Yarbay
10 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 196 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Silinebilir ......
Kredi kartımla N11 üzerinden alışveriş yaparsam;

75tl ve üzerine 5tl (2 kupon)
150tl ve üzerine 15tl (2 kupon)
350tl ve üzerine 30tl (1 kupon)

Bu şekilde indirim kuponları verdi sistem, şimdilik işime yaramıyor.
Alışveriş yapcak olan varsa yardımcı olurum, yoksa boşa gidecekler
Merhaba, şu siteden alışveriş yapmak istiyorum, birsürü şikayet içeren mesaj var nette, kimi aylarca kargoyu alamamış ve iadesi gelmemiş, kimi teslim alındı göründüğü halde kargo gelmemiş, kimine teslim edilirken ürün fiyatından fazla vergi talebi gelmiş. Var mı alışveriş yapan? Güvenilirliği nedir? Ve uygun fiyatlı sağlam bir yurtdışı alışveriş sitesi önerisi olan varsa bekliyorum

Elimde bir tanıdık sayesinde siyah Gt araçtan çıkma orjinal, made in Germany, Carrera Gt seri numaralı, metalinde bölgesel altın tozu içeren ön rozet var, İzmir deyim, dileyen buyursun gelip görsün incelesin, meraklısı bana mesaj atıp ulaşabilir, teslim edicem

Resim ekledim oyunun kolonu bu, ve +1 sayılık kısım her hafta değişiyor, tüm artıları yani 14 artı sayıyı da seçip, diğer 1le 34 arası kısma aynı kombinasyon sayıları yazsam, kolon ücreti de 1tl olduğuna göre, her 1 deneme 14tl demek oluyor, 1000 ihtimal denesem ve 1-34 arası kısmı android programlar ile çeşitli kolonlar üreterek oluştursam, 1000 ihtimalde 5+1 i yakalama şansıma ne dersiniz arkadaşlar?

1985te babam kahvehanede tavla oynarken piyangocu yaşlı amca gelip "çek bir bilet" diyor, babam almıyor, piyangocu amca oturup oyunu izliyor, bir süre sonra tekrar ısrar ediyor, babam bir bilet alıyor, büyük ikramiyenin bir altı vuruyor o bilete.

Ev alıyor, eşyaları tamamlıyor, evleniyor, düğün masrafları, bir de sıfır Tofaş Şahin marka araba alıyor, söylediğine göre 3 aylık maaş kadar da bir para kalmış o zaman.

Şimdi hergün gözümün önünde canlı örnek, bu beni Türkiye Milli Piyango bünyesindeki tüm şans oyunları için tutku, azim ve hırs küpü yapıyor, sabırla oynuyorum, neden bana da çıkmasın diyorum. Ben bir milli piyango çocuğuyum

Sayısal Loto
Süper Loto
On Numara
Milli Piyango bileti

Sürekli bu şekilde şansımı deniyorum, ama bir yandan da kafamı kurcalayan, aklıma şüphe düşüren dedikodular çevrede hiç te azımsanmayacak kadar dönüyor,

"Bu iktidar baştayken hâlâ şans oyunlarında çıkma ihtimali var mı?"

"Herkes şike döndüğünü konuşuyor, milli piyango müdürü kendi makamında yardımcısı tarafından vurularak öldürüldü yakın zamanda, paylaşamadıkları neydi kimbilir?"

"Şans oyunları kura çekimi TRT den canlı yayınlardı hep, taa ki AKP iktidara gelene kadar, artık kura çekimi yayınlanmıyor hiç"

Bu sorular hep aklımda şüphe, oynayan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum
Merhaba, ben geçen yıl Endonezya psn den 2019 yılı başına kadar süresi olan plus üyeliği satın aldım, ve şuan Endonezya hesaplarda Türk kredi kartları geçmiyor,
Bir yakın arkadaşım plus hesabı satın almak istiyordu, benim hesabımın diğer hakkını versem online oynayabilir mi şuan? Son güncelleme ile durum nedir?
Silinebilir
Dünyanın en pahalı araçlarını izmir de birarada gördüm ve kaydettim;

Hakkında
Forum İmzası:

PSN: Cool_Football-Tr
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS5
Oyun Platformu
Ps5
Oyun Platformu
PlayStation
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.950
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 341.332 (Bu ay: 1.375)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.691 (Bu hafta: 93)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.