Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.948
Cevap
147
Favori
256.128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |
Giriş
    121 Mesaj
    arkadaş almış direk 12 ay bakmamış fiyata
    şimdi iptal etmek için tırmalıyor
    var mı bir yolu bilen duyan çok teşekkür ederim şimdiden
    |
    |

arkadaşm aldı banka kartından çektirdi hatta,şimdi yıllık oluyosa nasıl çekecekler fiyatı?
    quote:

Orijinalden alıntı: togan_ca

bu 29 tl olan yıllık üyeliklerde mi oluyor yani? 1 ay sonra fiyat değişecek mi*

arkadaşm aldı banka kartından çektirdi hatta,şimdi yıllık oluyosa nasıl çekecekler fiyatı?

Elbette değişecek normal kampanyasız fiyatı aylık 90 tl.Müşteri çekmek için yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yarın Resıdent Evıl DBox gıdersem Logan fılmıne Imax de gıtme hakkım kalır mı ? Ayda 1 kere olan hak var malum .ay basında mı sıfırlanıyor bu hakkımız yoksa en son gıttıgımız tarıhten sonra 1 aylık surec mı lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1 ay içinde 1 tane 4dx 1 tane vip 1 tane d-box bileti alabilirsin bileti aldıgın tarihten itibaren

30 gün dolmadan yeniden bilet alamazsın ımaxte sınır yok hergün bilet alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 23 Şubat 2017; 14:32:39 >
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: -IMAX-

1 ay içinde 1 tane 4dx 1 tane vip 1 tane d-box bileti alabilirsin bileti aldıgın tarihten itibaren

30 gün dolmadan yeniden bilet alamazsın ımaxte sınır yok hergün bilet alabilirsin

Mesajı yazdıktan sonra gormustum evet boyleymıs tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam sen de mi ordaydın :D evet ikramlar güzeldi girişte bi arbede oldu salona ama olsun
    |
    |
    römercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onu gidermeye çalışıyoruz ona göre 2d veya 3d olacağına karar vericez dedi

2d olursa güzel olur en azından gözlüksüz rahat izleriz
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Teufel

Müşteri çekme amaçlı bir kampanya gibi geldi bana.

Kampanya koşulları neymıs ? Tarıhı var mı üyelıklerı bıtenlerde girebılıyor mu

|
    |

|
    |

• Yarbay
    5339 Mesaj
    Merhaba,
    Sinemia ya 7 aydır üyeyim, merak ettiğim bir konu var. Neden farklı hesaplarda farklı arayüzler görüyoruz. arkadaşım ile birer ay ara ile üye olduk. ben önce üye oldum. ikimizde de android telefon var. bende uygulamayı açıp premium giriş yapınca altta sadece iki menü geliyor. onda ise 4 farklı menü var. üstelik ben bu sürede 3 telefon değiştirdim ama hepsinde aynı sayıda menü var.
    arkadaşımda filmi seçince seanslar görünüyor. bende ise seanslar çıkmıyor doğrudan seans belirtmeden pnr kod alıyorum.

Birde dün ikimizde bir filme dolduğu için bilet alamayınca rezervasyonu iptal et seçeneğini seçtik iptal oldu ve başka bir film seçebilirsiniz yazdı uygulamada ama sonra da hakkınız doldu uyarısı aldık. Chat ile destekten uygulamayı güncelleyin dendi ama uygulamalar en güncel versiyonda.

Bu arada ara sıra 39TL ye kampanya oluyor. biz farklı aylarda 39TL den 9 aylık üyelik almıştık. her ay kredi kartımıza 39 tl olarak yansıyor. ve sınır olduğunuda bilmiyordum. Marmara forum da 4Dx e ard arda 2-3 gün gitmiş tekrar tekrar izlediğim filmler oluyor bazen vakit doldurmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 23 Şubat 2017; 17:15:19 >

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||

• Teğmen
    161 Mesaj

hızlı sürüm diye bi ayar var. o seçeneği seçince menü sayısı azalıyordu sanırım
    |
    |
    nohackmove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

canlı desteğe sor sana tarihini söylerler
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Sinemia posu ne olarak gecmekte bilen var mi

|
    |
    |
    |

siz hızlı sürüm kullanıyorsunuz, arkadaşınız normal sürüm. premium sekmesinde sağ üstten ayarlarda bulabilirsiniz.

4DX'e art arda 2-3 gün nasıl gittiniz onu anlamadım, sinemia ayda bir defa olunca karşılıyor en azından 18 ekim 2016'dan itibaren.

bu arada 9 aylık üyelik nasıl aldınız acaba 1, 3, 6 ve 12 aylık seçenekler var da sadece. 6 + 3 olarak mı aldınız acaba ve 39tl nasıl oldu 9 aylık olanda
    |
    |
    nohackmove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.