Şimdi Ara

Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
26.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi

Şunu gördükten sonra ne desem bilemedim. Elektrikli bisiklet bile o dolan sipariş çantasını çekemez. Bunun yağmuru var, kar'ı var, trafiği var, kısaca var oğlu var. İş artık sömürü düzenini tamamen geçti, şu yapılan karşısında kapitalizm tövbe ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güneyde oturuyorum bana yazın 45 derece sıcakta bir kadın yürüyerek getirdi şikayetvar sitesine yazdım. Pencereden dönerken izledim bir ağaç gölgesinde soluklandı ağlayasım geldi. 5litre su da istemiştim iki tane onları şubede yoktu diyerek getirmediler hiç ama hiç kızmadım, tek kızdığım marketin bu şok edici sistemi. Yürüyerek eve servis nasıl bir insafsızlık.

İşte sizin gibi düşünenler yüzünden o yaştakiler iş bulamıyor müşterilerden böyle dönütler alınca o kişiyi işten atıp genç birini işe alıyorlar yani iyilik değil kötülük yapıyorsunuz böyle yaparak

O amca namusuyla para kazanıyor çalmıyor çırpmıyor mecbur ki yapıyor siz böyle yazarsanız o amca yarın işsiz kalacak nasıl kendisine ailesine bakacak siz bakacak mısınız hayır belki vicdanen rahat olacaksınız o amcayı görmediğiniz için

Böyle şeyler içinizden geçiyorsa bile hiçbir yere yazmayın hiç kimseye söylemeyin o kişilerin ekmeğiyle oynamayın

• çalarlar bunu = )))

• Tam kışa girerken çalışan için böyle bir düşüncesizliği nasıl yapabilirler diyecekken Türkiye'de yaşadığımı hatırlıyorum.

• Sırtlarına yüklemediğine şükretsinler(!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan gitgide hint fakirine dönmeye başladı ülke

• ttfvol kullanıcısına yanıt

• Güneyde oturuyorum bana yazın 45 derece sıcakta bir kadın yürüyerek getirdi şikayetvar sitesine yazdım. Pencereden dönerken izledim bir ağaç gölgesinde soluklandı ağlayasım geldi. 5litre su da istemiştim iki tane onları şubede yoktu diyerek getirmediler hiç ama hiç kızmadım, tek kızdığım marketin bu şok edici sistemi. Yürüyerek eve servis nasıl bir insafsızlık.

• Amerika'da pedicap, Filipinler'de padjack, Hindistan'da tuk tuk, Banglades'de rickshaw. Bizim neyimiz eksik, tesekkurler yildiz holding.

• Bisiklete ne gerek var di el arabası verseler di çalışanları hiç düşünen yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Bu mesaj silindi.

Mansur Yavaş çok dikkat çekiyor

İcraat ve dürüstlük ile

• Trde tutmaz ama şok marketin birsürü şubesi var
    Binlerce kişiye iş alanı demek. Kimseyi zorla çalıştırmıyorlar beğenmeyen istifa eder. Çalışmak isteyen birsürü işsiz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında kimse sipariş etmeme duyarlılığını gösterse bu şok marketin burnu sürtülürdü de nerde öyle duyarlı halk

peeh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 22 Kasım 2020; 10:28:15 >
  • Bu ***** market zincirleri, mahalle arasındaki dönerci abiden bile zor durumda mı ki paket servise motorlu araç tahsis edemiyor. Taşınan şeyler ağır şeyler iki paket döner, yemek paketi değil ki, içinde kiloluk ürünler var.

Eskiden kipa kapımda vardı, izmirde, yalnız yaşadığım dönemde pek market alışverişi yapmasam da bir kaç kere denemiştim gayet güzeldi. Adamlar randevuyla çalışıyor, zamanı seçiyorsun, küçük kamyonetle dağıtıma çıkıyorlar ve markette ne varsa alabiliyordun. Sonra kaldırdılar. Dağıtım dediğin böyle olması lazım. Bu ne Allah aşkına.

ChelseaNy

Pandemi zamanı bende buna benzer olaylara şahit olmuştum, sipariş veren değildim ama duyuyordum. Cidden üzücü şeyler.

• A101 dobloyla getiriyo baksınlar feyz alsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 21 Kasım 2020; 20:5:49 >
  • Migros ve A-101 siparişleri arabayla getiriyor.

Şok yerine işçisine ve müşterisine değer veren market zincirlerini seçelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 21 Kasım 2020; 20:4:28 >
  • Kaldırım işgalide cabası

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

Migros'tan donuk köfte istiyorum soğuk zinciri muhafaza ederek getiriyorlar, bu araçlarda buzdolabı var.

• Millet poşet poşet sipariş veriyor. 1 tane ekmek 1 tane kolay sipariş edilmiyor ki. Bu iş için araç verilmesi lazım. Hem dağıtıcı birden fazla siparişi araca yükleyip aynı anda yola çıkabilmeli.

• Yuh Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.