Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.317
Cevap
104
Favori
509.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 782
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 120
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 106
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KiriN (195 mesaj) evolez (135 mesaj) Taha0194 (122 mesaj) GRETACASH (120 mesaj) mak06 (106 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1430 mesaj) Mobil (2362 mesaj) Tablet (120 mesaj) Mini (180 mesaj) Uygulama (321 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugün Huawei Mate 10 Lite cep telefonu satın alarak bu forumu oluşturdum.. Gerçekten çok hızlı ve kamera deneyimi, uygulama geçişleri mükemmel bir telefon..

http://consumer.huawei.com/tr/phones/mate-10-lite/?gclid=CjwKCAiA9f7QBRBpEiwApLGUik4HxavLD8QFowLJlKbbRHEL4dAZ14CTqwgwRgRHu96-_G5CabPZ7hoCO3kQAvD_BwE

Kutu açılım videosu:

HUAWEI Mate 10 lite

BOYUT

Genişlik:75.2 mmYükseklik:156.2 mmKalınlık:7.5 mmAğırlık:Yaklaşık 164g (bataryası dahil)

Gerçek boyut, konfigürasyona, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir

RENK

Prestij AltınGrafit SiyahAurora Mavi

EKRAN

Ekran Boyutu: 5.9 inç

Ekran Teknolojisi: IPS

Ekran Renkleri: 16M Renk

Ekran Çözünürlüğü: 1080x2160

Ekran Piksel Hassasiyeti: 407 PPI

YONGA SETİ

AP modeli: HUAWEI Kirin 659

AP Çekirdek Sayısı: 8 Çekirdekli

AP Frekansı: 4xCortex-A53 2.36GHz + 4xCortex-A53 1.7GHz

İŞLETİM SİSTEMİ

Android7.0+EMUI5.1

HAFIZA

ROM: 64GB

RAM: 4GB

ROM kullanıcı kapasite: 48GB

MicroSD Maksimum Kapasite: 128GB

4G LTE FDD:

LTE FDD B1: 1920MHz~1980MHz(UL), 2110MHz~2170MHz(DL)

LTE FDD B3: 1710MHz~1785MHz(UL), 1805MHz~1880MHz(DL)

LTE FDD B7: 2500MHz~2570MHz(UL), 2620MHz~2690MHz(DL)

LTE FDD B8: 880MHz~915MHz(UL), 925MHz~960MHz(DL), 1844.9MHz~1879.9MHz(DL)

LTE FDD B20: 832MHz~862MHz(UL), 791MHz~821MHz(DL)

3G WCDMA

WCDMA B1: 1920–1980 MHz(UL), 2110–2170 MHz(DL)

WCDMA B5: 824–849 MHz(UL), 869–894 MHz(DL)

WCDMA B8: 880–915 MHz(UL), 925–960 MHz(DL)

2G GSM

GSM B2: 1850–1910 MHz(UL), 1930–1990 MHz(DL)

GSM B3: 1710–1785 MHz(UL), 1805–1880 MHz(DL)

GSM B5: 824–849 MHz(UL), 869–894 MHz(DL)

GSM B8: 890–915 MHz(UL), 925–960 MHz(DL)

GPS

GPS

AGPS

GLONASS

BDS

BAĞLANABİLİRLİK

WiFi 802.11 b/g/n, 2.4GHz

USB 2.0

BT4.2

BLE Destekli

AptX Destekli

SENSÖRLER

Parmak izi sensörü

Dijital pusula

Ortam ışığı sensörü

Yakınlık sensörü

İvme ölçer

Durum göstergesi

SAR sensörü

KAMERA

Ön Kamera: 13M+2M

Arka Kamera: 16M+2M

SES

Gürültü azaltma: Çift mikrofon gürültü azaltma

Ses efekti: Huawei Histen (Ses algoritması)

Ses formatı: *****、*.mid、*.amr、*.awb、*.3gp、*.mp4、*.m4a、*.aac、*.wav、*.ogg、*.flac、*.mkv

Video formatı: *.3gp、*.mp4、*.webm、*.mkv

Görüntü dosyası formatı: *.png, *.gif(Static only), *.jpg, *.bmp, *.webp, *.wbmp

VİDEO

Dosya formatı: *.mp4, *.3gp

FM RADYO

Var

EMUI

EMUI5.1

PİL

Kapasite: 3240mAh(minimum değer), 3340mAh(tipik değer)

Şarj Süresi: 150 dakikadan daha az

Konuşma Süresi: 20 saate kadar

Bekleme Süresi: 550 saate kadar

NFC

Desteklenmemektedir

KUTU İÇERİĞİ

Telefon

Şarj Aleti

USB Kablosu

Kulaklık

Hızlı Başlatma Kılavuzu

Garanti Belgesi

Sim Aparatı

Koruyucu Kılıf

Ekran Koruyucu (kargolanmadan öncesinde takılmıştır

HUAWEİ.MATE 10 LİTE KULLANICILARI

GRETACASH ; Siyah..

