Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iar

+3 ay hediye paketi vermeye başlamışlar bir bilgisi olan var mı? Ayrıca ios marketteki yorumlar çok kötü çoğu kişi uygulamanın açılmadığını veya gps başka yerde gösterdiğini söylüyor kullanan var mı ?

3 aydır kullanıyorum ne uygulamayla ilgili ne yer bildirimiyle ilgili ne de müşteri temsilcileriyle ilgili sorun yaşamadım.Bir kez cihaz değiştirdim bir kez de (iptal olmadığı zaman) seans dolu olduğundan filmi iptal ettim hepsinde de yardımcı oldular.Yorumlardan ötürü bende en ufak bir şeyde iptal olur mu diye tereddüt etmiştim açıkçası ama şüphelerim boşaymış.Düzgün bir şekilde kullanınca sorun olmuyor bence.
  • Kartın teslim tarihinden itibaren mi yoksa aktive ettikten sonraki sürede mi başlıyor üyelik?2 gün kullanamayacağım eğer öyleyse aktive etmeyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Kartın teslim tarihinden itibaren mi yoksa aktive ettikten sonraki sürede mi başlıyor üyelik?2 gün kullanamayacağım eğer öyleyse aktive etmeyeyim

Kargo teslim edildi bilgisi girdikten sonra üyelik başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart az önce geld, malum şubat 28 çekiyo. şimdi aktiflesem martın 27 sinde bitecek 2 gün sonra aktiglesem tam 1 aymı kullanırım. yoksa farketmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

kart az önce geld, malum şubat 28 çekiyo. şimdi aktiflesem martın 27 sinde bitecek 2 gün sonra aktiglesem tam 1 aymı kullanırım. yoksa farketmiyor mu?

Kardeş sende amma ince hesaplar peşindesin :D tam 30 gün hakkın var 28 değil 18'de çekse farketmez aylık bir durum yok 27'sinde teslim alırsan 28'ide dahil olmak üzere 28 marta kadar kullanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

kart az önce geld, malum şubat 28 çekiyo. şimdi aktiflesem martın 27 sinde bitecek 2 gün sonra aktiglesem tam 1 aymı kullanırım. yoksa farketmiyor mu?

Kardeş sende amma ince hesaplar peşindesin :D tam 30 gün hakkın var 28 değil 18'de çekse farketmez aylık bir durum yok 27'sinde teslim alırsan 28'ide dahil olmak üzere 28 marta kadar kullanırsın

bi sıcak fırsat üyesi olarak ince hesap yapar oldum haha :) ya şimdi gitmiyecem zaten hafta sonu gideceğimden birazda bu hesap yaptım :D teşekkür ederim.
    aslında sinemia da çok uyanık. insanlar ayda çok çok 4-5 defa gider.

• Çok teşekkür ederim hocam
  • İlk 3 Ay 9.90TL kampanyasına dair mail geldi..3 aydan sonra çıkabiliyor muyuz sistemden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

bi sıcak fırsat üyesi olarak ince hesap yapar oldum haha :) ya şimdi gitmiyecem zaten hafta sonu gideceğimden birazda bu hesap yaptım :D teşekkür ederim.
    aslında sinemia da çok uyanık. insanlar ayda çok çok 4-5 defa gider.

Ee para kolay kazanılmıyor ince hesaplar önemli bende yapıyorum bazen :) şunu da ek olarak söyleyeyim; şu an hakkın başladı kartı aktifleştirmese de süren başlıyor.Kargo tarihini baz alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ROMA1927

İlk 3 Ay 9.90TL kampanyasına dair mail geldi..3 aydan sonra çıkabiliyor muyuz sistemden

Sanal kredi kartı ininal kart yada encard ile ödeyip sonrasında kartı internet alışverişlerine kapatırsanız alamazlar herhalde.Fiyat süpermiş

• kişiye özelmiymiş acaba. iyiymiş. yoksa 12 ay üye olan herkesemi ilk 3 ay bu
  • quote:

İlk 3 Ay 9.90TL kampanyasına dair mail geldi..3 aydan sonra çıkabiliyor muyuz sistemden

Link atma imkanınız var mıdır kampanyayla ilgili ben de deneyebilirim

• kazazz kullanıcısına yanıt
    Kod geldi hocam #oscar9 deneyin belki olur

• oluyor vallaha. ne yani şimdi 3 ay 30 lira verip üyelik iptal oluyor mu? 6 aylık üye olana 1 ay 9.90 lira
    12 aylık üye olana 3 ay 9.90 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 27 Şubat 2017; 14:5:35 >
  • ROMA1927 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bende olmadı ya da ben beceremedim

• onurguner kullanıcısına yanıt
    Başlattınız mı üyelik? Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık bloke mi yapılıyor?

• Aktif etmek için bir sınırımız bulunuyor mu yani şimdi alsam 1 ay sonra aktif edebilir miyim
  • quote:

Başlattınız mı üyelik? Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık bloke mi yapılıyor?

aynen hepsi çekiliyor ilk. yok ben almıştıım zaten 39 liraya 1 aylık şimdilik.
  • Oscar kampanyasıyla Sadece 3 aylık alınabiliyor mu? 3 ayda toplam 30 tl mi kesiyor?

• iar İ kullanıcısına yanıt
    Kargoyu teslim aldığınız an üyeliğiniz başlar sinemia sizin aktif etmenizi bekelemz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Şubat 2017; 15:9:42 >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.