Şimdi Ara

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
3
Favori
18.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vooray

geometri yazlısından çıktık, ertesi gün okundu ilk not 20 ikinci 56. gittim hocaya hocam böyle böyle dedim. "tamam Yaşar sen geçtin" dedi. o sevinçle eve gittim o gün bugündür tüm hesaplarımızı geometri 2 düşecek diye hesaplıyoruz babamla. az önce e-okula girdim bi de baktım sözlüye 40 vermiş, geometriden kalıyorum. ilk başta söz verdi "tamam geçtin" dedi, şimdi sınıfta bırakıyo. allah aşkına dostlar bu hocaya ne denir? ben saysam çizgiyi yerim şimdi siz getirin devamını

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 4. sınıfa kadar biraz kurnaz olun. İlk seneyi atlatınca gerisi kolay ama ilk sene hocalarla aranızı sıkı tutmaya çalışın okulda mutlaka vardır böyle atatürkçü vs. aktif hocalar. böyle hocalar dedikoducunun önde gidenidir hemen yanaşın, genelde edebiyatçıdır bu hocalar muhabbet falan kurun yani olayı kişiselleştirin biraz. Bu şekilde 1 hocayı kafaladımmı artık iş kolay demektir. Zamanla o hocayla diğer hocaların dedikodusunu yapmaya başlarsınız bu tarz hocaların zaten diğerleriylede arası iyidir baktınız geçemeyeceğiniz ders var hemen bu hocaya laf arasında sıkıştırarak söyleyin kaybetceğiniz bişey yok sonuçta.

lise son sınıfım kopya çekmeden geçirdiğim sınav yok lise hayatımda
    9.sınıfta teşekkür
    10. sınıfta 3 zayıf
    11.teşekkür
    12.takdir aldım

benim zayıfım geldiğindede bütünlemeye girmedim zaten baktınız eğer 3-4 zayıf geliyosa yıl sonunda diğer derslere asılın ortalamayı kurtarınca geçiyosunuz otomatikman zaten.

bu seneki şişirme notlarım;

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sph

arkadaşlar 4. sınıfa kadar biraz kurnaz olun. İlk seneyi atlatınca gerisi kolay ama ilk sene hocalarla aranızı sıkı tutmaya çalışın okulda mutlaka vardır böyle atatürkçü vs. aktif hocalar. böyle hocalar dedikoducunun önde gidenidir hemen yanaşın, genelde edebiyatçıdır bu hocalar muhabbet falan kurun yani olayı kişiselleştirin biraz. Bu şekilde 1 hocayı kafaladımmı artık iş kolay demektir. Zamanla o hocayla diğer hocaların dedikodusunu yapmaya başlarsınız bu tarz hocaların zaten diğerleriylede arası iyidir baktınız geçemeyeceğiniz ders var hemen bu hocaya laf arasında sıkıştırarak söyleyin kaybetceğiniz bişey yok sonuçta.

lise son sınıfım kopya çekmeden geçirdiğim sınav yok lise hayatımda
    9.sınıfta teşekkür
    10. sınıfta 3 zayıf
    11.teşekkür
    12.takdir aldım

benim zayıfım geldiğindede bütünlemeye girmedim zaten baktınız eğer 3-4 zayıf geliyosa yıl sonunda diğer derslere asılın ortalamayı kurtarınca geçiyosunuz otomatikman zaten.

bu seneki şişirme notlarım;

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ?

Alıntıları Göster
    Güzel bir duygu.

• güncel
  • Dostum öyle kötü bişeyki anlatılmaz karnede o sınıf tekrarı yazısını gördüğün anda başlıyo herşey aklından düşünceler okadar hızlı geçiyoki başın dönüyo aileye ne dycem insanların yüzüne nasıl bakıcam canından can alıyo resmen. Ailenin yapısına bağlı azar çekme durumu azar çekerlerse iyi ama susarlarsa ozaman mahvolursun dua etki azar çeksinler . Hayatın boyunca sürücek o kara lekeden hiç bahsetmiyorum bile ...
    Not: Sınıfta kaldım ama yazın ortalama yükseltme sınavına girip geçtim şükürler olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: I can

yaşadım tarif edeyim...

