Binbaşı
16 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 255 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba bugün süperonline daire içine kadar fiber kablo çekti. Yeni ufak bir cihaz eklediler. Bu cihaza fiber kablo geliyor. Daha sonra bu cihazdan router'a ethernet kablosu.

Sormak istediğim şu ben normalde superonline kullanıcı adı ve şifresi ile firmanın verdiği router dışında kendi asus routerımı kullanıyordum. Şimdi bu fiber kabloyu aradaki cihaz olmadan direkt olarak router'a bağlamak istiyorum.

İnternette sfp+ bağlantılı routerlar buldum. Daireme kadar gelen fiber kabloyu sfp+ portuna bağlayabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba Killer™ Wi-Fi 6 AX1650 Chipsetli bir msi anakartım var. Kutudan çıkan wireless kablosunu kullanıyordum. Fakat kablo bugün koptu. Şimdi hem wifi hem Bluetooth çalışmıyor. Netten anten baktım fakat nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Şöyle bir anten buldum ama

https://tr.aliexpress.com/item/32913680322.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.658a1b08g4Wi40&algo_pvid=0975981b-9db4-4b3b-9c60-a83392edf710&algo_expid=0975981b-9db4-4b3b-9c60-a83392edf710-12&btsid=0b0a556816101308617227415e9d12&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Arkadaşlar merhaba

Bu iki kasa arasında kaldım. Kullanan arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşabilirler mi? Cosmos sanki biraz eski kaldı gibi 2-3 senelik bir kasa. Tavsiye edebileceğiniz başka fulltower kasalar var mı ?

Arkadaşlar merhaba dün vestel nova 12 klima taktırdım. Klima iç ve dış ünitesinden memnunum gerçekten sessiz. Fakat iç üniteden dış üniteye giden borularda hafif bir uğultu sesi var. Böyle fan sesi gibi yani hareket eden gazın sürtmesimi diyim tam anlatamıyor olabilirim. Hafif duyulcak bir ses. Hafif derken borudan 1-2 metreden bile duyulabiliyor. Boruyu özel bantla birleştirdiler kapladılar ama bu ses var. Bunun sebebi ne olabilir?
Merhaba arkadaşlar

Evimde VR600 Router'u uzun süredir kablolu olarak kullanıyordum. Bu arada Suuperonline 100mb fiber kullanıcısıyım. Mac klonlama yöntemi ile VR600 rotur'ı kablosuz Router modunda kullanıyorum.

Artık kablosuz kullanmak zorundayım ve modem uzak olduğu için RE450 Range extender aldım.

Fakat ne yaptım ne ettıysem 5ghz bandında wifi baglantısı olarak 866mbps hızında bağlanmış olmama rağmen Speedtest vs internet hızım 40 mb geçmiyor.

Superonline kendı modemını kullandıgım zaman RE450 ıle extend ettiğimde herhangi bir sorun olmuyor 100mb hız alabiliyorum. Hemde wifi bağlantım 700mbps olarak kalıyor.

Ne yaptım ne ettıysem bır turlu 35-40 mb hızı geçemedim. Sorun heralde vr600 den kaynaklanıyor. Bir turlu sorunu bulamadım yardımcı olabılırsenız çok sevinirim.
arkadaslar merhaba bu modemi almak istiyorum sormak istedigim sey bu modemi direkt olarak kullanabilirmiyim? Yoksa sadece router ozelligini mi kullanabilirim
Merhaba Arkadaslar. Gecen ay 1.2TSI 90bg Polo aldim. Aracla ilgili ufak birkac sorum olucakti.

Bu arada arac 1600km de.

Motor freni yaparken arac duracakmis gibi oluyor. Bende frene basmiyorum. Fakat birden kendini saliyor ve bosa aliyormus gibi yapiyor. Boyle olunca eger ondeki arac ile aramda mesafe yok ise hizlica frene basmam gerekiyor. Bu durum normal mi?

Diger bir sorum ise trafikte durdugum zaman. Bunu herzaman yapmiyor. Bazen yogun trafikte durduktan sonra frenden ayagimi cekince arac gitmiyor. 2-3 sn sonra hareket ediyor. Hatta ayagimi frenden cekip gaza basmama ragmen arac hareket etmiyor. 2-3 sn sonra birden firliyor.(Start/stop kapali.)
Merhaba Aradaşlar ben gecen vatan bılgısayardan msi gtx 970 aldım. Bugun nette dolasırken bazı yerlerde bu ekran kartını alanlara bedava tomb raider'ın yenı cıkan oyununu verdıgını gordum. Böyle birşey varmı var ise nasıl alabılırım ?
Merhaba Bugun 100mb abonesı oldum. Normalde samsung tv ile bilgisayar arasında dlna kurulu. Bilgisayardaki filmleri izliyebiliyorum. Fakat 100 mb ınternet baglattım ve bu ınternetı kullanırken gigabit router olmaz ise download yaparken film/dizi izlemede sorun yasıyacagımı dusunuyorum. Superonline gigabit router verıyor mu?
Beyler değişik bir site buldum. kimler barbaların kimler gerçek arakdaşların sorularına, arkadaşlarının facebook durum güncellemelerini sorup bunu hangi arkadaşının yazdığını bulmanı isteyerek cevap veriyor. Kısacası arkadaşlarınızı ne kadar iyi tanıdığınızı test ediyor.

http://knowyourbarbas.com/

Birde android uygulaması var. Güzel gibi.
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
İlgi Alanları: Herşey
Forum İmzası:
psn:nicksiztr SteamID:cnwr gamertag:nicksizow Origin ID:nicksiz
Forum İkinci El İmzası:
GG kullanıcı adım pyl2otechnist
Sanalpazar kullanıcı adım nicksiz
Hakkımda:
PSN:nicksiztr
GamerTag:nicksizow

Nicksiz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.380
İkinci El Bölümü Mesajları: 151
Konularının görüntülenme sayısı: 283.139 (Bu ay: 599)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 52 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.