Yarbay
31 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 176 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba 2 sorum olacak buradaki arkadaşlar araçtan anlar diye danışmak istiyorum. Mümkünse trafik polisi varsa aranızda hangi kanun veya genelde yazar bilgi verebilir misiniz lütfen

1-) Suriye vatandaşı Türkiye ehliyeti ile (oturma ve çalışma izni olan) Türk plakalı aracı kullanabilir mi ? Yoksa sadece MA SA gibi misafir plakalı otomobil mi sürebilir ?

2-) Engelli vefat edince ÖTV muafiyetli araç tek mirasçıya kaldı bu aracı kimler kullanabilir ?. Sadece mirasçısı mı yoksa ehliyet sahibi Türk veya Suriye vatandaşı kullanması uygun mu ?

Not : Sadece bilgi sahibi kişiler cevap yazarsa memnun olurum teşekkürler

Bunlar b crossover değil mi aynı markada neden 2 model var

Akü nün ne zaman biteceğini öğrenmenin yolu var mı ? Durduk yere yolda bırakmasın.

sıfır lpg civic 265k ama bulunabilirse aksesuar ile 290 civarina satiliyor aynı fiyata 2019 dizel zf 9 vites düşük km bulunabiliyor. 120 beygir 300 tork

merhaba Shell den 7.95e yakıt alıyordum. Sonra TP den 7.64e gördüm alayım dedim. 180tl ye shell ile gittiğim uzun yolu 210tl TP den yakıt alarak gittim. Ucuz sanıp daha pahalıya alıyoruz. Benzeri Petrol Ofisinde başıma geldi. Shell yoksa Opet veya BP genel olarak daha güvenilir galiba.

merhaba

megan joy conf oto. 240k bulunabiliyor. turbo motor ve edc avantajı var. donanım ve sağlamlık konusunda bir japon değil. bakım maliyeti daha uygun. sağlıkçılara ilk bakım bedava.

civic elegans cvt 265k bulunabilirse. atmos lpg ve cvt. fakat sunruf hayalet ekran vb. donanım bakımından ve uzun süre kullanımda daha avantajlı.0,99 dan 90k kredi. senelik bakımları premium marka gibi yüksek olması kötü.

170k nakit var kalanı kredi şeklinde hangisi daha uygun olur ?

Merhaba elimde 3200mhz CL 19 var yenisi 500tl CL 18 3200mhz olan 390tl onu alsam sorun yaşar mıyım.simdi oc ile 3600mhz de kullanıyorum 8gb rami

b450 olanı aldım ama r3 1200 ile çalışmayınca a320 almak zorunda kaldım. 8gb ram(1 tane daha eklemeği düşünüyorum) ve adata 630 240gb ssd var (sandisk 480gb nvme ile değişeceğim)

anakart oc olmuyor maalesef. hangi işlemciyi önerirsiniz ? 3100 1600af 2700x

ekran kartı asus r7 260x

satıp yeni alamıyorum mecburen ekleme ve işlemci değişimi ile devam edeceğim.

Millet dışarda köfte yediğini sanıyor. Fotoğraflar da gördüğünüz gerçek çiğ köfte ve yumurtalı köftedir. Etsiz makinede yoğrulup lavaşa sürülüp yenilmez. Yemeğimizi ticaret uğruna ne hale soktular. Not: köfte yoğrulur ve hemen yenilir beklemeye gelmez.

Monitör alayım dedim 2k lar çok pahalı bende fhd almaya karar verdim.

Fhd ye uygun full high ayarlarda kullanabileceğim f/p ekran kartı tavsiyesi bekliyorum.

Not: ayarları en yüksek te kullanayım. Lakin ileriye dönük olmasın.ilerde değiştirin 2k veya 4k için

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
referanslar sanalpazar.com'da
Hakkımda:
6A759B8DCE624A7698EBEC1D6C9CB647.jpg
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.040
İkinci El Bölümü Mesajları: 490
Konularının görüntülenme sayısı: 409.924 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 378 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.