KiriN ; Siyah..

Vipre_Sensation ; Siyah..

IBoyKal ; Siyah..

tsshadow ; Siyah..

denizkent ; Gold..

SemihTürk ; Siyah..

atlantıc ; Siyah..

skywalker06 ; Siyah..

musteker ; Siyah..

dp 1980 ; Siyah..

PatakoZ ; Siyah..

hetşat ; Siyah..

Timsah - 16 ; Siyah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRETACASH -- 12 Nisan 2018; 1:30:49 >

|
    |

• Hayırlı olsun. Daha dün cumbaşkanı fakirin daha da fakirleştiği zenginin daha da zengileştiğini belirtmesine rağmen 20 yıllık cehape iktidarının getirdiği vergilerle fakirleri nasıl soyduğunu görmüş olduk. Malezya'da 1000 TL olan telefon bizde 1800 lira. Kılışdar istifa.
    o zaman başka cihaza bakın. eksi yönlerin hepsine birden ihtiyacınız var gibi ne hikmetse.Kablosuz kulaklık kullanıyorum sıkıntı yok.
    Evet Samsung A7 2016 dan Huawei Mate 10 Lite ye düşünmeden geçin derim ben.. Huawei güzel iş çıkarmış, mid-range yani orta sınıf cihaz olarak çıkmış olsa da bir amiral gemisi özelliğinde.4 GB ram 64 GB rom.. . Ekran 5.9 ince 18:9 Full Wiev, kenarlara boşluk hiç yok, üst ve atta çok küçük boşluklar var.. Zaten ekran 408 ppi, yaklaşık 700 nit ve fhd+.. İşlemcisi 16 nm 8 çekirdekli 4 çekirdek 2.36 ghz, 4 çekirdek 1.7 ghz olan gayet başarılı bir işlemci.. bütün uygulamalar ve sosyal medya uygulamaları ekran kapandığında dahi çalışmak üzere denedim şarjı 38 saat yetiyor ki ben fotoğraf çekmeyi çok seviyorum.. İki gün oldu alalı, ekran neredeyse hep açık.. Parmak eklemlerinizi kullanarak ekranda pek çok şey yapabiliyorsunuz.. HiCare bölümü akıllara zarar.. Lensleri üst modellerden gibi Leica olmamasına rağmen müthiş fotoğraflar çekiyor.. Önde ve arkada ikişer kamera var, çok hafif metal gövdeli.. İki günlük kullanımda beni umduğumdan fazla memnun etti.. Parmak izi okuyucu mükemmel çalışıyor, emui ara yüzü sade ve çok hızlı.. Samsung ve diğer pek çok markada cihazda yüklü gelen onlarca çöp uygulama yok bu ara yüzde..Gerçekten akıllı bir telefon, sizin en çok ne kullandığınızı hatırlıyor.. Bana göre eksileri type C yok (ilk şarjda 65 dakikada dolmuştu, dün akşam 90 dakikada doldu.) kamerada OIS desteği yok, bir de Volte göremedim... Diğer hattımda SD 625 İşlemcili Asus Zenfone 3 kullanıyorum.. Kıyaslandığında Asus'u ezip geçiyor.. Kıyas videosu ve deneyimlerimizi yakında youtube da yayınlayacağım...
    Dün İzmire servise götürdüm. Kamerayı değiştirip yarım saatte geri verdiler. Sağolsunlar çok ilgilendiler. Sonrasında da uygulamaları kurmamı bekleyip hepsini yanımda test ettiler. Hiç bir sorun kalmadı. WhatsApp kamerası güzel çekiyor, maillerim anında geliyor. Servisin işleyişine hayran oldum.
    Dostum hayatinda sadece s4 kullanmissin sanirim. Ki s4 gun isiginda bundan daha iyidir eminim.

Yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmussun. Sennheiser cx300 ve akg kulakligim var. Ayni zamanda bluetooth baglantili harman kardon go playim var. İkisindede problem yasadim. Kusura bakma ama 6 senelik htc one kulaklik ve hoparlor konusunda bundan daha iyi. Herkes tutturmus bu fiyata bu kadar diye falan. Dostum ben iphone x veya s9 performansi beklemiyorum. Duzgun calismasini istiyorum. Bak iki problemide yazilimla cozduler iste. Demek ki yapilabiliyomus. neyse uzatmak istemiyorum daha fazla.
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    Öncelikle hayırlı olsun. Kamerasını deneyimlerinizi paylaşırsanız benımde aklımdaki soru işareleri cevap bulmuş olur şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gün ışığında çekimler yapayım yarın mutlaka paylaşacağım görselleri..türktelekom dan aldım, 24 ay taksitle toplamda 2.328 TL zaten peşin satış fiyatı da 2.198 TL..

Ben Huawei'ye Samsung'dan geçtim, gerçekten hızlı, özellikli bir telefon..lensleri Leica değil ama kamera yazılımı pro modeliyle aynı..çok beğendim ve incelemelerde yazıldığı gibi şarjı 150 dakikada değil 65 dakikada full oluyor..

