Şimdi Ara

Skyrim - Sıkça Sorulan Sorular (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
113.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esbern kim? Bug da kaldığı için sesini duyamıyorum ve yazıları çok hızlı geçiyor.
  • Beyler İlk Bölümde Köye Geldim Orda Kalddım Nasıl İlerliyoruz ya
  • arkadaşlar riften tam olarak nerde bulamadım bır turlu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

arkadaşlar riften tam olarak nerde bulamadım bır turlu :D

haritanın en sağındaki şehir.sağ altta olan.zaten ana şehirler haritada görünüyor.görebilirsin simgesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

arkadaşlar riften tam olarak nerde bulamadım bır turlu :D

whiterrun geldiysen girişte bir at arabası var. 50 gold vererek hızlı yolculuk yapabilirsin direk riften e.
  • İlk defa bu türde oynuyorum öğrenicez bakalım , eminim o soruları bende sorarım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Valla şimdi bi okula gittim büyü öğretiyolar Oblivion oynamamıştım.Bu tarz oyunları severim ama yıllardır oynamamışım onu farkettim.

En vahimi de bir noktadan diğerine saatlerce yürüdükten sonra haritadan hızlı ulaşımı keşfetmem oldu

Sen yine bulmuşsun ben adam gibi bakmadım o büyü okulu winterhold yada whiterun karıştırıyorum bunları galiba bende oradan ilk kasabaya kadar yürüyerek gidiyorum yav yada at ile gidiyorum var mı daha kolay bir yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewildrecht2 -- 23 Kasım 2011; 3:20:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bewildrecht2

quote:

Valla şimdi bi okula gittim büyü öğretiyolar Oblivion oynamamıştım.Bu tarz oyunları severim ama yıllardır oynamamışım onu farkettim.

En vahimi de bir noktadan diğerine saatlerce yürüdükten sonra haritadan hızlı ulaşımı keşfetmem oldu

Sen yine bulmuşsun ben adam gibi bakmadım o büyü okulu winterhold yada whiterun karıştırıyorum bunları galiba bende oradan ilk kasabaya kadar yürüyerek gidiyorum yav yada at ile gidiyorum var mı daha kolay bir yolu

Hacı haritayı aç, daha önce gittiğin yerlere tıkladığında fast move gibi bişey yazıyo ona basarsan hop ışınlanıyo

• quote:

quote:

quote:

Hacı haritayı aç, daha önce gittiğin yerlere tıkladığında fast move gibi bişey yazıyo ona basarsan hop ışınlanıyo

Bunu öğrenmem iyi oldu. Sağol valla Ya birde hep geceleyin at çalıyorum hep aynı adamdan adam sabahları kalkıp bakıyor hep atı yok adamın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu öğrenmem iyi oldu. Sağol valla Ya birde hep geceleyin at çalıyorum hep aynı adamdan adam sabahları kalkıp bakıyor hep atı yok adamın

Zaten bu dediğimi yaptığında direk at bırakmış oluyo seni o yüzden çalmana da gerek kalmaz

• ya benim bi sorum olacak. oyuna yeni başladım bu tarz oyunlar daha önce oynamıştım...
    az önce kavga ederken arada bi tuşamı bastım artık ne olduysa adam sürekli yavaş adımlarla ilerliyor. koşmuyor bi türlü kontrollerede baktım şift alt ve z tuşları hızlı koşma ile ilgili onlarada basıyorum olmuyor bi türlü :S
  • Orijinalden alıntı: DeathWarrior

10- Buraya nasıl ulaşacağım?
     Skyrim - Sıkça Sorulan Sorular

Ivarstead adinda bir kasaba var dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksiniz yolu.

önce helgene geri dönersiniz helgenin kuzeyine doğru 3-5 tane cadı temizlenir o bölgenin birazdaha kuzyinde orphan rock bulunur. North skybound Watch daki haydutlar temizlenip kulenin arkasına inlir ordaki taşlık bölgeden ağaçların arasında slalomö yaparak :) buraya ulaşabilirsiniz

kestirme

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutyavuz_89

ya benim bi sorum olacak. oyuna yeni başladım bu tarz oyunlar daha önce oynamıştım...
    az önce kavga ederken arada bi tuşamı bastım artık ne olduysa adam sürekli yavaş adımlarla ilerliyor. koşmuyor bi türlü kontrollerede baktım şift alt ve z tuşları hızlı koşma ile ilgili onlarada basıyorum olmuyor bi türlü :S

Caps Lock
  • Companions görevinde kurt adamdan cadı kafasyıla krtulma şansı karşıma çıktı. O zaman kurtulmamıştım. Tekrar aynı yere gittim kafayı atacağım ateş aktif olmuyor. Ne yapmam lazım. Ayrıca kurt adam olmanın uyuyamamak dışında dezavantajları var mı?
  • quote:

quote:

"Stable"ların önünde at arabaları bekler. Bunları kiralayarak istediğiniz şehre gidebilirsiniz. Bir kez şehri discover ettiğiniz zaman oraya haritadan tıklayarak direkt gidebilirsiniz. Fakat ışınlandığınızda da, yürüdüğünüzde geçecek takribi süre, gün ışığı olarak geçer. Yani çok uzak mesafeye ışınlanırsanız gündüzken vardığınız zaman gece olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

quote:

quote:

"Stable"ların önünde at arabaları bekler. Bunları kiralayarak istediğiniz şehre gidebilirsiniz. Bir kez şehri discover ettiğiniz zaman oraya haritadan tıklayarak direkt gidebilirsiniz. Fakat ışınlandığınızda da, yürüdüğünüzde geçecek takribi süre, gün ışığı olarak geçer. Yani çok uzak mesafeye ışınlanırsanız gündüzken vardığınız zaman gece olabilir.

Sağol dostum

• Beyler ben Dark Elfim ve Magic + One Handed gidiyorum uygun mudur bu kombinasyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewildrecht2 -- 24 Kasım 2011; 13:34:36 >
  • Beyler Acil Yardım.You are carrying too much to be able to run Yazıo Koşamıyorum Ne Yapmam Lazm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ModexLife

Beyler Acil Yardım.You are carrying too much to be able to run Yazıo Koşamıyorum Ne Yapmam Lazm ?

• quote:

quote:

Beyler Acil Yardım.You are carrying too much to be able to run Yazıo Koşamıyorum Ne Yapmam Lazm ?

Oyunda belirli bir taşıma kapasiten var onu aşmışsın üzerindekileri sat ya da yere at

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.