Şimdi Ara

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
18.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben kaldım eğer 3 sıfırı düzeltirsem geçiyorum ama hiç çalışmıyorum kalıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatasız Cool -- 18 Haziran 2013; 4:09:02 >
  • kısacası. kaldım demiyor. nasıl bir duygu diyor. tatmadım ama berbat bir duygudur. ailenin gözünden düşersin. seni saymazlar. 1 senen çöpe gider. okulda öğretmenler öğrenciler dalga geçer.. vs vs
  • 8 zayif kalmayabilir yani. secmeli dersler nedir yav secmedigin ders sana secmeli mat diye giriyor eskiden birtek secmeli etk vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

kısacası. kaldım demiyor. nasıl bir duygu diyor. tatmadım ama berbat bir duygudur. ailenin gözünden düşersin. seni saymazlar. 1 senen çöpe gider. okulda öğretmenler öğrenciler dalga geçer.. vs vs

ben sınıfta kalmadım hocam geçtim sadece sordum soruyu
  • Beyler şu duru yazıları okuyunca birden kendime geldim, 2 tane zayıfım gelecek bu dönem tahminen, hiçbir sınavı umursamadım cezasını çekiyorum. Ya beyler intihar etmeye yemiyor.Çok kötü bir durumdayım ya, ilkokulda hepsi 5 geldi, liseye geçince sallandı notlar.
  • Lise 2 de 3 dersten kalmıştım bi tek onda sınıf tekrarı yazıyordu programlama temelleri dersi vardı sınıfın %90'ı o dersten kalıyordu zaten hoca herkesi geçirip bitek arkadaşla beni bırakmıştı.

Zaten o yaz 3 dersi de vermiştim onun dışında sorun olmadı.Ama işe aile kısmından bakarsak baya sıkıntı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yürüyenmerdiven -- 19 Ocak 2014; 22:30:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.