Şimdi Ara

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
5.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sniper Elite 4 | Duyuru Fragmanı | PS4

-

Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalya'yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et.

Gizli ajan ve elit keskin nişancı Karl Fairburne, İtalyan Direnişi'nin cesur adamları ve kadınlarının yanında çarpışmalı ve Avrupa'daki Müttefik karşı atağını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni tehdidi daha başlamadan yenmelisin.

Sniper Elite 4 1-2 oyuncu için kapsamlı bir görev, 2-4 oyuncu için özel birlikte modlar ve 12 kişiye kadar sürükleyici rekabete dayalı çok oyuncu mod içermektedir.

-

Çıkış Tarihi: 14 Şubat 2017
    Tür: Shooter
    Dağıtıcı: Rebellion
    Geliştirici: Rebellion

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/187705-sniper-elite-4
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/sniper-elite-4

Resmi Site:https://www.sniperelite4.com/en

-

Ekran Görüntüleri:

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Temmuz 2020; 20:42:18 >

• Elite V2 yi ps3te, Elite 3 Afrika yı da ps4te bitirmiştim, bunun da gideri vardır, İtalya da oluşu ilginç geldi..
  • V2 çok beğenmiştim. V3 sarmamıştı. Hep aynı gibi geliyor.
  • sniper elite 3 ü pc de 1-2 bölüm oynadım pek sarmadı.. bakalım bu nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 8 Mart 2016; 17:53:20 >
  • Merakla bekliyorum. Bakalım bunda da 3. oyunda olduğu gibi fiyat olayı yine 50 dolar olarak mı belirlenecek.
  • Yeni konsept tasarımlar yayınlandı

• Adamlar sırf bölümleri değiştirerek aynı oyunu yıllardır satmaya çalışıyor yenilik desen 0 tüm seriyi oynadım ama buna benden kuruş para çıkmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. dünya savaşında Konu İtalyada geçtiği için alıp bi bakılır
  • Little Nightmares Dostum çok acayip bi oyunmuş buda baya hoşuma gitti çıkış tarihi filan belli mi acaba
  • Zerre fark yok yenilik 0 sadece mekan farklı. 60$ eder mi? Daha neler...

• 5 dolara dusse bile alinmaz, sniper elite 3 u 30 liraya almistim 2015te psnden, hala icim yaniyor nasil 30 lira verdim diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalya da geçtiğini duyunca ilgimi çekmişti ama öncekinden çok da farklı olmayacak anlaşılan. the Saboteur 2 yapılsa da oynasak
  • Seriyi seviyorum hani kafa veya taşşak patlatmak üçin ideal ama ederi en fazla 30 tl.

İlginç olan aslında şu serinin en yüksek puan ortalamasına sahip oyunu yani artıları ne önceki oyunlarla onu merak etmedim değil oldu 79 du en son.

• İkinci oyunda Berlin atmosferi gayet iyiydi, 3'de Afrika beni hiç sarmadı. İtalya'nın da Afrika'dan farklı olacağını sanmıyorum, bu oyuna Stalingrad iyi giderdi.
  • Oyun güzel arkadaşlar vakit gecirmek icin gayet iyi.Bir efsane degil ama çöpte değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

İkinci oyunda Berlin atmosferi gayet iyiydi, 3'de Afrika beni hiç sarmadı. İtalya'nın da Afrika'dan farklı olacağını sanmıyorum, bu oyuna Stalingrad iyi giderdi.

Aynen 2. dünya savaşı teması dedin mi almanya ya da rusya teması her zaman daha iyi olur, afrika zaten çöp italya da pek beğenmedim oynanışlardan, zaten bir tık üste çıkamayan vasat bir seri.
  • Oynayan yok mu? Almak için olumlu yorum duymak istiyorum

• oyun belli ediyor kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Oynayan yok mu? Almak için olumlu yorum duymak istiyorum

2 gün önce arkadaşla co-op bitirdik oyunu 10 bölümden oluşuyor serinin en büyük harita tasarımları bu oyunda. Grafikleri biraz daha geliştirmişler birde İtalya da geçtiği için bölümler göze hoş geliyor onun haricinde zaten bildiğimiz gibi 10 saatlik oynanışı olan güzel bir oyun öneririm.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ana senaryoda co-op var mı hocam? Yoksa 3.oyundaki gibi co-op ayrı mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.