Şimdi Ara

Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu kadar büyük meblağlı bir alışverişi Sinerji'den yapmak da ne bileyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor
  • 1 Ekim'e kadar koşulsuz cayma hakkın devam ediyor. Nasıl almıyorlarmış?

• Sinerjiden alışveriş yapılmaması gerektiğini görmüş olduk, umarım sorunun çözülür.

• Diktatör58 kullanıcısına yanıt

"dediler" kim abi bu adamlar. Szi enden onları dinliyorsunuz kanun maddeleri var,aç oku!

2 ayda benim sorun çözüldü. sizi enayi yerine koymuşlar..

• sedatistan kullanıcısına yanıt

Thh den aldım bu cevabı bizzat

• Bence kendinizi sıkmayın, aldığınız yanlış Rami biraz daha ucuza ilana koyun satılsın. Ülkede o kadar sıkıntılı durum var ki. Olan haksızlığa uğrayıp sinir olan kendini sıkana oluyor :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diktatör58 kullanıcısına yanıt

THH ile konuşmuyorsun ki.

E-devletten veriyon belgeleri ve dilekçeyi bekliyon.

• Bal gibide acilmis.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Thh de parasal sınır 15k. 17k için thh ye gidemez

• sedatistan kullanıcısına yanıt

Ben direkt olarak thh yi arayıp bilgi aldım. İşlemleriniz ortalama 4 ay sürer dediler thh den. E devletten olsa bile bana 4 ay sürer dediler .

• sething S kullanıcısına yanıt

açılmış da olabilir açılıp 13 gün kullanmış da olabili 14. günde iadeye başvurabilir. gardaş bu ram pcye takılan birşeydir don atlet gibi iadesi olmayan bir ürün değildir. google ram ne yaz öğren. sonra kutusu bal gibi açılmış yaz.

• hiç uğraşmayacak olması da bir seçenek. tabi bu işle profesyonel oalrak ilgilenenler daha iyi bir yorum yapabilir.

saat ve veri hızında seçim: ddr5

hafıza kapasitesi için seçim: beraberlik (ama şimdilik)

gecikme için seçim: ddr4

verim için seçim: beraberlik

uyumluluk için seçim: ddr4

fiyat açısından seçim: ddr4

sonuç, ddr4 kullanılabilir görünüyor. alınan cpu nedir? bu arada bir beklenti de var.

amd bu yıl içerisinde, ddr5 uyumlu yeni bir masaüstü işlemci serisini piyasaya sürecek.

kaynak:

https://www.reviewed.com/laptops/features/ddr4-vs-ddr5

• Iade ve caymanin hukuken farkli seyler oldugunu saticilar biliyor ama sizler bilmiyorsunuz bu arada. Adam sana iade hakkin yok dediginde deigi sey teknik olarak dogru oldugu icin hicbir sikintiya dusmuyor ama ben aldigim urunden cayiyorum dediginde seve seve sana gerekli bilgileri verip urunu kargodan beklemek zorunda. Ses kayitlari falan da var, o is mahkemeye giderse basina is alacagindan seni hele meslegi dolayisiyla noktasina virgulune kadar ezbere biliyor olmasi beklenen yasal haklarin konusunda yanlis bilgilendiremez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende inventus'tan asus anakart aldım defolu geldi cpu soketi vidası yalama şekilde servis suçu bana attı ve iade almadı doğal olarak bende bi kendi servisine yollayım dedim gene sonuç çıkmadı bir arkadaşın tavsiyesi üzerine thh'ye başvurdum siz de hakkınızı arayın bende anakartı msı ve amazondan aldım daha da ne asusla ne inventusla işim olmaz.

• sething S kullanıcısına yanıt

Banada açılmış gibi geldi Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor 

ama bence o kadar alısverıs yapmıs o yerden. sadece bılgı eksıklıgı ıle ddr5 yerıne 4 saıparıs vermıs. bence geri almalı firma.Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 30 Ağustos 2022; 17:18:57 >
  • Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Şimdi ürünü gönderin bir bakalım dediler. Ben de tavsiye edildiği gibi cayma hakkımı kullandığımı söyledim. Kendileriyle mail yoluyla iletişime geçtiğim için bütün konuşmalar detaylı olarak elimde var. Kargo tahmini iki güne ellerine ulaşır. Bakalım devam eden süreçte nasıl bir yaklaşımları olacak.

• Hocam ürünün içerisine garanti belgesini sıkıştırıp tek kat patpata sarıp kargolamışlar. Kargo'da pepsi kutusunu ezip futbol oynar gibi joga bonito atıp-turuyorlar ürünleri. Kaldı ki ürün geldiğinde ağız kısmı lapçık orhan gibiydi. Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor Sinerji Bilgisayar kullanılmamış ürünü iade kabul etmiyor 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.