Şimdi Ara

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
5.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sniper Elite 4 | Deathstorm Part 3 DLC Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Ağustos 2017; 17:2:58 >
  • Sırf fiyatından dolayı sniper elite 3 ultimate aldım, bunu ve elimdeki birkaç oyunu daha bitirip sonra bunu alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 3 saatte bitti la bu ne arkadaş

• turbolinea . kullanıcısına yanıt
    Yavaş salla oyunun senaryo modu 10 saat sürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraya kıyıp 60 tl verip 3 DLC'sini de aldım.
    Deathstorm Part 1: Inception
    Deathstorm Part 2: Infiltration
    Deathstorm Part 3: Obliteration

Target Fuhrer DLC'si ise limited edition olarak aldığım kutulu oyunun içinden kod olarak çıktı.

Oyundaki mekanlara görselliğe bayılıyorum ya. :)
  • _A_L_İ_ kullanıcısına yanıt
    Hocam her dlc tek bir senaryo görevi mi oluyor? Oyundaki standart görevler gibi mi yoksa farklı içerikte mi görevler?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Her DLC aynı normal oyundaki bölümler gibi hocam. 3 DLC birbiri ile bağlantılı herhalde ama hikayeyi anlamadan oynuyorum malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_L_İ_ -- 10 Eylül 2017; 19:52:8 >
  • Bu sefer sarmadı beni.

İlla alıp oynarım, diyenlere tavsiyem digital oyun kardeşliği bölümünde oyunu kiralayan arkadaştan kiralayip geçin. 1 haftada .okunu çıkarmak için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 10 Eylül 2017; 21:26:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bu sefer sarmadı beni.

İlla alıp oynarım, diyenlere tavsiyem digital oyun kardeşliği bölümünde oyunu kiralayan arkadaştan kiralayip geçin. 1 haftada .okunu çıkarmak için yeterli.

Doğru bide böyle bir yöntem vardı, olmadı öyle alıp bitirir silerim daha iyi :)

• _A_L_İ_ kullanıcısına yanıt
    DLC'ler nsl olmuş beğendin mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Evet çok güzel hepsi

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Yavaş salla oyunun senaryo modu 10 saat sürüyor.

Valla hocam ben oyunun istatistik bölümünün yalancısıyım.

• Dayanamadım 3'ün hatırına aldım. Gece indirmeye bırakırım artık. :)
  • Arkadaşla aldık co op bitireceğiz bakalım nasılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Arkadaşla aldık co op bitireceğiz bakalım nasılmış.
    Sniper Elite serisini çok severim. Yalnız açık konuşmak gerekirse SE 4 serinin en zayıf halkası olmuş. SE 3'ün verdiği keyfin yarısını veremedi maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-434FA9141

Sniper Elite serisini çok severim. Yalnız açık konuşmak gerekirse SE 4 serinin en zayıf halkası olmuş. SE 3'ün verdiği keyfin yarısını veremedi maalesef.

Alıntıları Göster
    Hadi ya üzüldüm 50 liraya da değmez mi? Co op olarak zevkli olur belki. Şu an oynuyorum sniper elite 3 ü gayet zevkli gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Hadi ya üzüldüm 50 liraya da değmez mi? Co op olarak zevkli olur belki. Şu an oynuyorum sniper elite 3 ü gayet zevkli gerçekten.

Alıntıları Göster
    50 TL. iyidir, fazlası zarar :) Ama co-op olarak iyidir gerçekten. Her türlü gideri var yani. Bu arada bu tarz Co-op oynamaktan hoşlanıyorsanız Zombie Army Trilogy'i tavsiye ederim. Yine aynı firmanın oyunu, oyun dinamikleri vs. SE ile aynı. Mükemmel bir oyundur.

• Sniper elite 3 ün yarısı mı ? :) Hadi V2 deseniz neyse (Onunla da kıyas edilmez ya neyse :) ) sniper Elite 4 te 3'e göre geliştirilmiş gerek görsellik gerek dinamik gerekse oynanış olarak iyileştirmeler varken nasıl bu yorumu yaptınız hayret doğrusu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_L_İ_

Sniper elite 3 ün yarısı mı ? :) Hadi V2 deseniz neyse (Onunla da kıyas edilmez ya neyse :) ) sniper Elite 4 te 3'e göre geliştirilmiş gerek görsellik gerek dinamik gerekse oynanış olarak iyileştirmeler varken nasıl bu yorumu yaptınız hayret doğrusu. :)
    Katılıyorum hocam,4 kesinlikle 3'ten çok daha iyi bir oyundu.3 serinin açık ara en vasatı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_L_İ_

Sniper elite 3 ün yarısı mı ? :) Hadi V2 deseniz neyse (Onunla da kıyas edilmez ya neyse :) ) sniper Elite 4 te 3'e göre geliştirilmiş gerek görsellik gerek dinamik gerekse oynanış olarak iyileştirmeler varken nasıl bu yorumu yaptınız hayret doğrusu. :)
    Sniper Elite 1 ve V2'yi PC'de, 3'ü hem Ps3 hem de PS4'de, 4'ü de PS4'de oynadım. Bu oyunları defalarca bitirdim. Tam bir SE hastasıyımdır. Ama kişisel görüşüm olarak seri her çıkan oyunda biraz daha geri gitti. Bana göre V2, SE 1'den kötüydü. SE3 ise V2'den kötüydü. SE4'de SE3'den kötü. SE3'ü defalarca hem tek hem de Co-op oynadım. SE 4 asla bana SE3'ün verdiği tadı vermedi. Umarım oynayanlar keyif alır. Ben hiç keyif alamadım. Dediğim gibi SE3'ün hala ara ara açıp videolarını izlerim. O derece bende yer etmiştir. Ama SE4 bu etkiyi yapmadı bir türlü. Ama dediğim gibi, kişisel görüşümdür. Beğenen mutlaka çıkacaktır ki buna da saygı duyarım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.