Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.626
Cevap
77
Favori
550.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ön ve arka oksijen sensörü birebir aynı mı ki? Fiyatları birbirinden farklı.
  • yilmazer_a Y kullanıcısına yanıt

Çoğu aracın aynı bunun da aynı olması gerekiyor, söküp kontrol edin.

• Herkes sattı herhalde aracını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mardini -- 25 Kasım 2020; 8:34:33 >
  • HErkese merhaba, bugün itibari ile Skoda yeti kullanıcıları arasına girmiş bulunmaktayım.

2011 1.2 TSİ DSGbir yetiye sahibim. bir kaç merak ettiğim soru var.

1- aracı ikinci el 125bin Km de aldım. DSG Şanzımanı için yapmam gerekenler nedir? DSG yağı değişimi veya herhangi bir bakım gerekir mi

2-Bolero ekran denen dokunmatik ekran var araçta. Bluetooth bağlantısı yapılabiliyor mu? Phone tuşuna bastığımda sadece sesi mute'luyor fakat herhangi bir şekilde telefon bağlama ile ilgili bir ekrana ulaşamadım.

• DeadMaster35 kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun. Eğer aracın geçmişi belli değilse muhakkak DSG şanzıman ve Mekatronik yağ değişimi yapın. Benim yapmış olduğum değişimler 50 bin km de eski ve yani yağ farkı ortada. Sizin daha önce de değiştiğini sanmıyorum.

Bolero'da blueoth bağlantısı yok ancak opsiyon olarak oluyor ve direksiyonda telefon işareti olur.

SKODA YETI KULUBU
     SKODA YETI KULUBU

• quote:

Orijinalden alıntı: orsen

Fiyatı az yazmışsınız, benim ki o zaman 150-160.000 eder 2011 model 143.000 de tramersiz değişensiz benzinli

• K@TiP kullanıcısına yanıt

İroni mi yaptınız tam anlayamadım ama kendimce piyasasına bakmaya çalıştım. Değeri daha yüksek diyorsanız ekstra bir yorum yapamayacağım. Çok diyorsanız da herhangi bir aciliyetim/beklentim yok, bu nedenle belirlediğim fiyatta kalacağım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

• toork T kullanıcısına yanıt

Hocam mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın ağustos sonunda 150den vermiştim aracı

• Merhaba arkadaşlar, bende 2012 yeti 1,6 TDI var ve bu pahalılıkta yazın yaptırmayı planladığım yıllık bakım için gerekenleri şimdi almak istiyorum.

Geçen yaz 730 lira tutmuştu yağ ve filtreler.

Hangi yağ markasını, filtre markasını kullandı bilmiyorum sadece bir parçanın BOSCH olduğunu gördüm.

Nette "HB" Set İçeriği: MANN Hava Filtresi MANN Yağ Filtresi MANN Karbonlu Polen Filtresi Karter Tapası (Made in Germany) 203,10 lira yazmış.

Sizce şimdiden alsam nasıl olur, hangi markayı ve hatta nereden alsam sorun yaşamam? Bazen ustalar bu senin arabaya olur da sorun çıkarır falan diyorlar ama ben çok da mükemmel olanını aramıyorum.

Alıntılayıp cevap yazarsanız çok memnun olurum.

• rewkdark R kullanıcısına yanıt

Yağ olarak Petronas tavsiye ederim.

Malzeme olarak buradan aracınıza uygun olanı alabilirsiniz, güvenilir bir yer.

parça uzmanı
    Skoda Yeti 1.6 TDI Dizel MANN Filtre Bakım Seti 2012-2015
    https://www.uzmanparca.com/skoda-yeti-1.6-tdi-dizel-mann-filtre-bakim-seti-2012-2015-119
  • mşah kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Merhaba
    2014 1.6 dizel otomatik vites motor yağı, şanzıman ve mekatronik yağı değişecek.
    Ne öneririrsiniz, Bütün yağlarda Mobil marka kullanalım diye düşünüyoruz. Ama hangisinden kaç litre almamız gerekiyor bilmiyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 22 Ocak 2022; 18:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Merhaba
    2014 1.6 dizel otomatik vites motor yağı, şanzıman ve mekatronik yağı değişecek.
    Ne öneririrsiniz, Bütün yağlarda Mobil marka kullanalım diye düşünüyoruz. Ama hangisinden kaç litre almamız gerekiyor bilmiyoruz?

Petronas'tan şaşma derim  SKODA YETI KULUBU .

• Merhabalar arkadaşlar, bir konuda yardıma ihtiyacım var. Benim güzel YETİ'm ile yaklaşık 3 ay önce bir kaza yaptım. Allaha şükür yapıldı bitti gitti. Şu an bagajda bulunan çıkarılabilir lamba(Fenerde olan) kayıp. Yenisini almak istiyorum ama araştırmalarım sonucunda elim boş kaldı. Bulmama yardım edebilirseniz sevinirim;)

• devrim1973 D kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun.

Özellikle çıkma parça aramıyor iseniz, yetkili servisten tedarik etmek mümkündür.

Servisin kendi stoğunda yoksa, ana dağıtıcı stoğuna bakıyorlar. Orada da yok ise, yurtdışı siparişine gidip, temin ediyorlar.

• HasHoşaf kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Çıkma parça da olur. Servise de sorayım SKODA YETI KULUBU 

• Arkadaşlar selam, geçmişte bir iki defa konuşulmuş. Araştırdım ettim bir dünya yere baktım sordum ama bir türlü çare üretemedim. 2014 aux çıkışı olmayan yeti araca aux taktırabileceğim bildiğiniz bir yer ya da mdi'dan dönüştürücü bir ara kablo var mıdır ?

• Merhaba arkadaşalar, 2014 model 1.6 TDI 81 bin km de YETI'm var. Çok da severek kullanıyorum. Bir kaç sorum olacak bilenlere;

1) Triger kayış mı zincir mi?

2) Ne zaman değiştirmek gerekir?

cevaplayacak arkadaşlara şimdiden TEŞEKKÜRLER.... :)

• devrim1973 D kullanıcısına yanıt

Kayış

Normalde 120 de değişiyor fakat yıldan dolayı değişim yapılsa iyi olur, devirdaim ile birlikte set olarak değişiyor. iNA marka tercih edin

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.