Şimdi Ara

SİLİNSİN. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
52.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: optiboy

Ben de bir keresinde gözlüğümü bir saate yakın süre evin her yerinde aradıktan sonra, en sonunda gözümde durduğunu farkedebilmiştim.

aynısı bana da oldu
  • Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam
  • -Yazlıkta havuza altımdaki eşofmanla atlamıştım. "Allah Allah bir ağırlık var ama ne?" diyorum bide
    -Alışveriş ettikten sonra adama cebimdeki telefonu vermiştim "burdan alabilirsiniz" demiştim off çok kötüydü ya aklıma geldi yine
  • bi keresine deniz şortunun altına çorab + sivri burun ayakkabı giyip denize gitmiştm :D :D gören kopuyo bende bakıyom saf saf ne var la bende diye :D
  • Bende bi kere açtım çöpe işiyodum az kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpemre_1

bi keresine deniz şortunun altına çorab + sivri burun ayakkabı giyip denize gitmiştm :D :D gören kopuyo bende bakıyom saf saf ne var la bende diye :D

Cidden mi ? Güzel konu olmuş
  • Koptum ya bu ne ya :D
    Bende evde otururken babamdan sakız istiyecektim babamda sigara içiyordu dedim baba bir tane sigara versene
  • Arabanın içinde telefonu kaybetmiştim aslında telefon elimdeymiş. Hatta telefonun işiğını açıp pedalların oralara falan bakmıştım burayamı düştü yoksa diye
  • Okula kotla gidecektim, yolun yarısında serviste arkadaşlar fark etti indim hemen eve gittim değiştirip okula yetiştim.
  • Çarşıya çıkacağım. Annem 5 gün evde yok. Bi anahtarı kendi aldı, bi anahtarıda bana bıraktı.. 20 lirada harçlık verdi 5 gün için.
    Ayakkabıları giydim, kapıdan dışarı çıktım. Tam kapıyı kapatacakken, anahtarı almadığımı farkettim. İçeri girdim, 2 saat aradıktan sonra kapı kilidinin kapının ön tarafında takılı olduğnu farkettim. küfür edip çektim kapıyı çıktım..
    Kapıyı kitledim, asansöre bindim ve apartmandan dışarıya çıktım.
    Aşağıdaki lokantaya girip 1 dürüm söyliyecekim. o sinirle abi bi anahtar dedim.
    Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum.
    Yukarı çıktım ve cüzdanı aradım iki saat. Buldum aniden kapıyı çektim anahtar içeride kaldı. Ov şit dedim ve dönerciye inip parayı verim bari şişlle falan açmayı denerim dedim.
    Cüzdanı bi açtım para falan yok içinde, sonradan aklıma geldi paranın bi ucu yırtıktı bantlamış ve masanın üstüne koymuştum. Kıpkırmızı oldum ve adam dedi paran yoksa sorun değil yarın getirirsin. tanıyorum zaten dedi.
    Bende anlattım şöyle böyle. Eve girer girmez veririm dedim.
    Gittim komşuya bi şiş istedim, demir kapının aralıklarından soktum ve kapıyı açmaya çalıştım. Zorladım falan olmadı..
    Son çare çilingirci çağırmaktı. en azından bi 10-15 lira alıcaktı. 3 lirada döner. 2 lirayla 5 gün naısl geçinirdim?
    Tam kara kara düşünürken yukarı çıkan birini gördüm. ELinde cüz gibi şeyler vardı satıyordu.Olayı anlattım açabilirsen 5 lira verebilirim falan dedim 15 dk boyunca uğraştı ve açtı kapıyı.. teşekkür ettim ve içerdeki 20 lirayı ilk önce dönerciye verip üstünü aldım, 5 lirayıda ona verdim. Elde kaldı 12 lira.. Eve geçtim o sinirle çarşıya falanda çıkmadım. ERtesi gün çarşıya çıkmak için bidaha çıktım dışarı, kapıyı bi güzel kitledim ve kapının deliğinden içeri attım. (Okula giderken sürekli öyle yapardım annem uyuyor olurdu ) .
    Al işte hapı yuttun dedim kimseylede samimi değilimki kalayım 2-3 gün dedim. Çilingirci çağırdım 12 liranın hepsini verdim. Anahtarı aldım cebime attım. Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

Çarşıya çıkacağım. Annem 5 gün evde yok. Bi anahtarı kendi aldı, bi anahtarıda bana bıraktı.. 20 lirada harçlık verdi 5 gün için.
    Ayakkabıları giydim, kapıdan dışarı çıktım. Tam kapıyı kapatacakken, anahtarı almadığımı farkettim. İçeri girdim, 2 saat aradıktan sonra kapı kilidinin kapının ön tarafında takılı olduğnu farkettim. küfür edip çektim kapıyı çıktım..
    Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum....

