Şimdi Ara

Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
265
Cevap
2
Favori
24.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 200
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TulparHAN (8 mesaj) muradisdan (8 mesaj) paşalı (5 mesaj) ChelseaNy (5 mesaj) mgora (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (122 mesaj) Mobil (51 mesaj) Mini (28 mesaj) Uygulama (64 mesaj)
  • @
566 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6926 Mesaj

İyi işte sağlık açısından çalışanlarını düşünmüş şok,

• Yarbay
    2360 Mesaj

Söylediğinde yaptığın çok tutarsız madem öyle neden sipariş ediyorsun. Ben çok yorgun olduğumda bile asla sipariş etmiyorum çünkü utanıyorum öyle ayağıma getirmelerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ChelseaNy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj

Evvela ben 50 yaşındayım benimle sen diliyle konuşmayın bu bir, ikincisi hayatımda ilk defa şok marketten sipariş vermiştim bu iki, canım nereden ne zaman isterse sipariş veririm bu da üç.

fotoburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

İyi işte sağlık açısından çalışanlarını düşünmüş şok,

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fe/f5/0a/fef50a526fd602ca9655cd42e5429293.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    5216 Mesaj
    Semer yok bunda. Hatta at gözlüğü de olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

Ankarada hindistan modeli elektrikli motor vardı kenarları naylon kapatmalı olandan  

|
    |
  • Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaNy

Güneyde oturuyorum bana yazın 45 derece sıcakta bir kadın yürüyerek getirdi şikayetvar sitesine yazdım. Pencereden dönerken izledim bir ağaç gölgesinde soluklandı ağlayasım geldi. 5litre su da istemiştim iki tane onları şubede yoktu diyerek getirmediler hiç ama hiç kızmadım, tek kızdığım marketin bu şok edici sistemi. Yürüyerek eve servis nasıl bir insafsızlık.

En sıcak günlerde bile spor olsun diye alışverişe çıkar ve bazen limitlerimi zorlarım, birkaç kere deneme amacıyla Cepte Şok uygulamasını kullanmış ve biraz olgunluk gerekiyor diyip daha az kullanmaya karar vermiştim. Bir sıcak gün dışarıya çıkamayıp ben de sipariş vermiş ve getiren kişinin kan ter içinde kalmasına çok üzülmüştüm. Neyse ki bisiklet en azından yorgunluklarını azaltır...

• Yüzbaşı
    665 Mesaj

Aslında ben başlığı açan arkadaşın resmini koyduğu bisiklete neredeyse sevindim . Genellikle migrostan sipariş veriyorum ve onlar dondurulmuş ürünleri dahi soğuk zinciri bozmaksızın getiriyorlar, zira arabalarında buzdolabı var. Ancak migros , 5M gibi büyük şubelerinden uzaktan getiriyor, şok ise her mahallede olan şubelerinden , gene de yaya olarak gelmeleri beni gerçekten hem şaşırttı hem de üzdü. Burada beğenilmeyen bisiklet bana getiren şubede yoktu, en azından yazın.

|
    |
    tubytube kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    90 Mesaj

Dominos'tan sonra alışveriş yapılmayacak yerler listesine Şok'u da ekleyeyim o zaman.

|
    |
  • Yüzbaşı
    624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaNy

Aslında ben başlığı açan arkadaşın resmini koyduğu bisiklete neredeyse sevindim . Genellikle migrostan sipariş veriyorum ve onlar dondurulmuş ürünleri dahi soğuk zinciri bozmaksızın getiriyorlar, zira arabalarında buzdolabı var. Ancak migros , 5M gibi büyük şubelerinden uzaktan getiriyor, şok ise her mahallede olan şubelerinden , gene de yaya olarak gelmeleri beni gerçekten hem şaşırttı hem de üzdü. Burada beğenilmeyen bisiklet bana getiren şubede yoktu, en azından yazın.

Maalesef çalışanlar da birçok konudaki dengesizliklerden dolayı şaşkın durumda, en yoğun marketlere değil alakasız yerlere öncelik verilebiliyormuş. Yakında elektrikliler bile verilecekmiş bu arada...

Kim yazdıysa doğru yazmış, ben de çok fena bir şekilde Hindulaşma hissediyorum, onursuz bir fakirlikleri ve kapkaranlık bir kültürleri var, Çin'e veya İran'a çevirecekler bizi elitistliğinden öte bu durum da es geçilmemeli, İngiliz oyunları bu hep...

|
    |

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Bizden birşey olmaz. Şahsi olarak algilamayalim ama biz ulkece böyle insan dışı muamelelere hurra diye atlayıp da altta kalanın canı çıksın demeye devam ettikçe, su anda bazılarının üzüldüğü durumdan daha da acınası hallere düşeceğiz.

İnsan canı kapitalizm ugruna gittikçe hiçe sayılıyor. Özel sektörde yapılan sosyal haksızlıklar yetmezmiş gibi artık alenen olmaya başladı ve biz sırf rahatligimiz uğruna susmaya devam ediyoruz. Yarın o insanların yerine belki de biz olacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Bir kere cepteşoktan söyledim baktım marketteki adam getirdi bir daha da kullanmadım

|
    |
  • Yarbay
    3214 Mesaj
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj

valla benim ev kartal yuvası gibi bir yerde şok markette benim kartal yuvasına çıkış rampasının başında demek kazayla birşeyler sipariş etsem şoktaki personel pert olacak

|
    |
  • Yarbay
    6571 Mesaj
    Hiç kullanmadım, herkese de anlatıyorum ve kullandırtmıyorum. O ürün eve girmez ise aç kalmam, gider kendim alırım çok lazımsa..

|
    |
  • Yarbay
    16767 Mesaj
    Ben şahsen ŞOK'u kendi çapımda boykot ediyorum. Bu rezillikleri ilk değil maalesef.

|
    |
  • Binbaşı
    1676 Mesaj

"konuyu saptırma badem"

yalancının sivri mumu ile

|
    |
    Elk.de kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ucan Hollandalı

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydayyy -- 22 Şubat 2021; 12:25:47 >
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Bizim burdaki şok marketlere bunun aynisinin motosiklet versiyonunu vermisler. Yani her şok markette ayni degil sistem. Bildiginiz motorsikletle getiriyor elemanlar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.