Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 HARİTALARI - FAVORİ HARİTANIZ HANGİSİ? (ANKET EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

BATTLEFIELD 1 HARİTALARI - FAVORİ HARİTANIZ HANGİSİ? (ANKET EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 29.10.2019)
Giriş
  • Oyun çıkmadan önce haritalarla ilgili açtığım konuyu favori haritanız anketine çevirdim*
    Ev sevdiğiniz haritayı seçip oy kullanalım. Bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkacak.

Not: Maksimum 3 seçenek olsun istedim ama teknik olarak mümkün değilmiş.
    Ya hepsi ya 1 tanesi seçilecek şekilde olabiliyormuş. Bir bakıma böyle iyi oldu.
    Seçici olmak biraz zorlayabilir ama anket de amacına ulaşmış olur böylece.

*Konuya anket ekleyen GoldPunch'a teşekkürler.

BALLROOM BLITZ / BALO SALONU BASKINI

1918'de Meuse Nehri'nde yapılan son taarruzlara katılın. Burada, siper hatlarında geçen çetin çatışmalar savaştan etkilenmemiş bakir bir güzelliğe sıçrıyor. Önceden geri hatlardaki subayların evi olan bu dev Fransız şatosu şimdi tankların ve alev makinelerinin konuştuğu bir savaşa sahne oluyor. Amerikan kuvvetleri bu haritanın sınırındaki son tren istasyonunu almak için hücum ederken, yaylım ateşinden etkilenen avizeler bir bir yerlere dökülüyor.

BATTLEFIELD 1 HARİTALARI -  FAVORİ HARİTANIZ HANGİSİ? (ANKET EKLENDİ)

Taraflar:
    Amerika B.D. vs
    Alman İmparatorluğu
    Mekan: Meuse Nehri, Fransa

ARGONNE FOREST / ARGONNE ORMANI

Argonne ormanının derinliklerinde Battlefield 1'deki en şiddetli yakın muharebelerden biri yaşanıyor. Bu ormanın içindeki gizemli dünyada korugan labirentleri ve makineli tüfek yuvalarıyla çevrili tuzaklı savunma düzenekleri bulunuyor. Yakın menzilden ateş eden kamuflajlı topçular, gaz bombasıyla koruganları temizleyen Fırtına Birlikleri ve keskin uçlu kürekler ormanın derinliklerinde zafere ulaşan tarafı belirleyecek. Piyade odaklı bu haritanın şiddetli çatışmalarından sağ çıkanlar kahraman olacak.

Taraflar:
    Amerika B.D. vs
    Alman İmparatorluğu
    Mekan: Argonne Ormanı, Fransa

FAO FORTRESS / FAO KALESİ

İngiliz İmparatorluğu'nun Al-Fao yarımadasındaki petrolü ele geçirmek için büyük bir mücadele verdiği 1. Dünya Savaşı'nın ilk çıkartmalarından birine katılın. Yarımadanın girişini koruyan görkemli Osmanlı Kalesi Fao direnmeye kararlı. Burada bataklıklarda, kum tepelerinde, köprülerin üzerinde ve sığ koylarda savaşacaksınız. Çatışma son aşamada antik kaleye de sıçrıyor. Petrol arama görevi burada başlıyor. Dretnotun yakıta ihtiyacı var.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Osmanlı İmparatorluğu
    Mekan: Al-Fao Yarımadası, Mezopotamya (Basra Körfezi)

SUEZ / SÜVEYŞ

1. Dünya Savaşı'nın en önemli ikmal hattını ele geçirme mücadelesi. İmkansız gibi görünse de Osmanlılar Sina Çölü'nü geçmeyi başarıp kanalı tehdit etmeye başladı. Büyük kanalın kıyılarında yapılan savaşa katılıp kum tepelerini stratejik olarak kullanın. Topçular veya havanlarla sığ suda çatışıp Kantara eteklerinin ardındaki uçsuz bucaksız çöle doğru ilerleyin.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Osmanlı İmparatorluğu
    Mekan: Kantara, Mısır

ST. QUENTIN SCAR

Kuzey Fransa'nın savaş meydanlarında devasa bir taarruz. Kayser'in planları doğrultusunda Alman ordusu, İngiliz hatlarını delmek için tüm gücüyle saldırıyor. St. Quentin Scar'ın siperlerine yüklenirken gerçekten cehennemi andıran taarruzlara hazırlıklı olun. Takviye edilmiş cephe hattını delen ilk asker olun ve o ana kadar savaştan etkilenmemiş bakir Travecy köyüne hücum edin.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Alman İmparatorluğu
    Mekan: Travecy, Picardy, Fransa

SINAI DESERT / SİNA ÇÖLÜ

El-Jifar’ın hemen doğusunda güneşin yakıp kavurduğu bir savaş meydanı olan Sina Çölü’nde topyekün savaşa girin. Bir el Mazar köyünün dar sokaklarındaki piyade çatışmalarından nefes kesen uçurumların üstündeki it dalaşlarına kadar farklı ortamlarda savaşacaksınız. Şiddetli çarpışmalar sırasında kum tepelerini taktik avantaj olarak kullanmayı da öğrenmeniz gerekecek. Artık her şeyden ümidi kesmişken takviye birlikler yardımınıza koşacak: çöl kumlarını yarıp gelen, ölümcül bir Behemot olan Zırhlı Tren.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Osmanlı İmparatorluğu
    Mekan: Sina Çölü, Mısır