Hadi len

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordecaí -- 20 Mart 2010; 18:31:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hot_Fusion-

quote:

Çarşıya çıkacağım. Annem 5 gün evde yok. Bi anahtarı kendi aldı, bi anahtarıda bana bıraktı.. 20 lirada harçlık verdi 5 gün için.
    Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum....

Hadi len

çok uzun geldi, okumadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim888

bende lisedeyken gömleği gravatı ceketi giydim evden çıktım bi baktım eşofman altımda pantalon giymeyi unutmuşum allahtan erken ayıktım

Bende pantolonumu giymiştim üzerimi giymeyi unutmuşum atletle çıktımış dışarı asansörden aşağı inerken aynadan görmüştüm allahdan kimse görmedi benden başka.
  • Bende bir gece tuvalete gidiyorum diye televizyonun önüne geçip ışığı açıyorum diye televizyonu açıp önüne işemiştim.
    Sabah televizyon açık bir şekilde önüde ıslak bulunca anlamıştık.
  • quote:

Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum.
    Yukarı çıktım ve cüzdanı aradım iki saat. Buldum aniden kapıyı çektim anahtar içeride kaldı. Ov şit dedim ve dönerciye inip parayı verim bari şişlle falan açmayı denerim dedim.
    Cüzdanı bi açtım para falan yok içinde, sonradan aklıma geldi paranın bi ucu yırtıktı bantlamış ve masanın üstüne koymuştum. Kıpkırmızı oldum ve adam dedi paran yoksa sorun değil yarın getirirsin. tanıyorum zaten dedi.
    Gittim komşuya bi şiş istedim, demir kapının aralıklarından soktum ve kapıyı açmaya çalıştım. Zorladım falan olmadı..
    Son çare çilingirci çağırmaktı. en azından bi 10-15 lira alıcaktı. 3 lirada döner. 2 lirayla 5 gün naısl geçinirdim?
    Tam kara kara düşünürken yukarı çıkan birini gördüm. ELinde cüz gibi şeyler vardı satıyordu.Olayı anlattım açabilirsen 5 lira verebilirim falan dedim 15 dk boyunca uğraştı ve açtı kapıyı.. teşekkür ettim ve içerdeki 20 lirayı ilk önce dönerciye verip üstünü aldım, 5 lirayıda ona verdim. Elde kaldı 12 lira.. Eve geçtim o sinirle çarşıya falanda çıkmadım. ERtesi gün çarşıya çıkmak için bidaha çıktım dışarı, kapıyı bi güzel kitledim ve kapının deliğinden içeri attım. (Okula giderken sürekli öyle yapardım annem uyuyor olurdu ) .
    Al işte hapı yuttun dedim kimseylede samimi değilimki kalayım 2-3 gün dedim. Çilingirci çağırdım 12 liranın hepsini verdim. Anahtarı aldım cebime attım. Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

bunu ne kdr dusundun?cok sacma geldide.

ve

bende bi keresinde evde tektim annem pazarda abim okulda.bende evden cıktım dondurma almak icin anahtarı unutmusum.sonra dondurmayı almadan kapıcıyı buldum(cok iyi tanırım kendisini)ondan merdiveni vermesini soledim(uzun bi merdiven vardı bizde 1.katta oturuoz).merdiveni koydu tuttu merdiveni bende cıktım eve buldum anahtarı(kapıda kalmıs , icerde) sora anahtarı cıkartmadan tekrar kapıyı kapadım.al iste tekrar anahtar evde.tekrar kapıcı tekrar merdiven...

• quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

puhauhauha herkez ayrı piskopatmış iyi güldüm :D:D

@Jentin yaşadıklarından film olur kardeş :D:D:D

Benimde tükürme alışkanlığım vardır dışarda dolaşırken çayıra çimene paso tükürürüm, bigün evde yine tv izlerken kendimi dışarda sandım halıya tükürdüm annemin çığlığıyla ne yaptığımı anladım

İlkokuldayız.Ders bedendi yeni gözlük almıştım gözlüğümü çıkarıp arkadaşıma verdim top gelmesin yüzüme diye.Ders bitti arkadaştan gözlüğü aldım daha sonra dalgınlığıma gelmiş gözlüğüm yok gözlüğüm yok diye çevrede dolanırken arkadaşa sordum +Abi gözlüğümü nereye koydun -Oğlum gözünde ya gözlük neyi arıyorsun sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megadeth -- 20 Mart 2010; 19:27:50 >

• quote:

• Bende arkadaşla cep telefonuyla konuşurken birden saat sordu dur bakayım dedim masanın üstünde telefon arıyorum sonradan kafa bastı kulagımda oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Bende arkadaşla cep telefonuyla konuşurken birden saat sordu dur bakayım dedim masanın üstünde telefon arıyorum sonradan kafa bastı kulagımda oldugunu

Şu avatarını değiştir ya
  • Birgün evdeyim canım sıkılıyordu,dolapları karıştırırken browni buldum.Paketini açtım,browniyi çöpe attım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.