Şimdi Ara

sınıfta kalmak nasıl bir duygu ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
18.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dershane olarak değerlendir :d
  • okulla ilk tanışıldığı zamanlar
    (bkz: ilkokul ) "tüm yaz sınıfta
    beklemek" olarak algılanan olgu. :D
  • sinifta kalmadik gectik ama stajdan atildik son sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

sinifta kalmadik gectik ama stajdan atildik son sene

bütün konuları hortlatmışın bilader noldu attılar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

quote:

bu konuda benimdi
    sanirim atacaklar %90

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

quote:

bu konuda benimdi
    sanirim atacaklar %90

Alıntıları Göster
    Beyler benden adam olmaz 50 gün okula gitmedim müdür yardımcısı affetti hala gitmiyorum nedne böyle yapıyorum bilmiyorum kalmak daha iyi olucak belkide akıllanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi 10

Beyler benden adam olmaz 50 gün okula gitmedim müdür yardımcısı affetti hala gitmiyorum nedne böyle yapıyorum bilmiyorum kalmak daha iyi olucak belkide akıllanırım

aynen içim cız ediyor şuan ama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi 10

aynen içim cız ediyor şuan ama

Korkuyorum

• yani aslında dershane ile eşdeğer bir duygu.
  • Ulen benim kuzen 8 zayifi var gecer mi? Dioki okulda secmeli mat. Secmeli ingilizce gibi secmedigi dersler varmis onlar ders sayilmazsa kaliyorum diyor.8 tane zayif geer mi ne yapsa gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sectec

Ulen benim kuzen 8 zayifi var gecer mi? Dioki okulda secmeli mat. Secmeli ingilizce gibi secmedigi dersler varmis onlar ders sayilmazsa kaliyorum diyor.8 tane zayif geer mi ne yapsa gecer
    ben yine yırttım geçtim sınıfı okul bittti kuzeninde işi zor kalmış gibi
  • quote:

Alıntıları Göster
    O duygu çok uzun İsteyenler soru olarak sorabilirler bana

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben de sınıfta kaldım bu sene. 9. sınıfım. Babam kalacağımı biliyordu ve karne gününe kadar esip gürledi, karneden 1 önceki gün "bir müsibet bin nasihatten iyidir" dedi.

İyi bir yanı var: Sınıftakilere her konuda yardımcı olursan, derslerine çalışırsan, ağzını bozmazsan, bakımlı görünürsen, efendi olursan ve biraz abilik yaparsan saygı görürsün. Hayatımda hiç saygı görmedim ve bu sene görmek istiyorum.

• Devamsizliktan kalanlar hadi neysede. Zayiftsn kalanlari anlamiyorum. Ben lise 3'e gidiyorum 5 zayif var ve ortalam 2,21.simdi 2 zayifi verince ortamadan geciyorum sorunsuz. Hadi diyelim elemanin 8 zayifi var. 6'sini verse 45 alarak yine gecer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vooray

geometri yazlısından çıktık, ertesi gün okundu ilk not 20 ikinci 56. gittim hocaya hocam böyle böyle dedim. "tamam Yaşar sen geçtin" dedi. o sevinçle eve gittim o gün bugündür tüm hesaplarımızı geometri 2 düşecek diye hesaplıyoruz babamla. az önce e-okula girdim bi de baktım sözlüye 40 vermiş, geometriden kalıyorum. ilk başta söz verdi "tamam geçtin" dedi, şimdi sınıfta bırakıyo. allah aşkına dostlar bu hocaya ne denir? ben saysam çizgiyi yerim şimdi siz getirin devamını

Alıntıları Göster
    bu sisteme rağmen kalabiliyorsanız bravo. oturarak sınıf geçebilecek bir lise sistemi mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Devamsizliktan kalanlar hadi neysede. Zayiftsn kalanlari anlamiyorum. Ben lise 3'e gidiyorum 5 zayif var ve ortalam 2,21.simdi 2 zayifi verince ortamadan geciyorum sorunsuz. Hadi diyelim elemanin 8 zayifi var. 6'sini verse 45 alarak yine gecer.

En fazla 4 ders verebiliyorsun. Bana verilen resmi kağıtta en fazla 4 yazıyordu.
  • Mühendislikte normal bir duygu.
  • quote:

Devamsizliktan kalanlar hadi neysede. Zayiftsn kalanlari anlamiyorum. Ben lise 3'e gidiyorum 5 zayif var ve ortalam 2,21.simdi 2 zayifi verince ortamadan geciyorum sorunsuz. Hadi diyelim elemanin 8 zayifi var. 6'sini verse 45 alarak yine gecer.

Anadoluda ortalama 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

quote:

Anadoluda ortalama 3

Alıntıları Göster
    ohoo çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Şanssız Herif

quote:

En fazla 4 ders verebiliyorsun. Bana verilen resmi kağıtta en fazla 4 yazıyordu.

Eğer o 4ünü de 45 alıp geçebilirsen ki geçemesen de ağustosta bir hak daha veriliyor.

Sene, Ağustos 2008 : 9. sınıfta sınıfta kalmıştım 8 zayıf ile hiçbirini veremedim ortalama yükseltmede. Sonra tekrar okudum 1 zayıf ile geçtim ve şuan mezunum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.