AMIENS

Görkemli bir şehirde yıkıcı bir çatışma. Almanların bahar taarruzu sırasında Fransız kenti Amiens'in sokaklarında ve meydanlarında düşmanla çatış. Yıkık dökük arka sokaklar, adliye binası, köprüler ve demiryolları çevresinde yoğunlaşan, şehrin iç noktalarını ele geçirmek için İngilizler ve Almanlar arasında geçen kıyasıya bir mücadele.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Alman İmparatorluğu
    Mekan: Amiens, Fransa

MONTE GRAPPA

Venedik Alpleri'ndeki krallar zirvelerinde savaşın son muharebelerinden birine katıl. Yüksek irtifada dağ istihkamlarını ele geçirmek için verilen kıyasıya mücadele en güçlü askerleri bile zorluyor. Dağ eteklerinde ilerleyen düşmanları durdurmak için devasa istihkam toplarını kullan. Dağın tepesindeki bu çetin muharebede Avusturya-Macaristan İmparatorluğu avantaj sahibi, ancak İtalyan Ordusu da kendi topraklarını geri almadan pes etmeye niyetli değil.

Taraflar:
    İtalya vs
    Avusturya-Macaristan İmparatorluğu
    Mekan: Monte Grappa, İtalya

EMPIRE’S EDGE / İMPARATORLUĞUN KIYISI

Adriyatik kıyılarındaki toprak mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Kayalık oluşuyla doğal bir istihkam sağlayan bu kıyı, kuşatma altındaki bir imparatorluğun savaş meydanı oluyor. Bir zamanlar Akdeniz kıyısında güzel bir kasaba olan bu yer, mekanize savaşın karanlık çehresine bürünmüş, dretnot savaş gemilerinin bombardımanı altındaki bir İtalya'yı temsil ediyor.

Taraflar:
    İtalya vs
    Avusturya-Macaristan İmparatorluğu
    Mekan: Adriyatik Denizi Kıyıları, İtalya

GIANT’S SHADOW (Aralık ayında ücretsiz)

1918’in soğuk sonbaharında Selle Muharebesi’ne katılmaya hazırlanın. Çatışmanın siperlerden açık alanlara taştığı bu muharebede, yere çakılmış devasa bir hava gemisinin gölgesinde savaşacaksınız. Hindenburg hattını yaran İngiliz kuvvetleri, önemli bir tren istasyonuna doğru ilerliyor. Açık alanlarda ve her şeyi değiştirme potansiyeline sahip zırhlı trenin bulunduğu Cateu-Wassigny demiryolu boyunca uzanan nehir kıyısında piyade ve tank çatışmaları tüm şiddetiyle devam ediyor.

Taraflar:
    İngiliz İmparatorluğu vs
    Alman İmparatorluğu
    Mekan: Selle Nehri, Picardy, Fransa

Not: Harita açıklamaları battlefield.com sitesinden alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 2 Mart 2017; 11:42:56 >

• Beta testini yoğunluktan kaçırdım. Umarım haritalar çok boş kalmaz Locker gibi araçsız haritalar olursa süper olur.
  • Bizim topraklar dlc ye kaldı desenize
    Foa Kalesi ni çok merak ediyorum heyecan yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 21 Eylül 2016; 12:21:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritaların yarısı Fransa'da ama Fransa DLC ile geliyor. EA...
  • Oyun çıkmadan önce haritalarla ilgili açtığım konuyu favori haritanız anketine çevirdim*
    Ev sevdiğiniz haritayı seçip oy kullanalım. Bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkacak.

Not: Maksimum 3 seçenek olsun istedim ama teknik olarak mümkün değilmiş.
    Ya hepsi ya 1 tanesi seçilecek şekilde olabiliyormuş. Bir bakıma böyle iyi oldu.
    Seçici olmak biraz zorlayabilir ama anket de amacına ulaşmış olur böylece.

*Konuya anket ekleyen GoldPunch'a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 2 Mart 2017; 11:43:10 >

• Ballroom / Amiens / Sinai / Fao öncelikli olmak üzsere hepsine BAYILIYORUM. Argonne Forest hariç... BF4 ün Operation Locker i gibi. Bam Güm...
    Bi de yeni gelen balonlu bölümü de çok sevemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 2 Mart 2017; 11:44:8 >
  • En sevdiğim Amiens..

En sevmediğim Grappa

• benim tek sevmediğim harita son gelen giant'ın gölgesi, geri kalan çok iyi bence. illa arasından birini seçeceksek de balo salonu baskını en sevdiğim harita olabilir
  • Benim Favorim balo salonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Bizim topraklar dlc ye kaldı desenize
    Foa Kalesi ni çok merak ediyorum heyecan yaptım

Fao kalesi zaten var şuan hocam

• Favorim Fao Kalesi ve Amiens.
  • Sina çölü ve imparatorluğun kıyısını çok seviyorum.

• En sevdiğim haritalar Amiens ve St. Quentin Kayalığı. Süveyş haritasını ise hiç sevmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi akşamlar battlefield 1 de kurmuş olduğumuz KURALSIZLAR(TR) server adresimize hepinizi bekleriz yarın akşamdan itibaren faal olarak kullanacağız arkadaşlarınızıda davet edebilirsiniz iyi forumlar. psn id yildirimer20

forum konusu için

https://forum.donanimhaber.com/battlefield-1-kuralsizlar-tr-oyuncu-toplulugu-ps4--125690192
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.