Şimdi Ara

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
3
Favori
18.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ettunc

quote:

Orijinalden alıntı: syseditenes

quote:

Orijinalden alıntı: Wasell

quote:

çalışmadım kaldım diyecek kadar cesaret sahibi ol.tepkilere sizene yaş benim yaşım ömür benim ömrüm.benim ömrümden gidiyor size ne oluyor ulenn de ve sıyrıl bizim milletimiz doluyada konuşur boşa da..bu formülümü uygule kurtull

Sokaktaki adamla konuşmuyorsun karşındaki annen, baban...

Ne olmuş anne babaysa anne baba demek onu malı olmak demek değildir. Ebeveyn evladının her türlü sıkıntıntısın da arkasında durabilecek güçlü kimselerdir. Sen sınıfta kalsan evdekiler psikolojik baskı uygulasa gider ağlarsın. Ama doğru olan onları iplemeden o süreci atlatmaktır...

İyi de sınıfta kalan adamın hiç mi suçu yok? Çalışır çalışır kalır ona bir şey demem ama lise öyle çalışıp çalışıp kalınacak bir yer değil hadi kalsan kalsan birkaç dersten kalırsın en fazla.

Ben orada ilgi gösteren anne, babayı kastetmiştim senin de dediğin gibi durup durup karne günü dersler nasıl diyen anne, baba için senin yazdıkların geçerli...

Alıntıları Göster
    sınıfta hiç kalmadım ama çok uçurumdan döndüm ilk okulda başarılı olduğumu sanıp lise 1 de 8-9 zayıf gelmişti ilk dönemler sorumlu geçtim tabi herkez girişcek gibi bakıyor sonra bi dahaki sene aynı terane 3-4 olmuş sonra fark ediyosunki zayıfları önemsemiyosun mesela ablam en kötü teşşekkür almıştır annem babam birşey söylicek diye ödü kopar (ders açısından değil) o kadar çok şey yaşadım ki başarısızlık üstüne evi yakmış olsam umrumda değil artık hissizleşiyorsun belli bi süre sonra ulan ne b.k yiyecemden len teneke gene zayıf gelmiş gibi espiri yapmaya başlıyorsun belli süre sonra öss ye hazırlanmaktan bahsetmiyorum bile okul puanını hesaplayınca hassssssssss.......... diye bir kelime kullanıyorsun onu tahmin etmişsindir

• devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyaßß

sınıfta hiç kalmadım ama çok uçurumdan döndüm ilk okulda başarılı olduğumu sanıp lise 1 de 8-9 zayıf gelmişti ilk dönemler sorumlu geçtim tabi herkez girişcek gibi bakıyor sonra bi dahaki sene aynı terane 3-4 olmuş sonra fark ediyosunki zayıfları önemsemiyosun mesela ablam en kötü teşşekkür almıştır annem babam birşey söylicek diye ödü kopar (ders açısından değil) o kadar çok şey yaşadım ki başarısızlık üstüne evi yakmış olsam umrumda değil artık hissizleşiyorsun belli bi süre sonra ulan ne b.k yiyecemden len teneke gene zayıf gelmiş gibi espiri yapmaya başlıyorsun belli süre sonra öss ye hazırlanmaktan bahsetmiyorum bile okul puanını hesaplayınca hassssssssss.......... diye bir kelime kullanıyorsun onu tahmin etmişsindir

Alıntıları Göster
    Kardeşim inşallah kalmazsın, allah yardımcın olsun şimdiden. Aileni durumu izah et eğer anlayışlı insanlarsa sana bir şey demezler moralini hep yüksek tut ucunda ölüm yok ya çalışır yaparsan, istersen her şeyi başarırsın

Benimde bir sorum olacak. 9.sınıfım, anadolu lisesinde okuyorum matematik ve geometrim 1, bana gereken kredi 102, benim kredim 110 civarı ortalmam 3,2 civarlarında geçer miyim? Bazı arkdaşlarım ikinci dönem notun 1 se kalırsın dedi geçer miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri ŞAHİN

Kardeşim inşallah kalmazsın, allah yardımcın olsun şimdiden. Aileni durumu izah et eğer anlayışlı insanlarsa sana bir şey demezler moralini hep yüksek tut ucunda ölüm yok ya çalışır yaparsan, istersen her şeyi başarırsın

Benimde bir sorum olacak. 9.sınıfım, anadolu lisesinde okuyorum matematik ve geometrim 1, bana gereken kredi 102, benim kredim 110 civarı ortalmam 3,2 civarlarında geçer miyim? Bazı arkdaşlarım ikinci dönem notun 1 se kalırsın dedi geçer miyim?

