Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle güzel kampanya değil 1 3 aylık paketler pahalı adam dipteki 12 aylık al 3 ayı 30 9 ayı 60 lira kısaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özet geçiyorum arkadaşlar, Sinemia bu son kampanyasıyla demiş ki 3 ay siz beni öpün, geri kalan 9 ayda ben sizi öpeceğim. 3 ay öpüp, 9 ay öpülmek isteyenler faydalanabilir bu son kampanyadan.

• Sinemia ne zaman akıl edecek acaba aileler için kart çıkarmayı.
  • 6 aylık pakette aylık 70 lira ya da 12 aylık pakette aylık 60 lira.

Bana mantıklı gelmiyor. Peşin ödeme sistemi ile yıllık 300-400 lira daha ekonomik olabilirdi.

Yine de her filme giderim kaçırmam diyenler için avantajlı olabilir.
  • Aylık 9.90'dan 3 aylık kampanyadan faydalanmak istiyordum ama kötü yorumlar okudum, sonraki aylar mecbur değiliz de mi daha yüksek ücretten devam etmeye.
  • furkanaksin kullanıcısına yanıt
    3 ay 9.90 olması için yıllık almanız lazım toplam 30 liraya 3 ay bedava sinemaya kimse kimseyi göndermez hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aylık 29.90TL kampanyasından yararlanmış olanlar bu yeni #oscar9 kampanyasından yararlanabiliyor mu?

Edit: Hayır. (*Kampanya sadece yeni üyeliklerde ve hediye üyeliklerde geçerlidir.)

Bu yeni kampanya BKM Express kampanyasından daha kötü o zaman. çünkü bkm'nin %25 indirimiyle 12 aylık versiyon ayda 44,925TL yaparken, bu kampanyayla ayda 47,4TL oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 27 Şubat 2017; 22:28:57 >
  • yav her ay 29 lira yapsa nolur acaba. zaten ayda topu topu full hafta sonu gitsek 4-5 sinema yapıyor. salonlar zaten bomboş.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    7-8 lira civarına alıyorlar zaten biletleri. 29 liraya aldığın kartla 4-5 kere gitsen adamlar zarar ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 28 Şubat 2017; 8:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

1 aylık 29.90TL kampanyasından yararlanmış olanlar bu yeni #oscar9 kampanyasından yararlanabiliyor mu?

Edit: Hayır. (*Kampanya sadece yeni üyeliklerde ve hediye üyeliklerde geçerlidir.)

Bu yeni kampanya BKM Express kampanyasından daha kötü o zaman. çünkü bkm'nin %25 indirimiyle 12 aylık versiyon ayda 44,925TL yaparken, bu kampanyayla ayda 47,4TL oluyor.

Hic bir zaman sinemia mevcut uyelikleri olanlara kampanya yapmaz :)

• ben anlamadım oscar kampanyasında aylık 9.90 değil mi bkm den çok daha avantajlı olmuyor mu en azından üç ay için...

edit : ilk 3 ay sonrasında aylık 59,90 alıyolarmış çok gereksiz olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 28 Şubat 2017; 12:20:47 >
  • arkadaşlar sistemle ilgili birkaç sorum var.
    ben şimdi bu sinemia29 koduyla 1 aylık üyelik aldım. kargo adresime geldi ama ben yoktum evde 2 gün sonra şubeden aldım internetten aktif ettim üyeliğim teslim alıp aktif ettigim gün mü başlamıstır gelip beni bulamadıkları gün mü ?

ileriki tarihli bir bilet almak için herhangi bir kısıtlama var mı? ben IMAX içinde alabilir miyim ileriki tarihe bilet? ve alırken uygulamaya girip sinema seans seçtikten sonra check-in işlemini sinema gününde mi yapacagız ? nasıl oluyor bu tam olarak anlatabilir misiniz.

ve benim üyeligim bittikten sonra yani ilk ayın sonunda hiç mi kampanya olmuyor ayda 60 70 lira mı vermem gerekiyor üyelik devamı için öyleyse sadece 1 ay yararlanıp iptal etmek zorunda kalacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbangem -- 28 Şubat 2017; 12:44:26 >
  • 3 arkadaş gidicez ödemeyi ayrı ayrı ödeyebiliyoruz değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

arkadaşlar sistemle ilgili birkaç sorum var.
    ben şimdi bu sinemia29 koduyla 1 aylık üyelik aldım. kargo adresime geldi ama ben yoktum evde 2 gün sonra şubeden aldım internetten aktif ettim üyeliğim teslim alıp aktif ettigim gün mü başlamıstır gelip beni bulamadıkları gün mü ?

