Şimdi Ara

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
5.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senaryo modu co-op oynanabiliyor evt 2 kişiye kadar ondan bahsetmiştim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 134 tl ye düşmüşken alasım var ya ne yapsam ikna edecek var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bekle

• Yakin zamanda indirim gelir sanirim 134tl fazla gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Oynayan yok mu? Almak için olumlu yorum duymak istiyorum

2 gün önce arkadaşla co-op bitirdik oyunu 10 bölümden oluşuyor serinin en büyük harita tasarımları bu oyunda. Grafikleri biraz daha geliştirmişler birde İtalya da geçtiği için bölümler göze hoş geliyor onun haricinde zaten bildiğimiz gibi 10 saatlik oynanışı olan güzel bir oyun öneririm.

Arkadaş sen cidden oyundan hiç anlamıyorsun Boşver bunu da sen bir söyle bakalım, Ghost Recon'da coop kupaları aynı anda herkes alabiliyor mu?

• Üçüncü oyunu 30 liraya almıştım dördüncü oyunda 30 liradan 1 kuruş vermem 134 liraya ne oyunlar alınır bu oyuna bu kadar verilmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

quote:

2 gün önce arkadaşla co-op bitirdik oyunu 10 bölümden oluşuyor serinin en büyük harita tasarımları bu oyunda. Grafikleri biraz daha geliştirmişler birde İtalya da geçtiği için bölümler göze hoş geliyor onun haricinde zaten bildiğimiz gibi 10 saatlik oynanışı olan güzel bir oyun öneririm.

Arkadaş sen cidden oyundan hiç anlamıyorsun Boşver bunu da sen bir söyle bakalım, Ghost Recon'da coop kupaları aynı anda herkes alabiliyor mu?

Banlıyken alıntı neden yapıyorsun yav

Bana oyundan anlamıyorsun diyene bak MGS V çöpünü övüyordun:) Sniper Elite 4 gayette oynanabilir bir oyun 77 puan ortalaması var hele oyunsuzlukta ilaç gibi geliyor arkadaşınla oynayınca baya zevkli. Oynamadığınız oyuna laf atmayın şunu unutmaki her zaman oynayan daha iyi bilir okuyan değil. Soruna gelecek olursak; GR'a çöp diyordun ne oldu ona mı başladın Collectable'ları aynı anda herkes alamıyor beraber almanız gerekiyor maalesef.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

quote:

Banlıyken alıntı neden yapıyorsun yav

Bana oyundan anlamıyorsun diyene bak MGS V çöpünü övüyordun:) Sniper Elite 4 gayette oynanabilir bir oyun 77 puan ortalaması var hele oyunsuzlukta ilaç gibi geliyor arkadaşınla oynayınca baya zevkli. Oynamadığınız oyuna laf atmayın şunu unutmaki her zaman oynayan daha iyi bilir okuyan değil. Soruna gelecek olursak; GR'a çöp diyordun ne oldu ona mı başladın Collectable'ları aynı anda herkes alamıyor beraber almanız gerekiyor maalesef.

Bansız gününü yakalamak lotoyu tutturmak gibi birşey
    Oyun yok, çöplere kaldık ne yapalım :)
    Sniper 2-3 oynadım, bunun da farklı olacağını sanmıyorum

• Farklı değil zaten sadece mekanlar farklı ve haritalar daha büyük.

• Bizimkisi de böyle bi hastalık. :)

Serinin tek eksik oyunu sniper elite 3 o da elimde dijital var bu şekilde çektim :) En zoru ps2 sniper elite olanını bulmak oldu aylarca aradım :)

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_L_İ_ -- 27 Mayıs 2017; 10:39:26 >
  • _A_L_İ_ kullanıcısına yanıt
    İlk defa bu oyunun bir fanını gördüm

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    authentic modunda oyun bitirmeden kendime bu oyunun fanıyım diyemem. Bizimki şimdilik hayranlık. :) Konsola PS3'ten başladığım için ps2 deki oyunu oynamadım bile ama PS3'teki Sniper Elite V2 oyunu seri yapma içgüdümü fazlasıyla tetikledi.
  • Su oyunu digital olarak satan yokmuya bulamadm bir turlu

• EmreKart2515 kullanıcısına yanıt
    Her türlü oyun indirime girdi sniper elite 4 girmedi 1 kere kısa süreliğine girdi onda da 149 TL mi ne olmuştu. Yani oyunu seven Türkiyede az kişi var. O fiyatları da o yüzden kimse vermiyo.Sniper elite 3 bile ne indirimler gördü ama ona rağmen yaygın değil. 2.el kutulusu desen nerdeyse hiç yok olanlarda spotçuların sıfır fiyatına satıyo. En iyisi bu oyunu kutulu şekilde almak limited edition versiyonunu sıfır kutulu 155 liraya aldım yapacaK bişey yok bu oyunun kaderi Türkiye'de böyle.
    Cevap icin teaekkurler kardesim

• EmreKart2515 kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk kez bu kadar düştü kaçırmayın bence. :)

Sniper Elite 4 [PS4 ANA KONU]
  • Eski Medal Of Honor,Ww2 dönemlerinde geçen Call of Duty oyunlarını sevenlere ,ilaç gibi gelecek bu oyun.Üstelik psndeki arkadaşınızla ,ana senaryoyu beraber co up şeklinde bitirebiliyorsunuz daha ne olsun.Call of Duty yapımcıları bile abuk sabuk konuları bırakıp 2.Dünya Savaşına geri döndüler,bu tür oyunlar,türün sevenleri için vaz geçilmez.

Haklisin hocam

• 89 tl iken aldım ama bu multiplayer lag dan geçilmiyor ya, sizde de böyle mi? Araplar var birde hep.

• Challenge ları yapma derdinde değilim ama istedikleri görevleri yapmak için bölümleri tekrar tekrar oynamak gerekiyor sanırım. Baya sinir bozucu olmuş bu durum. Geçmiş oyunlarda böyle bir durum yoktu.

Bir de collectible lar da mektupları toplamak için öldürdüğümüz tüm adamların üstlerini aramak gerekiyor olmasi sinir bozucu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.