Binbaşı
11 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 187 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yorum yapmaya gerek yok. Beter olalım.


Böyle bir vergi zaten varmış. Konuyu bilgilendirme amacıyla değiştirmeden tutuyorum. http://www.gumushane.gov.tr/mera-ve-yaylaklarin-kullanimi-ve-korunmasina-iliskin-valilik-genelgesi
İdefix n11 üzerinden ürün satıyor, görünen o ki sahte kargo numarası verip insanların siparişi kargolanmış gösteriyorlar, para n11 den kendilerine aktarılıyor daha sonra sipariş iade edilmiş gösteriliyor. N11 de buna ayak oluyor.
https://urun.n11.com/akilli-saat/xiaomi-amazfit-gtr-akilli-saat-amoled-retina-ekran-5-atm-47mm-P413270519
link bu mağdurlardan biri değilim, fiyat araştırması yaparken denk geldim. Firmanın mağaza yorumlarına bakarsanız bunu kitaplarda da yapmışlar. İlgili firmadan alışveriş yapmayın.
Silinirse diye ss:
Sizlere ülkedeki Tarım ve Hayvancılık politikasından ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Sn. A.E.Fakıbaba'dan bahsetmek istiyorum.
Malumunuz artan et fiyatları bu fiyatlara karşı alınan önlem olarak yapılan et ithalatı büyük gündem oluyor. Aynı şekilde ülkedeki tarım ürünleri Kanada,Brezilya vb ülkelerden ithal ediliyor. Peki bunlara karşı bir önlem alınıyor mu? bakanlık hükümet içerisinde değerli mi? verilen sözler tutuluyor mu?
Sn. Fakıbaba bir doktor, bir cerrah, Şanlıurfa'da uzun yıllar hastanede hizmet vermiş ve Şanlıurfa belediye başkanlığı yapmış bir insan. Şu an Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ya da öyle söylüyor bilemiyorum.
Sn. Fakıbaba bizlere 2018 bütçe görüşmelerinde 3500 personel alacağını dile getirdi. Şubat ayında 10551 kişilik kadro talebi olmuş bunu biz aylardır verdiğimiz mücadeleler sonucunda öğreniyoruz. Sn. Fakıbaba'ya alımları sorduğumuzda hükümetin politikası öncelikli olarak eğitim ve sağlık dedi. Talep Sn Julide Sarıeroğlu'na sorulduğunda Sn bakan benim öyle bir konudan haberim yok dedi. Mayıs ayında Sn Fakıbaba 2. kez kadro talebinde bulunmuş, bugün çıkan habere göre kadro talebi GTHB'den çıktı top Maliye bakanlığında. Şimdi diyeceksiniz ne var bunda. Size alım yapan bakanlıklar ve kadro sayılarından bahsetmek istiyorum.
Sağlık bakanlığı 40bin personel 3. alıma çıktılar
Milli eğitim bakanlığı 20bin öğretmen alımı
Gençlik spor bakanlığı 3200 personel alımı
Gümrük ve ticaret bakanlığı 1750 personel alımı
Maliye bakanlığı 500+400 personel alımı
Nüfus 1600 personel alımı
.
.
.
En son 7000 BEKÇİ alımı ilana çıktı arkadaşlar. Size soruyorum İl müdürlükleri personele ihtiyacımız var diyor, rutin işleri aksıyor. Tarım ve hayvancılıkta teşvikler ve destekler sürekli artıyor. Kimlerin yararlandığı, verimler meçhul. Politika olarak Sudan'da tarım arazisi kiralıyoruz, Bosna Hersek'te tarım teşviği veriliyor. Sırbistan'dan Romanya'dan Arjantin'den et ithal ediyoruz. Bakanımız Sn Fakıbaba personele ihtiyacımız var diyor. Sn Jülide Sarıeroğlu destek veriyorum diyor. Bu ülkenin bekçiye ihtiyacı var da Veteriner hekim, Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisine ihtiyacı yok mu?
Ben veteriner hekimim, yazım taraflı gelebilir bu alım haberini aylardır bekliyoruz ve sürekli oyalanıyoruz. Devlete atanıp yatışa geçecek kadro isteyen insanlardansınız diyebilirsiniz. Bahsetmek istediğim neden Gıda Tarım ve Hayvancılık özellikle umursanmıyor.
Hepsiburada satıyor şuan 29,90 dan satmıştı ona yetişemedik. Bi kez daha stoklara girmiş kaçırmayın. Sıcak fırsatlarda konusu var ama nexus sahipleri de alıyor şarj cihazını L925'i olanlar kaçırmasın buraya da açtım
http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-dt-900-kablosuz-sarj-cihazi-siyah/productDetails.aspx?productId=telsarjdt900&categoryId=16113

Avantajix'i unutmayın. Ayrıca visa kartla alışverişe 100 liraya 25 liralık çek hediye ediyor. Detaylı bilgi ödeme ekranında mevcut
Güzel oyun diğer platformlarda çoktan vardı bizede geldi ücretsiz

http://www.windowsphone.com/s?appid=afab2635-5c2e-4934-bdf5-8293477c100d
Sağ tarafta böyle bir reklam var, siteden mi kaynaklı virüs falan mı yedim? sekme hala açık daha fazla ss atabilirimAnladığım kadarıyla malware'miş. Forumdan kaynaklanmıyor
2 ay önce hepsiburada'dan almış olduğum l925'i birazda nokia'ya güvenerek inciğini cinciğini incelememiştim, dün telefona bir ölü pixel testi yapayım dedim ve siyah zemin üzerinde 2'si ciddi boyutta diğer 5'i (sayabildiğim kadarıyla) nokta büyüklüğünde 7 adet ölü pixel buldum. 2 ay olduğu için artık hb'ya geri gönderim yapamam ancak garanti kapsamında ölü pixel aralığı nedir? 3 4 taneden fazla olduğu için geri göndermeliyim diye düşünüyorum. Nokia'ya mail attım cevap bekliyorum. İzlemem gereken prosedür nedir yardımcı olursanız sevinirim

Demiştim ancak araştırdım, siyah zemin üzerinde gözüken lekeler ölü pixel değilmiş. Tüm amoled ekranların sorunu olan ekran lekeleriymiş. Gece zifiri karanlıkta siyah bir wallpaper vererek ekranınızda olup olmadığına bakabilirsiniz.
Gelin bir çay içelim hava idare eder
Alınabiliyormuş. Silinsin
Hakkında
Konum: İzmir
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC Master Race
Ses Sistemi
Roland
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1.433
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.381
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 18.399 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 658 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.