E

Yüzbaşı
06 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Daha önce forumda konusu vardı aslında ama biten sıcak fırsatlara taşınmış, kampanya yeniden aktif, gov.tr uzantılı eposta adresiyle üye olmanız gerekiyor. 128GB hafıza 6GB ram modelinin 5399 TL'ye satıldığını düşününce baya sıcak fırsat, tabii kamu eposta adresi bulabilene.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/2a/29/1f/2a291f870c00f3167cd7099febffa9ba.png&t=0&width=480&text=1
İptal...
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da yazdığı üzere 60bin seviyesinde otomatik dizel araç arıyoruz. Ankara dikmende ikamet etmekteyiz o nedenle aracın rampa performansı iyi olmalı, c veya b segment hatchback araba arıyoruz. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi 1500 TL'ye monitör dahil bir sisteme ihtiyacım var. Temel amaç oyun olacak. Bu bütçeye en iyi oyun performansını Nasıl bir sistem verir? Ben işin içinden çıkamadım açıkçası.
Merhaba arkadaşlar LG Türkiye garantili telefonumda 4. kez sarı ekran sorunu oluştu. 3 kez ekran değişti, şimdi telefon serviste, telefonu verirken değişim istediğimi söyledim. Şu anda arıza takibinde müşteriden fatura bekleniyor ve Malzeme eklendi: Kapak ön camlı siyah yazıyor. Yani faturayı götürdüğümde telefonun ekranını değişecekler yeniden.

Telefonu değişmeleri gerekmiyor mu? Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? LG servisin tutumu nedir? Son olarak böyle bir durumda para iadesi almak mümkün mü?
Merhaba arkadaşlar Mini-ITX bir sistem toplamak istiyorum. Gözüme de Thermaltake Core v1 kasayı kestirdim. Anakart olarak z97 chipset mi yoksa h81 mi tercih edilmeli? İşlemci olarak 4690 veya 4690K ekran kartı olarak da GTX970 düşünüyorum.

Bir de Intel'in yeni mimarisi 6600K var tabii ki, ancak onun için mini-ITX anakart bulamıyorum, Amazon'da var ama Türkiye'ye gönderim yok. Var mı acaba 1151p mini-ITX anakart bulabileceğim bir yer?
Merhabalar, iphone 4s yere düşüp camii değiştikten sonra şebeke sorunu yaşamaya başladı. Sürekli aranıyor yazıyor, arada geliyor, sonra gidiyor tekrar. Garantisi yok, tamire verdik 200 TL istediler ve telefon pert olabilir diyorlar, imei uçabilirmiş. Yaptırsak mı acaba, yoksa servise mi versek? Servis telefon pert olabilir filan diyor mu, yoksa o riski alıyorlar mı? Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu? Şimdiden teşekkur ederim.
Arkadaşlarla Cod4 MW oynamayı düşünüyoruz yerel ağ üzerinden, ancak bildiğiniz gibi silahlar filan kilitli. Yerel ağda oynayınca level artıyor mu? var mı bilen?
Ara sıra arkadaşlar ile toplanıp oyun oynamak istiyoruz. Ancak sürekli oyunları görmede bağlanmada sorun yaşıyoruz. Wi-Fi için ip ayarlarını yaptığımız halde veya hamachi kullandığımız halde sorunumuz çözülmüyor. Bilgisayarlar bazen oyunları görüyor, bazen görmüyorlar.

Acaba bir ethernet switch alıp bilgisayarları kablo ile birbirine bağlarsak internet cafelerdeki gibi, sorunlarımız çözülür mü? Veya başka türlü nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Bu arada ağdaki bilgisayar sayısı 8 civarında olacak.

Cevap ve önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşım için sadece görüntülü konuşma ve dokunmatik ekran özelliği olan bir telefon bakıyorum.

En ucuz yollu hangi telefon çözer işimizi?

Not: Android olmasına gerek yok, symbian olur, bada olur, standart java işletim sistemi olur hiç farketmez.

Şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim: Ozgboy, Halit61, DeLiCe_DoLuCa, ilkersanli, Tsunami41, Persona, eCoLL, pegasus1881
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe
Steam
ekonomisty
TV
LG
Notebook
Lenovo Y500
Fotoğraf Ekipmanları
Canon 550D
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel i5 4690k
Ekran Kartı
Zotac 1080 Ti
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.449
İkinci El Bölümü Mesajları: 269
Konularının görüntülenme sayısı: 144.706 (Bu ay: 535)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.