karneni alıyorsun önce. sınıf tekrarı yazıyor ya. işte o yazıyı görünce kurduğun tüm hayaller yanarak gözünün önünden geçiyor. keşke daha güzel kopya çekseydim diyorsun. ailene ve akrabalarına vereceğin hesabı düşünüyorsun arada birde ne olucak 1 haftada unutucaklar diyosun. utana sıkıla annene veya babana veriyorsun karneni. yazıklar olsun tarzı şeyler söylüyorlar. sonra diyorsun ortalama yükseltme sınavlarında geçerim. ama bunu derken sende inanmıyorsun. ortalama yükseltme sınavlarına çalışmıyosun. sınıfta kaldığın kesinleşiyo tekrar aynı duygular. sonraki yıl yine derslerin kötü oluyor. diyolar sana ulan 2. senen hala bişey yapamıyon. sen diyosun olm bilseydim kalmazdım. sonra herşey unutuluyor. dhde konu açıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmWaTs -- 14 Haziran 2011; 13:22:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmWaTs

quote:

Orijinalden alıntı: I can

yaşadım tarif edeyim...

karneni alıyorsun önce. sınıf tekrarı yazıyor ya. işte o yazıyı görünce kurduğun tüm hayaller yanarak gözünün önünden geçiyor. keşke daha güzel kopya çekseydim diyorsun. ailene ve akrabalarına vereceğin hesabı düşünüyorsun arada birde ne olucak 1 haftada unutucaklar diyosun. utana sıkıla annene veya babana veriyorsun karneni. yazıklar olsun tarzı şeyler söylüyorlar. sonra diyorsun ortalama yükseltme sınavlarında geçerim. ama bunu derken sende inanmıyorsun. ortalama yükseltme sınavlarına çalışmıyosun. sınıfta kaldığın kesinleşiyo tekrar aynı duygular. sonraki yıl yine derslerin kötü oluyor. diyolar sana ulan 2. senen hala bişey yapamıyon. sen diyosun olm bilseydim kalmazdım. sonra herşey unutuluyor. dhde konu açıyorsun.

Alıntıları Göster
    Lise 1 de ilk sınavlarım berbattı.Sonra düzelttim.Çok çalıştıydım.

Lise 2 de notlarım süperdi.

Lise 3 te 1 dersten yaz sonu sınavlarına kaldım.Eğer o dersi geçemeseydim sınıfta kalıyordum.Deliler gibi çalıştım.Geçtim.

Lise 4 teyim şu anda derslerden geçtim.Ama beceri sınavından geçemedim sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Lise 1 de ilk sınavlarım berbattı.Sonra düzelttim.Çok çalıştıydım.

Lise 2 de notlarım süperdi.

Lise 3 te 1 dersten yaz sonu sınavlarına kaldım.Eğer o dersi geçemeseydim sınıfta kalıyordum.Deliler gibi çalıştım.Geçtim.

Lise 4 teyim şu anda derslerden geçtim.Ama beceri sınavından geçemedim sanırım

Alıntıları Göster
    Arkadaşım sınıfta kalmanın artısı mı olur kendini avutma gerçekleri gör.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

sağolun arkadaşlar bana sınıfta kalmanın artı ve eksilerini söyleyebilirmisiniz acaba
    4 tane 1 le kalıyordum. sonra babama bir telefon.

-Baba sınıfta kalıyorum yardımın gerek.

sonra bi baktım e okula notlar 3-4
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

torpilli lavuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satanist Kesen Kedi

quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

torpilli lavuk.

burası TÜRKİYE
  • arkadaşlar raporlu olduğum gün hoca sınav 0olarak girmiş ve okulda yok şuan birde matematikçi 41den bırakmış ne yapacağım ben
  • quote:

arkadaşlar raporlu olduğum gün hoca sınav 0olarak girmiş ve okulda yok şuan birde matematikçi 41den bırakmış ne yapacağım ben
    61 krediyle sınıfta kalmıştım. zaten kaldığımı bilerek aldım karneyi ama yine de sınıf tekrarı yazısını görmek hafiften koydu. sonra üzgün üzgün eve gittim, açtım bilgisayarımı ve fifa 2003 oynamaya başladım. eve önce annem geldi, yere bıraktığım karneyi eline alır almaz ağlamaya başladı. sonra babam geldi, bundan adam olmaz falan filan dedi. 3 ay ben fifa 2003 ve nba live 2003 oynadım, annem ağladı, babam bundan adam olmaz dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