ileriki tarihli bir bilet almak için herhangi bir kısıtlama var mı? ben IMAX içinde alabilir miyim ileriki tarihe bilet? ve alırken uygulamaya girip sinema seans seçtikten sonra check-in işlemini sinema gününde mi yapacagız ? nasıl oluyor bu tam olarak anlatabilir misiniz.

ve benim üyeligim bittikten sonra yani ilk ayın sonunda hiç mi kampanya olmuyor ayda 60 70 lira mı vermem gerekiyor üyelik devamı için öyleyse sadece 1 ay yararlanıp iptal etmek zorunda kalacaz

Hocam kargo ulaşınca sure başlar ancak ulaşmadıysa bile kargonun eve geldiği gün başlayabilir emin değili,bu konuyu desteğe sorarsanız kaç gün kaldığını söylerler.

İleri tarihli bilet alımında kısıtlama süre olarak var,ımax vs alabilirsiniz ama 7 günde 1 kere ileri tarihli bilet alabilirsiniz..Once uygulamdan ileri tarihli bilet al kısmını tamamlayıp sonra herhangi bir bilet satan siteden bilet alabilirsiniz.Checkini sinemada,film seansından yarım saat önce ve yarım saat sonra arası yapmalısınız.Saat 12.de ise film 11.30-12.30 arası sinema salonunda checkin yapmalısınız.

Son olarak üyelik bitimi otomatik devam etsin istemiyosanız iptal edin şimdi,haklarınızı kullanırsınız yenilenmez.Uyelik bitiminde indirim olursa ve sadece yeni uyeliklere değil genel indirimse o indirimi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 28 Şubat 2017; 14:09:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kart dün geldi yrn aktivasyon yapsam aylık 1 marttan mı başlar yoksa dün teslim aldigimda basladı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

kart dün geldi yrn aktivasyon yapsam aylık 1 marttan mı başlar yoksa dün teslim aldigimda basladı mı

kartın teslim edildiği gün başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

arkadaşlar sistemle ilgili birkaç sorum var.

Teslim aldığın tarih başlar eve gelip gitmesinin önemi yok teslim edildi bilgisi neyse üyelik başlangıcı odur.En alt sağdan profile tıklayıp üst sağdan anahtara tıklayıp üyelik başlangıç tarihini görebilirsin.

Kısıtlama yok ayda 4 hakkın var ama 7 günde bir alabiliyorsun ileri trh bilet aldıktan sonra diğer hakkın 7 gün sonra açılıyor yani ayın son haftası 4 günü birden kullanırım diyemezsin.

Üyelik bittikten sonra eğer kâr getiren sinemaya az giden bir üyeysen kampanyalı üye olduğun fiyattan otomatik yeniliyorlar (her ay çekiyorlar ücreti).Fakat normal bir kullanım yaptıysan sana normal fiyattan yani aylık 80-90 tl'den davetiye gönderiyorlar.Eğer çok gittiysen ve zarar ettiren kullanıcı kategorisindeysen hiçbir şekilde yenilemiyor yahut davetiye göndermiyorlar.

• Bunu okuyupta ne anladınız. ne hepsini okuyabildim ne de okuyupta anlayabildim. acık ve net kampyanya varsa paylaşın lütfen.

Şöyle yaparsanız olur ama böyle yaparsanız kampanyamız bitti BU NASIL DENKLEM
    [/color
    ]Sınırsız film izleme
    İstediğin sinema salonunda
    1 bilete 1 bilet bedava gibi kampanyalar da dahil. (PNR göndermeye başladığı için artık dahil değil.)

Tüm Türkiye'de tüm sinemalarda geçerli. IMAX ve 3D'de geçerli Lütfen sinema listesi kontrol ediniz.https://api.sinemia.com/sinemalistesi

Şimdilik daveti sistemiyle çalışıyorlar. Davetiyeler web sitesinden talep edilebiliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

kart dün geldi yrn aktivasyon yapsam aylık 1 marttan mı başlar yoksa dün teslim aldigimda basladı mı

peki hocam 1 aylık 40tl aldım.Şimdiden iptal ettirsem kullanımıma etkisi olur mu? yoksa ay sonu mu iptale basayım acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

peki hocam 1 aylık 40tl aldım.Şimdiden iptal ettirsem kullanımıma etkisi olur mu? yoksa ay sonu mu iptale basayım acaba

ben aldığım gün iptal ettim. bi sakıncası yok kullanıyosun 1 ay hocam.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.