Şimdi Ara

Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
26.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi işte sağlık açısından çalışanlarını düşünmüş şok,

• Söylediğinde yaptığın çok tutarsız madem öyle neden sipariş ediyorsun. Ben çok yorgun olduğumda bile asla sipariş etmiyorum çünkü utanıyorum öyle ayağıma getirmelerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt

Evvela ben 50 yaşındayım benimle sen diliyle konuşmayın bu bir, ikincisi hayatımda ilk defa şok marketten sipariş vermiştim bu iki, canım nereden ne zaman isterse sipariş veririm bu da üç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

İyi işte sağlık açısından çalışanlarını düşünmüş şok,

Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi

• Semer yok bunda. Hatta at gözlüğü de olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada hindistan modeli elektrikli motor vardı kenarları naylon kapatmalı olandan Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Güneyde oturuyorum bana yazın 45 derece sıcakta bir kadın yürüyerek getirdi şikayetvar sitesine yazdım. Pencereden dönerken izledim bir ağaç gölgesinde soluklandı ağlayasım geldi. 5litre su da istemiştim iki tane onları şubede yoktu diyerek getirmediler hiç ama hiç kızmadım, tek kızdığım marketin bu şok edici sistemi. Yürüyerek eve servis nasıl bir insafsızlık.

En sıcak günlerde bile spor olsun diye alışverişe çıkar ve bazen limitlerimi zorlarım, birkaç kere deneme amacıyla Cepte Şok uygulamasını kullanmış ve biraz olgunluk gerekiyor diyip daha az kullanmaya karar vermiştim. Bir sıcak gün dışarıya çıkamayıp ben de sipariş vermiş ve getiren kişinin kan ter içinde kalmasına çok üzülmüştüm. Neyse ki bisiklet en azından yorgunluklarını azaltır...

• tubytube kullanıcısına yanıt

Aslında ben başlığı açan arkadaşın resmini koyduğu bisiklete neredeyse sevindim . Genellikle migrostan sipariş veriyorum ve onlar dondurulmuş ürünleri dahi soğuk zinciri bozmaksızın getiriyorlar, zira arabalarında buzdolabı var. Ancak migros , 5M gibi büyük şubelerinden uzaktan getiriyor, şok ise her mahallede olan şubelerinden , gene de yaya olarak gelmeleri beni gerçekten hem şaşırttı hem de üzdü. Burada beğenilmeyen bisiklet bana getiren şubede yoktu, en azından yazın.

• Dominos'tan sonra alışveriş yapılmayacak yerler listesine Şok'u da ekleyeyim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Aslında ben başlığı açan arkadaşın resmini koyduğu bisiklete neredeyse sevindim . Genellikle migrostan sipariş veriyorum ve onlar dondurulmuş ürünleri dahi soğuk zinciri bozmaksızın getiriyorlar, zira arabalarında buzdolabı var. Ancak migros , 5M gibi büyük şubelerinden uzaktan getiriyor, şok ise her mahallede olan şubelerinden , gene de yaya olarak gelmeleri beni gerçekten hem şaşırttı hem de üzdü. Burada beğenilmeyen bisiklet bana getiren şubede yoktu, en azından yazın.

Maalesef çalışanlar da birçok konudaki dengesizliklerden dolayı şaşkın durumda, en yoğun marketlere değil alakasız yerlere öncelik verilebiliyormuş. Yakında elektrikliler bile verilecekmiş bu arada...

Kim yazdıysa doğru yazmış, ben de çok fena bir şekilde Hindulaşma hissediyorum, onursuz bir fakirlikleri ve kapkaranlık bir kültürleri var, Çin'e veya İran'a çevirecekler bizi elitistliğinden öte bu durum da es geçilmemeli, İngiliz oyunları bu hep...

• Bizden birşey olmaz. Şahsi olarak algilamayalim ama biz ulkece böyle insan dışı muamelelere hurra diye atlayıp da altta kalanın canı çıksın demeye devam ettikçe, su anda bazılarının üzüldüğü durumdan daha da acınası hallere düşeceğiz.

İnsan canı kapitalizm ugruna gittikçe hiçe sayılıyor. Özel sektörde yapılan sosyal haksızlıklar yetmezmiş gibi artık alenen olmaya başladı ve biz sırf rahatligimiz uğruna susmaya devam ediyoruz. Yarın o insanların yerine belki de biz olacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kere cepteşoktan söyledim baktım marketteki adam getirdi bir daha da kullanmadım

• valla benim ev kartal yuvası gibi bir yerde şok markette benim kartal yuvasına çıkış rampasının başında demek kazayla birşeyler sipariş etsem şoktaki personel pert olacak

• Hiç kullanmadım, herkese de anlatıyorum ve kullandırtmıyorum. O ürün eve girmez ise aç kalmam, gider kendim alırım çok lazımsa..

• Ben şahsen ŞOK'u kendi çapımda boykot ediyorum. Bu rezillikleri ilk değil maalesef.

• Elk.de kullanıcısına yanıt

"konuyu saptırma badem"

yalancının sivri mumu ile

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 22 Şubat 2021; 12:25:47 >
  • Bizim burdaki şok marketlere bunun aynisinin motosiklet versiyonunu vermisler. Yani her şok markette ayni degil sistem. Bildiginiz motorsikletle getiriyor elemanlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.