Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.627
Cevap
77
Favori
549.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımlarınız için çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba Satılık 2014 Skoda Yeti aracım var değişensiz tramersiz ilan linkini bırakıyorum ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir.https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-skoda-yeti-1-6-tdi-elegance-greenline/acil-degisensiz-tramersiz-dizel-yeti/13788245
  • Ön lastiklerin önünde ufak paçalık gibi plastik parçalar var sağ ve solda. Tam olarak isimleri nedir acaba?biri düşmüş satin alacam internetten arama yapmak için soruyorum

• Mardini kullanıcısına yanıt
    jantta mı lastikte mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

jantta mı lastikte mi?
    Fotoda işaretlediğim kısımda. Bu parçanın ismini öğrenmek 3.
     SKODA YETI KULUBU

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Fotoda işaretlediğim kısımda. Bu parçanın ismini öğrenmek 3.

Alıntıları Göster
    Parça Kodu: 5L0807061,
    Adı: VAG spoiler

Ortadaki panjurlu kısım ve sağ/sol parçaları ile birlikte, monobloktur, set olarak satılır.
  • Merhaba 1.2 elegance 2012 model yeti var bende 1 ay oldu alalı araç çok iyi çok güzel ama direksiyonu sert genel anlamda yetilerde hidrolik direksiyon mu var? Elektrikli direksiyon mu? Bu konuda bilgi bulamadım nette bilen varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HasHoşaf

Parça Kodu: 5L0807061,
    Adı: VAG spoiler

Ortadaki panjurlu kısım ve sağ/sol parçaları ile birlikte, monobloktur, set olarak satılır.

Alıntıları Göster
    Ustam ben panjuru sormuyorum, işaretledigim yere dikkatli bakarsan tekerin ön kismindaki paçalık gibi plastik bir parça var onu soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

Ustam ben panjuru sormuyorum, işaretledigim yere dikkatli bakarsan tekerin ön kismindaki paçalık gibi plastik bir parça var onu soruyorum

Alıntıları Göster
    Davlumbaz ucu için, neredeyse bütün spoyleri işaretlemişsiniz

Şuradan, model yılı ve "body" bölümü seçildikten sonra, "wheel housing" kısmında bulunuyor sanıyorum:
    https://skoda.7zap.com/en/cz/yeti/yet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasHoşaf -- 27 Ağustos 2020; 9:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyfida

Merhaba 1.2 elegance 2012 model yeti var bende 1 ay oldu alalı araç çok iyi çok güzel ama direksiyonu sert genel anlamda yetilerde hidrolik direksiyon mu var? Elektrikli direksiyon mu? Bu konuda bilgi bulamadım nette bilen varmı acaba
    Direksiyon, elektro mekaniktir.
    Hidrolik direksiyon, artık çoğu araçta kullanılmıyor.

Normal olarak, direksiyon sert değildir.
    Ön düzen ayarı ve kullanılan lastikler, sertliği etkileyen birer faktör olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasHoşaf

Davlumbaz ucu için, neredeyse bütün spoyleri işaretlemişsiniz

Şuradan, model yılı ve "body" bölümü seçildikten sonra, "wheel housing" kısmında bulunuyor sanıyorum:
    https://skoda.7zap.com/en/cz/yeti/yet/

Alıntıları Göster
    Biraz kaba işaretlemiş olabilirim:)
    Neyse bulamadım ne olduğunu. Birkaç parçacıya da sordum bilmiyoruz dediler valla sinirlerim bozuldu

• HasHoşaf kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum neden ama bana baya sert geldi 🤔
    tşk ederim cevabınız için

• 2014 model 1.6tdi dsg için yorumlarınızı alabilir miyim? 150bin tl ye kadar suv araç arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyfida

Valla bilmiyorum neden ama bana baya sert geldi 🤔
    tşk ederim cevabınız için
    Sertlik tesbiti net ise, akü ile başlayıp, elektrikli direksiyon kutusuna giden, bir dizi kontrol yaptırmanızda fayda vardır.
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@TiP -- 15 Ocak 2021; 23:49:29 >
  • Sol ön 5L0860145, sağ ön 5L0860146 parça kodlarıyla aratırsanız, yetkili servislerde, yurtdışı sitelerde veya parcafilosu gibi yerli sitelerde bulabilirsiniz.
  • Ankara da motoru gösterebileceğim önereceğiniz kim var?
  • Aküm bitti. Elektrikci efb takarsam start stop calismaz diyor. Agm takmami söylüyor. Platin marka efb 550 agm 820 tl. İnternet start stoplu efb akü kaynıyor. Nasıl oluyor bu iş?

Bir de cca degerleri var 720 760 600 filan diye. Kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mardini -- 30 Eylül 2020; 15:40:53 >
  • Mardini kullanıcısına yanıt
    EFB takın AGM ye gerek yokj zaten 0 olarak üzerinde EFB geliyor. S@S çalışmasa da olur, verilen akü farkını zaten kapatamayacak ve kullanım ömrü aşağı yukarı aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mşah

EFB takın AGM ye gerek yokj zaten 0 olarak üzerinde EFB geliyor. S@S çalışmasa da olur, verilen akü farkını zaten kapatamayacak ve kullanım ömrü aşağı yukarı aynı.
    Start stop özelliğinde sıkıntı yaratmasın bu durum?

Hem üstündeki efb ise niye efbli yeni akü çalıştırmasin ki

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.