Şimdi Ara

SİLİNSİN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
24
Favori
51.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 650
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 1 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SurlarÖnünde (14 mesaj) CasparoF (9 mesaj) onur* (9 mesaj) kangaetemo (8 mesaj) CoMeyon_hastası (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (61 mesaj) Mobil (33 mesaj) Tablet (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1957 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    SİLİNSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 25 Temmuz 2013; 13:24:52 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Ben de ilkokulda haftalık harçlığımın 5 lira olduğu zamanlarda bi sefer magnum almıştım. Çöpe dalgınlıkla kağıdı yerine magnumu atmıştım bana çok koymuştu.
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Bende bir ara kalem alabilirmiyim demiştim acelem vardı kalemim yoktu parayı koydum çıktım gittim kalemi almadan.
  • Yarbay
    3213 Mesaj
    Ben de bugün 25 krş nescafe attım çöpe belkide ondan bana audi a6 çıkacaktı
    |
    |
  • Yarbay
    13641 Mesaj
    Bende bakkala yoğurt almaya gitmiştim , irmik alıp gelmiştim..
    |
    |
  • Yarbay
    5280 Mesaj
    bende lisedeyken gömleği gravatı ceketi giydim evden çıktım bi baktım eşofman altımda pantalon giymeyi unutmuşum allahtan erken ayıktım
  • Yarbay
    4684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

Ben de ilkokulda haftalık harçlığımın 5 lira olduğu zamanlarda bi sefer magnum almıştım. Çöpe dalgınlıkla kağıdı yerine magnumu atmıştım bana çok koymuştu.

Ben de 1-2 defa nescafe'yi açıp bardak yerine çöpe döktüm. Tabi en başlarında farkediyorsun ama komik oluyor haliyle
  • Binbaşı
    1123 Mesaj
    Sabah kahvaltısında çayın elimde olduğunu unutum çayım nerede diye aranırım bazen
    |
    |
  • Yarbay
    6709 Mesaj
    bende bir keresinde misafirlikteyken tuvalete gittim tuvalet terliklerini ayağımda unutmuşum onlarla salona kadar geldim oturdum bir baktım ayağımda tuvalet terlikleri duruyor tekrar ayağımda tuvalet terlikleriyle yürüyerek tuvalete gittim terliği bıraktım geri salona döndüm ev sahibi garip garip bakıyor ben gülmekten kırılıyorum tabi
  • Emekli Yönetici
    17436 Mesaj
    Ben lisedeyken okula giderken dolmuş kaçıo diye aceleyle elimdeki çöple dolmuşa binmiştim
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    son paramla 100 kontör almıştım

karaköy iskelesinde vapur beklerken poşetinden çıkardım

poşet yerine kartı çöpe attım 100 kontor için çaktırmadan çöpten almıştım
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    bi ara evde yiyecek bi şey yok ne yiyelim dedik peynir ekmek yemeye karar evde de 6 kilo peynir var ziyan olmasın dedik .... arkadaşa git ekmek al gel dedik...gidip yarım kilo peynir 2 ekmek alıp gelmişti :D...
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ben lisedeyken okula giderken dolmuş kaçıo diye aceleyle elimdeki çöple dolmuşa binmiştim

bunu okumamıştım yaaa
    |
    |

• Teğmen
    163 Mesaj
    bende bi keresinde sabah gıyındım okula gidicem annemde o sırada çöpe gönderdi bende terlikleri giydim çöpü attım terlikleri çıkarmayı unutmuşum o halde yola çıktmıştım tabii 3-5 adım attım bi baktım ayağımda terlik var hemen döndüm aykkabılarımı giydim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Ben de bir keresinde gözlüğümü bir saate yakın süre evin her yerinde aradıktan sonra, en sonunda gözümde durduğunu farkedebilmiştim.
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj
    benimde elimde kumanda, kumandayı aradığım zamanlar oluyor
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yazlıkta donla bakkala gitmişliğim çok var
    |
    |
  • Yarbay
    2898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Daha nelerr.
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

yazlıkta donla bakkala gitmişliğim çok var

+1
    |
    |
  • Teğmen
    129 Mesaj
    bikeresinde tepsiye yiyecek bişeyler koyduktan sonra tv karşısında hem tv izliyip hemde bi yandan yiyordum. sonra yiyecekler bitince elimde tepsiyle tuvalete girdim mutfak diye
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,365
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.