Tek takıldıgım nokta kulaklığında Huawei yazmıyor ve birazcık tombul...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRETACASH -- 1 Aralık 2017; 1:26:12 >
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Kısmetse bende yurdışından alcam haftaya fiyatı buraya gore uygun

• Binbaşı
    1674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suat6161

Kısmetse bende yurdışından alcam haftaya fiyatı buraya gore uygun

yurtdışındaki fiyat nedir?
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Bende telefonu alalı 2 gün oldu vatandan aldım. Lg g3ten bu telefona geçtim ve açıkçası almadan önce çok tereddütlüydüm huawei markasına fakat henüz erken olmasına rağmen iyiki almışım diyorum. Öncelikle telefonun menüsüne hayran kaldım çok güzel ve akıcı hatta bazı yerleri iphone bile benzemiş diyebilirim. Kamera konusunda eleştirilmiş bazı yerlerde fakat bence çok iyi bir kamerası var tabi bu biraz da kişisel bir görüş. Şarjı 65 dk da nasıl şarj ettiniz valla şaşırdım :) ben yüzde 14 ten 2 saatte şarj ettim benim tek eleştirim burda çinkü lg de çok hızlı şarj ediyordum başka bir yolu var mı bilmiyorum. Bu fiyata alınacak en iyi telefon bana göre hatta a7 karşılatırmaları falan yapılmış bence kat kat üstündür bu cihaz. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Buyrun fotoğraf kalitesi..

• Teğmen
    135 Mesaj

Hocam gürcistandan alcam tl olarak 1460 tlye geliyo ama taksfree geri aliyon ℅12 1300 tl gibi bir fiyata geliyo

|
    |
    riaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1674 Mesaj
    quote:

Hocam gürcistandan alcam tl olarak 1460 tlye geliyo ama taksfree geri aliyon ℅12 1300 tl gibi bir fiyata geliyo

Hocam gürcistana 3 ay önce gittim, son anda almaktan vazgeçtim.

elite electronic diye bir mağazadan bakıyorum ,siteside var ordan mevcut modelleri kontrol ediyorum.

siz nereden bakıyorsunuz ?
    |
    |
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Hocam bede ordan bakiyom bife altaoka diye site var ordanda baka bilirsiniz suan orda var mate 10 lite 999 lari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat6161 -- 1 Aralık 2017; 14:13:8 >
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

Gün ışığında çekimler yapayım yarın mutlaka paylaşacağım görselleri..türktelekom dan aldım, 24 ay taksitle toplamda 2.328 TL zaten peşin satış fiyatı da 2.198 TL..

Ben Huawei'ye Samsung'dan geçtim, gerçekten hızlı, özellikli bir telefon..lensleri Leica değil ama kamera yazılımı pro modeliyle aynı..çok beğendim ve incelemelerde yazıldığı gibi şarjı 150 dakikada değil 65 dakikada full oluyor..

Tek takıldıgım nokta kulaklığında Huawei yazmıyor ve birazcık tombul...

Ben ilk şarjımda 150 dk da fulledim.

|
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Hocam bede ordan bakiyom bife altaoka diye site var ordanda baka bilirsiniz suan orda var mate 10 lite 999 lari

Hocam bu Gürcistan sitelerinden nasıl getirtip kayıt yaptırıyoruz telefonları? Bir de Iphone X için fiyat 3799 yazıyor ama TL mi ne oluyor bu?

• Teğmen
    135 Mesaj

Hocam onlar lari fiyati tl cevirmek icin 1.47ile carp bulursun tl fiyatini ama gümrükte ℅12geri aliyosun siteden alamiyon bunlar batumda olan mağzalar kendin gidip alabiliyosun bende oyle yapcam kayitda giriş cıkıs yaptın kagitla 150 tl yatırıp yaptırıyon kayıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat6161 -- 1 Aralık 2017; 16:27:34 >
    |
    |
    mehmetsirin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1740 Mesaj
    Manuel mod varmı? Varsa uzun pozlama kaç sn? Radyo varmı? Zenfone u satmadıysanız iki cihazla aynı düşük ışık koşullarında birer foto çekebilir misiniz?

|
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Radyo ve Manuel mod var Huawei 'de . ıso 3200 e kadar çıkıyor s değeri ise 4 ten 1/4000 e kadar.. Zenfone duruyor kıyas fotolarını yarın atarım.. Huawei düşük ışıkta çok başarılı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRETACASH -- 1 Aralık 2017; 18:49:26 >
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Telefonu aldıgınızda 360mb gibi bir güncelleme varmıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baronza -- 1 Aralık 2017; 21:15:20 >
  • Çavuş
    40 Mesaj
    ilk resim normal çekim alttaki resim gece modunda iso 400 le çekildi

• Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet.. Hemen bir güncelleme geldi ama kaç mb hatırlamıyorum..

|
    |
    baronza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

|
    |
    suat6161 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsirin

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Rica ederim

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,687
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.