıcı seçme kısmında donuyor, izleyici kişiyi seçemiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.