Şimdi Ara

SİLİNSİN. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
52.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işime gelmediğinden olsa gerek bende birkaç kez dalgınlıkla hesap ödemeden dükkandan çıkmıştım ''beyefendi beyefendi hesap'' sesleriyle kıpkırmızı olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 20 Mart 2010; 19:55:19 >
  • Okula giderken çantayı almadan evden çıktığım çok oldu, yolun yarısında dönüyordum.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus569 -- 20 Mart 2010; 20:02:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Bende arkadaşla cep telefonuyla konuşurken birden saat sordu dur bakayım dedim masanın üstünde telefon arıyorum sonradan kafa bastı kulagımda oldugunu

Şu avatarını değiştir ya

Neden rahatsız edici bir durummu var ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

Bende arkadaşla cep telefonuyla konuşurken birden saat sordu dur bakayım dedim masanın üstünde telefon arıyorum sonradan kafa bastı kulagımda oldugunu

Şu avatarını değiştir ya

Neden rahatsız edici bir durummu var ??

Güzel değil.
  • Bende para çekmiştim kredi kartından parayı aldım kartı unuttum bi 100 metre sonra geldi aklıma iyi ki de yerinde duruyordu biri alıp gitse

Birde yolda giderken her 10 dk da bir falan elimi şöyle bi pantolonumda gezdirerek cep telefonum ve cüzdanım yerinde mi diye kontrol ederim. Elimde mesajlaşıyordum telefonla sonra telefonun cebimde olmadığını farkedip trende hass... demiştim sonra elimde bulmuştum
  • realde kasada bozuk yokmuş. kasiyer kız parayı yan kasaya götürüp bozdurma mı rica etti. gittim kasaya kadın bozdu parayı. aldım bütün parayı gidiyorum. kadın arkamdan bağırdı. çok utnamıştım
  • alışveriş yaptıktan sonra kıza kredi kartı diye öğrenci pasomu vemiştim kız tip tip bakmıştı ben durumu farkettiğimde bir kopma hakım olmustu markete :D:D
  • Dün elimde cola bardağıyla cıktım evden içiyorum bi yandan sonra asansörde bitti diyorum ne yapıcam lan ben bunu falan bi baktım elimde cam bardak var :D geri dönüp koydum .d

• Annem evde yok.Babamla ikimiziz.Yemek Sepeti'nden Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik.Sonra işte adam gelmeden babam aha parayı dükkanda unuttum dedi.o anda babamın yanında ilk küfrümü etmiştim hass... lan diye.Benim o anki yüz ifadem şaşkınlık ve üzüntüydü.Emrah tarzı.Sonra bi koşu dedemlere gittim.(2 sokak arkada).Dükkana girer girmez, dede bana 50 Tl ver dedim.N'apcan lan 50 TL'Yi dedi.Bende babamla yemek söyledik babam parayı dükkanda unutmuş dedim oda verdi.Bi koşu gittim Dominos Pizza ile aynı geldi.Ödemeyi apartmanda yapıp pizzayı aldım.

Dalgınlık babamın dalgınlığı tam konuya uygun olmasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 21 Mart 2010; 18:18:35 >

• bende bayramda , bayram namazına gidecek tim hava da soğuk tu. Don giydim altima pantolon giymeyi unutmuşum. Bayram namazına don ile gittim. Bir kere de okula terlik ile gittim :) elinde telefon ile telefon aradığım çok oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazları pijamamın altını üstümde unutup okula gitmişliğim çok oldu.bir kere de sabah okula gitmek için traş oluyordum yüzümü sildim telefonu açtım sonra yüzümün yarısını traş etmeden okula gitmişim
  • Yazın benim bir arkadaşım vardı boxlerla sokakta geziyordu pantolonu giymeyi unutmuş, ben onu görünce bu ne hal dedim o şaşkınlıkla eve gidip pantolonunu giydi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam

bu bana çok oluyo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

bende bayramda , bayram namazına gidecek tim hava da soğuk tu. Don giydim altima pantolon giymeyi unutmuşum. Bayram namazına don ile gittim. Bir kere de okula terlik ile gittim :) elinde telefon ile telefon aradığım çok oldu :)

Dinen caiz deildir hocam donla namaz mı kılınır? Cemaat filan uyarmadı mı? Nasıl hissetmedin? Alttan alttan esiyor filan?

Baya dalgın varmış dh de de ya

• İlkokulda okula giderken çantayı almayı unutmuşum yolda okuldan çıkan sabahçı bi arkadaşı gördüm yolun diğer kısmındaydı aceleyle çantan nerde diye bağırdı bende sırtımdaaa diye bağırdım güldü gitti sınıfa bi gittim çanta yok ne gülmüştüm ya
  • okula geç kalmıştım acele otobüse binmem lazımdı..Durağa doğru koşturuyorum, bir baktım benim bineceğim otobüs geliyo o aceleyle hemen durdurdum atladım bindim otobüse.. İki durak sonra farkettim ters yöne giden otobüse bindiğimi..karşı duraktan bincektim.
  • bir keresinde evde annem yoktu. Acıkmışdım iki çeşit yemek vardı biri çorba diğeri ise patates kızartmasıydı tabağa çorbayı katmışdım patates kattımı düşünüp tabağı hızlıca aldımda her yer çorba olmuştu
  • küçükken bigün bakkala gönderilmiştim. yolda ateş yakmışlardı bende çocukluk işte ateşle oynamayı seviyordum yerden aldığım kağıt yerine parayı atmıştım ateşe,yanlışlıkla çok pis yandı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlic

Annem evde yok.Yemek Sepeti'nden Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.Sonra işte adam gelmeden babam aha parayı dükkanda unuttum dedi.o anda babamın yanında ilk küfrümü etmiştim hass... lan diye.Benim o anki yüz ifadem şaşkınlık ve üzüntüydü.Emrah tarzı.Sonra bi koşu dedemlere gittim.(2 sokak arkada).Dükkana girer girmez, dede bana 50 Tl ver dedim.N'apcan lan 50 TL'Yi dedi.Bende babamla yemek söyledik babam parayı dükkanda unutmuş dedim oda verdi.Bi koşu gittim Dominos Pizza ile aynı geldi.Ödemeyi apartmanda yapıp pizzayı aldım.

Dalgınlık babamın dalgınlığı tam konuya uygun olmasada.

quote:

Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.

Nasıl bir anlatım bozukluğudur bu. En çok buna güldüm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.