S

Er
12 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
GEÇEN SENE YAZ İNTERNET BAĞLATIIM BU YAZDA BAĞLATTIM ARADA DAĞLAR KADAR FARK VAR HER SİTEYİ KAPAMIŞLAR 4CHANDA DAHİL.NASI İŞ LAN BU DNSLERDE ÇALIŞMIYPOR VALLAHA KIRACMA MASAYI BİLGİSAYARI YETER
http://urun.gittigidiyor.com/OSSE-POLARIZE-GOZLUK-KLIPSI_W0QQidZZ40503939

gözlüğe takacam bunu sizce orjinalmidir göze zarar verirmiki
Bisiklet lambası için teklif verdim.Teklifin bitmesinede 1 saat vardı ben 1 dolar teklif verdiğim için kabul edildi.Kargo parası 9 dolardı.Şimdi bu satıcı ürünü yollarmı bana.Toplam malitey 9 dolar civarı oldu
şaftı kaymış bu kadın gerçeği değilmi acaba
ufo konuşuyolar açın açın
Mesela amerika 70 80 lerden gelen sinema kültürü var ingiltere almanya mesela fransa bu ülkelerde hep sinema kültürü çok gelişmiş dünyaca izleniyor uzak doğuda son 10 yıldır manga animelerle millettin dikkatini çekmeyi başarıyor.Bu ülkeler bu nedenle dünya markası gibi.Biz napıyoruz?Bizde sinema sektörü ile dünyaya ismimizi duyurmamız lazım.Mesela diziler araplar tarafından izleniyor sırf bu yüzden arap turist sayısında artış var.

Ama gelin görünki sinema sektörümüz çok geriden geliyor.Hele diziler bir facia(bazıları hariç).Burdan yetkililere sesleniyorum daha çok turist için daha iyi tanınabilirlik için dünya çağında izlenebilecek kalitede sinema filmleri yapmak şart!amerikan rüyası gibi Türkiye rüyası neden olmasın?
leb diyom leblebi anlıyor
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ananasor
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 122
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 7.398 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.