61 krediyle sınıfta kalmıştım. zaten kaldığımı bilerek aldım karneyi ama yine de sınıf tekrarı yazısını görmek hafiften koydu. sonra üzgün üzgün eve gittim, açtım bilgisayarımı ve fifa 2003 oynamaya başladım. eve önce annem geldi, yere bıraktığım karneyi eline alır almaz ağlamaya başladı. sonra babam geldi, bundan adam olmaz falan filan dedi. 3 ay ben fifa 2003 ve nba live 2003 oynadım, annem ağladı, babam bundan adam olmaz dedi.

Alıntıları Göster
    anadolu tekniklerde sınıf geçme puanı kaç ortalama 55 olunursa geçiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever58 -- 15 Haziran 2011; 9:10:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

anadolu tekniklerde sınıf geçme puanı kaç ortalama 55 olunursa geçiliyormu?

Alıntıları Göster
    bedeni 4 olan birinin sınıfı geçmesi imkansız. notlara bak 1 1 1 1 1 1 1
  • quote:

sağolun arkadaşlar bana sınıfta kalmanın artı ve eksilerini söyleyebilirmisiniz acaba
    Arkadaşlar sınıf geçme 5.00 lık sistemdenmi yoksa 100 lük sistemdenmi bir sorum daha olacak 2.döneme göremi hesaplıcaz yıl sonu notumuzu yoksa ortalamaya göremi.TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Umursamaz biri olursan birşey olmuyor hatta heycan bile oluyor yeni sınıf yeni ortam, hiç kendime keşke demedim iykide kalmışım bir çok kişiyle tanıştım hayattım renklendi denebilir. Bu dönemde anadolu lisesnden düz liseye geçtim sosyallik statün artıyor daha kolay ortam uydurabiliyorsun ortamlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khorne -- 14 Haziran 2011; 20:13:29 >
  • ?
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Daha sonra uzun uzun anlatırım.

hani nerde hocam

bu arada ben sınıfı geçtim beyler sağolun var olun bu sene sonun da yine açarım bi konu daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 12 Şubat 2012; 22:15:40 >
  • Anlatyorm ilk okulun ortalarinda kaldigin kabullenince devamszlk yapyorsn annen o karneyi gorunce tek dusune bldgnz nasil kandirabilirim :D kuzenlerin sbs den 470 falan aliyo yaz tatilinde sansin varsa tatile gidersen hele benim gibi bir dayin varsa kendi cocuklarini bulunmaz hint kumasi gibi tutar yok calsmyosn akl verip durur tek istedigin o lnet olasi seneyi daha iyi gecmk olck anne baba ile baya tartisacaksin ama dovmyorlar ( keske dovseler jilet gibi sozler ) sonra ole ole dier seneye baslyosn yeniden akrabalarn dyor bu senede kalirsan sk tutarsin

Neyse baslyosn ilk snavlar dan yuksek alyosun ( ben gecensene hic dinlememistim ama bu senenin piskolojisinden iyi anlyosn ) butn snf arknda yalaka olyor 1 ci olyosn snvlardan sonra bole senin gecen seneki kafadan bir arkadas buluyorsun onla kaynasiyosun ( hic dermiydim kotu arkadas derslerimi dusurecek ) dersler artk 0 olmasada 1 geleblyor sonra 1 ci donemn sonlarinda hatani anlyorsun ayrlyorsn brz ders clsmasan bile iyi dinlemen yetyir zaten hocalarda bu gayretini gozden gecirir benim su an 1 zayfm var cok eksigimde var bu seneyi bole ola cagini bilsem gercekten calisirdim ama en azndn iyi yonden bak bu seneki derslerm gozle gorulur seklde artti gecn sene 8-9 tane zayfm var simdi ort 67 falan 1 zayfm vr

Not: arkadaslar ilk ogutle basladm sonra kendi hayat hikayem hicbir sekilde zevkine yazmadim kendi yasadigim olay siz siz olun benim gibi bir pc oyun hastasi bile olsaniz harbi harbi dediginiz tek sey keske dedem dese inanmazdim ama :(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.