D

Yüzbaşı
19 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 145 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Herkese kolay gelsin. Yaklaşık 1 ay sonra yurt dışına çıkacağım. gelirken kendime telefon almak istiyorum. bütçem maksimum 400 euro civarlarında olacak. Türkiye'de sorunsuz kullanabileceğim, Pasaport kaydı yaptırmadan (IMEİ) işlemlerini yaparak/yaptırarak tavsiye edebileceğiniz telefonları yazar mısınız. Aklımda Realme 9+ telefon var yalnız henüz bunlara İMeİ çaklılıp çakılmadığını bilmiyorum. sizden de tavsiye bekliyorum saygılar.

Migroslarda %30 indirim ile iyi fiyata düşüyor. Acele edin.

Familia plus bambu 32 tuvalet kağıdı 33.57
CarrefourSA Siirt fıstığı 59.90 ince kabuklu ceviz 25.90
CarrefourSA Siirt fıstığı 59.90 ince kabuklu ceviz 25.90

CarrefourSA mağazalarda geçerli galiba. Siirt fıstığı çok güzel tadı ve yüzde 99 ağzı açık.cevizde ince kabuklu bit kaç tanesini kırdım içi beyaz ve dolgun.

Bölgesel olup olmadığını bilmiyorum ama markette 14.90

Hakmar Paradontax 80 gr. 9.90

Hakmar Paradontax 80 gr. 9.90

dan 9.90a düşmüş.

Arkadaşlar CarrefourSA Çikolata 1+1 haftaya başlıyor. Kaynak: Bulunduğum bölgedeki mağaza müdürü.
bimden asus x551ca modelini almıştım. windows 10 yükledim mavi ekran hatası aldım. bir türlü düzeştemedim. format atmaya çalıştım bu sefer iyice kafayı yedi herşey silindi açılmaz oldu. internetten indirdiğim windows 7 yüklemeyi başardım ama ingilizce. sürücüleri felan yükleyemedim.

sonuçta aldığım 8.1 yükleyebilirmiyim elimde cd felan hiçbir şey yok.
arkadaşlar. bayramdan sonra 15 günlüğüne yunanistan italya ve balkanlar turu yapacağım. gelince hemen kapatacağım. türk telekom kullanıyorum ama yurt dışı paketi çok pahalı. vodafone yada türkcell kampanyalarına baktım karar veremedim. siz hanisini önerirsiniz. 2 gb internet 500 dk konuşma bana yeter ama sizin öneriniz varsa düşünebilirim saygılar.
Salla kazan indirimi var arkadaşlar.
dün ps3 konsolu dualshocktan açmaya çalıştım her zaman ondan açarım açılmadı. galiba şarj bitti dedim kablolu bağladım çalıştı. oyunu oynadım şarj olmuştur dedim. kablodan çıkardım tekrar bağlantı kesildi. acaba dualshock3 mü bozuldu dedim. move kolunu açtım onda da aynı sıkıntı yaşandı. sonra inretnet bağlantısının kesik olduğunu gördüm. ps storeye girdim girmiyor. tekrar ağ bağlantısı kurmaya çalıştım ıp alamıyor sorunu çıktı. nette araştırdım bir şey bulamadım. sony servisi aradım. 444sony den. durumu anlattım. bana not aldırdı bazı rakamları servis sağlayıcısını arayarak bu portları açtırın sorun düzelir dedi. airtes 5650 kullanıyorum. aradım mail adersime port açma ile ilgili not gönderdi. denedim bir şeyler yaptım ama yapamadım. olmadı. ya internet her zamanki internet hiç bir şey değiştirmedim. acaba neyden kaynakladı bilmiyorum. başına böyle bir şey gelen kimse var mı veya bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı? saygılar.
şuan arkadaşlar istanbul taksimde beşiktaş maçına gidecekler. yanlarında yurt dışından misafirlerde var. bunlar maça gitmek istemişler bizimkilerde beşiktaş kasımpaşa maçı var demişler. gidelim demişler ama passoligleri yok. tek kullanımlık passolig alınabilirmi nereden alınır. acil cevap bekliyorum arkadaşlar. internete baktım bir şey öğrenemedim.
Hakkında
Meslek: Öğretmen
İlgi Alanları: Adana demirsporlu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.143
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 40.653 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 526 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.