Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıne 3 aylık uyelık alacagım ama ayın 4-5 inde falan

Karttan otomatık cekılmemesı ıcın ıptal etsem dıyorum ama sonra kart aktıf hale getırırsem yıne kart ücreti zart ucreti odeyecek mıyım kart ıptal olmuyor herhalde tamamen ?

Mh ne yazdım yanıt gelmedı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ileri tarihli bilet almıştım bugün 19:00 seansına salona geç gittim 19:10 da falan direk filme girince checkin yapmayı unuttum tam eve dönerken aklıma geldi. Canlı desteke durumu bildirdim bileti atmadığımı biletin fotosunu atabileceğimi belirttim onlarda eğer salona gidersem checkin için hak tanıyacaklarını belirtti ve 22:10 da salonun olduğu kata gidip checkin yaptım ve bu tutumundan dolayı sinemiayı tebrik ediyorum şaşırttı beni :)

• Merhaba. bi ara 39.90 gibi bir fiyat görmüştüm. Şu an o indirim yok mu acaba ?

• eski üyelere neden kampanya yapmıyorlar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahit.lafci

Merhaba. bi ara 39.90 gibi bir fiyat görmüştüm. Şu an o indirim yok mu acaba ?

İndirim kodu: Sinemia29
  • marmara foruma yakın olan ulaşım sorunu olmayanlar varsa resident evil 4dx izlesinler

hem denemiş olurlar aksiyon filmi oldugu için uyum sağlamış bugün arkadaşla izledik

marmara forum gişede sıra vardı çogu 4dx e bilet alıyor :D
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    Desteğe yazın çekmeyebilirler ilk oluyosa.Hemen bilgi verin verin durumu halletsinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 yıllık uyelik aldim aylik cekim yapmak yerime banka kartimdan tek cekim yapmışlar bunu nasil düzeltebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raporsuzkral

Ben 1 yıllık uyelik aldim aylik cekim yapmak yerime banka kartimdan tek cekim yapmışlar bunu nasil düzeltebilirim?

Zaten ödeme öyle yapılıyor. Kredi kartına taksit imkanı var, ancak banka kartına olmuyor. Yani aylık olarak karttan çekmesi diye bir şey yok.

• İleri tarihli alsak yarına filan yarınki hakkımızla aynı gün 2 farklı filme gidebiliriz mi cuma günü cmtsi için yapılabilir mi

• Vızyonda fılm kalmadı ya

şu anda sırf Recep İvedik dolayı bütün salonlar da nerdeyse o oynuyor tam bir rezillik ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 26 Şubat 2017; 17:4:23 >
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    İleri tarihli bilet,bilet tarihindeki hakkınızdan gider.Bugun yarına ileri tarihli bilet alırsanız Bugun sinemaya gidebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: vahit.lafci

Merhaba. bi ara 39.90 gibi bir fiyat görmüştüm. Şu an o indirim yok mu acaba ?

İndirim kodu: Sinemia29

ne zamana kadar geçerli peki bu indirim ?
  • Check in için sahte konum felan deneyen var mı ?
  • Recep ivedik izleyecez sürekli anlaşılan 8 salonun 6sında oynuyor

• +3 ay hediye paketi vermeye başlamışlar bir bilgisi olan var mı? Ayrıca ios marketteki yorumlar çok kötü çoğu kişi uygulamanın açılmadığını veya gps başka yerde gösterdiğini söylüyor kullanan var mı ?
  • indirim bitmiş arkadaşlar :) 12 aylık ta kampanya yapmışlar
  • [arkadaşlar cihaz değişikliğine izin verilmiyor. Ben rom değişikliği yapacağım. Programla sağlam yedek alsam ve yeni romda yedeği cikarsam yine değişik ckhaz mi algılayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

[arkadaşlar cihaz değişikliğine izin verilmiyor. Ben rom değişikliği yapacağım. Programla sağlam yedek alsam ve yeni romda yedeği cikarsam yine değişik ckhaz mi algılayacak

İphoneda telefonu sıfırlayıp yedeklemeyi tekrar yükleyince cihaz değişim hakkından gitmiyordu

• Haydaa üyelik otomatik yenilenmiş ya. O kadar da yazdım Müşteri hizmetlerine

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.