Geçersin rahat ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: Nuri ŞAHİN

Geçersin rahat ol.

Alıntıları Göster
    Kötü bir duygu ama geçiyor işte. babam pek benim okul işleriyle ilgilenmezdi bende söylemedim ona annem abim falan biliyorda söyleyemedim işte üni bitince söylemeyi düşünüyorumilginç olan annem normal karşıladı hatta öğrendiği gün teyzemle falan şakalaşmıştı bu çift dikişli oldu faln diye şaşırmıştım baya kötümü oldu hayır sınıfta kalmadan önce karnemde 5den aşağı zayıf olmazdı sonrak yıllarda takdir teşekkür ile geçmiştim.

• evdekileri nasıl yumuşatırız pekı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralonde

Kötü bir duygu ama geçiyor işte. babam pek benim okul işleriyle ilgilenmezdi bende söylemedim ona annem abim falan biliyorda söyleyemedim işte üni bitince söylemeyi düşünüyorumilginç olan annem normal karşıladı hatta öğrendiği gün teyzemle falan şakalaşmıştı bu çift dikişli oldu faln diye şaşırmıştım baya kötümü oldu hayır sınıfta kalmadan önce karnemde 5den aşağı zayıf olmazdı sonrak yıllarda takdir teşekkür ile geçmiştim.

Alıntıları Göster
    Ben sayısaldım. Lise 3te 5 zayıf vardı. Dedim bari kalayım TMye geçerim. kaldım ve tmye geçtim. O zamanlar bilerek kaldığım için fazla sorun olmadı. Ancak sene içinde senden küçük olanlarla okumak çok koyuyor

1 yaş küçükler sadece nolacak deme. Lisede o 1 sene çok farkediyor

• ne güzel geçiyordum matematikten 65 45 22 aldım sözlü vermemiş hiç 40 30girmiş esaslardan 72aldım 25 35 sözlü girmiş ben ne yapayım simdi
  • quote:

quote:

quote:

çalışmadım kaldım diyecek kadar cesaret sahibi ol.tepkilere sizene yaş benim yaşım ömür benim ömrüm.benim ömrümden gidiyor size ne oluyor ulenn de ve sıyrıl bizim milletimiz doluyada konuşur boşa da..bu formülümü uygule kurtull

Ne olmuş anne babaysa anne baba demek onu malı olmak demek değildir. Ebeveyn evladının her türlü sıkıntıntısın da arkasında durabilecek güçlü kimselerdir. Sen sınıfta kalsan evdekiler psikolojik baskı uygulasa gider ağlarsın. Ama doğru olan onları iplemeden o süreci atlatmaktır...

Bence sözlerinde dikkatli ol arkadaşa uyma sonuçta ailenin parasıyla okuyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre.cetin

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    3 gün sürekli hakaret yersin 3 ayda iğneleme yersin bütün yaz olur biter. Hala nefes alıyor olursun sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

3 gün sürekli hakaret yersin 3 ayda iğneleme yersin bütün yaz olur biter. Hala nefes alıyor olursun sonuçta.

Alıntıları Göster
    duygu his falan yok sadece hocalara küfür ediyosun o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.cetin

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    5 zayıfla kalıyordum (tam 1 saat önce) sonra bi baktım hocalar yükseltmiş 3 tane olmuş sorumlu geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Alıntıları Göster
    İğrenç bir duygu olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

İğrenç bir duygu olsa gerek.

Alıntıları Göster
    Birde misafirlikte kaça gidiyorsun dediklerinde lise2 falan dersin ailen kaç lise 2 gibi laflar eder o zaman çok kötü oluyor insan
  • ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage
    5 zayıfla kalıyordum (tam 1 saat önce) sonra bi baktım hocalar yükseltmiş 3 tane olmuş sorumlu geçiyorum

aha ben :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Zaten kalacak öğrenci kendini belli ediyor kalmanı ailende bekliyor kaldım die eve gelince üzülüyorlar falan ama zaten bekledikleri sonuç çokta konuşmuyorlar ama sen kafadan 2 hafta suratlarına bakamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

evdekileri nasıl yumuşatırız pekı

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ?

taktik bu duygu sömürüsü
  • devam
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.