Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance Resmi Türkçe Dil Desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Oyunu bekleyenler artık derin bir nefes alabilir. Çünkü Türkçe'ye çevirildiği resmi olarak onaylanmış bulunmakta.

Oyunun çevirisini günlerdir dedikodusu bitmeyen Oyun Çeviri üstleniyor...

Şimdi Oyun Çeviri'den gelen mesajı aktarıyorum.

'' Çeviri neredeyse bitti. Bize söyledikleri süre içinde teslim edeceğiz dosyaları. Kendilerinin bize dediği şey şu : "çıkışa yetişmezse bile, bir patch ile ekleriz kısa süre içinde."

Her şey iyi güzel görünüyor. Ancak konsol sürümü hakkında net bir durum yok. Bu konuda ayrıca konuşulmadığını söylediler... Mantık çerçevesinde bakacak olursak resmi çeviri her platformda geçerli olacaktır. Ama net cevap henüz yok. Bunun için oyunun çıkışını bekleyeceğiz. İnsiyatif WarHorse Studio'nun elinde bulunuyor...

Oyunun şu anki durumda PC için %100 resmi Türçe olacağını garanti söylebiliriz. Konsol şimdilik meçhul.

Kingdom Come: Deliverance Resmi Türkçe Dil Desteği

• Wasteland 2 çevirisi konsola gelmedi bununda gelmeme ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Wasteland 2 çevirisi konsola gelmedi bununda gelmeme ihtimali var.

Evet Wasteland 2 'nin yanında Sherlock Holmes ve Farming Simulator oyunlarıda konsol tarafında Türkçe olmuyor. Bu durum yapımcının bakış açısına bağlı demek ki...

Warhorse Studio daha yüksek bütçeli bir oyun yaptığı için geniş kitleye hitap etme adına her platformda dil desteği sağlayabilir. Tabii mantık olarak bakarsak öyle görünüyor :D

Bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Evet Wasteland 2 'nin yanında Sherlock Holmes ve Farming Simulator oyunlarıda konsol tarafında Türkçe olmuyor. Bu durum yapımcının bakış açısına bağlı demek ki...

Warhorse Studio daha yüksek bütçeli bir oyun yaptığı için geniş kitleye hitap etme adına her platformda dil desteği sağlayabilir. Tabii mantık olarak bakarsak öyle görünüyor :D

Bekleyip göreceğiz.

Türkçe gelecek olsaydı Sony Türkiye bunun sürekli reklamını yapardı bence tabii yine de çıkana kadar bilemeyiz.

• Mükemmel bir haber bu arada PM.

Eğer resmi çeviri yapıldıysa tüm platformlara gelir çeviri, benim tahminim çeviri eğer yeni bittiyse bir oyunda en az bir ay önce baskıya gittiği düşünülürse oyun disklerinde Türkçe olmayabilir ama güncelleme ile Türkçe gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 2 Şubat 2018; 13:32:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Bekleyip göreceğiz.

Türkçe gelecek olsaydı Sony Türkiye bunun sürekli reklamını yapardı bence tabii yine de çıkana kadar bilemeyiz.

Sony kendi oyunu olsa yapardı çıktığı tüm platformlarda Türkçe olacak demektir bu.

• Pc ana konusunda konsolla ilgili bir şey yok ama PC'ye geliyor TR altyazı deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

quote:

quote:

Bekleyip göreceğiz.

Sony kendi oyunu olsa yapardı çıktığı tüm platformlarda Türkçe olacak demektir bu.

Wasteland 2 gibi örnekler varken kesin konuşmamak lazım bence yine de yukarıda dediğim gibi çıkana kadar bilemeyiz.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Sony neden reklamını yapsın ki kendi stüdyolarında geliştirilen 1. parti bir yapım değil sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 3 Şubat 2018; 17:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Sony neden reklamını yapsın ki kendi stüdyolarında geliştirilen 1. parti bir yapım değil sonuçta.

The Witcher 3 GOTY paketi çıkmadan Türkçe geleceğini duyurmuşlardı eğer Türkçe gelecek olsaydı bir şekilde reklamı yapılırdı bence.
  • Konsol sürümünde Türkçe olacağını pek düşünmüyorum, yine de ne olur ne olmaz bekleyelim. PC'de oynayacaklar için sevindirici haber.
  • Çok sevindim bu habere ya, umarım o kadar emek verilmişken konsol tarafına da türkçe altyazı seçeneğini eklerler. Benim gibi birçok kullanıcının ilgisini çekeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Çok sevindim bu habere ya, umarım o kadar emek verilmişken konsol tarafına da türkçe altyazı seçeneğini eklerler. Benim gibi birçok kullanıcının ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Eğer resmi olarak Türkçe ekleniyorsa konsol sürümlerine de gelmesi lazım gelmezse çok saçma olur..
  • Steamde tr olan bir çok oyun playstationa tr olarak gelmiyor çok enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

Steamde tr olan bir çok oyun playstationa tr olarak gelmiyor çok enteresan

Hangisi mesela?
  • Source kullanıcısına yanıt
    Shadow tactics blade shogun
  • Source kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle resmi olarak çıkarıp sadece PC’ye getirirlerse türkçe altyazıyı, tepki alacaklarını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

https://www.facebook.com/oyunceviri/photos/a.442913555722544.118357.150484541632115/2214452848568597/?type=3&theater

Resmi açıklama yapılması güzel ama konsollar hakkında bilgi verilmemiş
  • Bağımsız oyun geliştiricileri daha fazla kitleye ulaşmak, kendilerini göstermek için konsol platformuna da Türkçe dil desteğini çok görmezler diye düşünüyorum. Sonuçta böylesi rol yapma türünde bir oyunun Türkçe dil desteği ile geleceğini bile çoğumuz aklından geçirmemiştir.

Belki de oyun konsollara Türkçe dil desteği ile çıkış yapmasa bile sonradan da eklenebilir bakalım göreceğiz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 3 Şubat 2018; 21:25:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.