Şimdi Ara

silinebılır (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gLam

@canatakan : Sadece vergisi 115 TL Olan işlemi 50-90 TL Aralığında yaptırırken sorun yoktu. Şimdi ne oldu ?

Şimdi bazı arkadaşlar şikayet edeceğiz diyorlar. Neyi edeceksiniz ? Siz zaten YASAL Olmayan 1 işlem için para

verip dolandırıldıgınızı mı şikayet edeceksiniz ? O zaman bu suça ortaklık olmuyor mu ?

Evrakta sahtecilik diyen arkadaşlar var şuna emin olun ortada 1 Tane FİZİKİ evrak yok.

Umarım sistem açılır sizinde işiniz çözülür.

iyi dileklerinize teşekkürler..pasaportun mevcut olduğu durumda 115 tl vergi yatırılarak edevlet şifresi ile kayıt yaptırılabilmektedir..yani mesele para değil pasaport problemidir.. bu işi yapan arkadaşlar internette 2 yıl garantili pasaport kaydı tahattüdünte bulunarak bizleri mağdur etmişlerdir..(ben sadece 3 ay faydalanabildim)..benzeri konular bilişim suçları kapsamında bilişim yoluyla dolandırıcılığa girmekte ve nitelikli dolandırıcılık olarak kabul edilmiştir.belki bizim de bilgisizlkten kaynaklanan hatamız olabilir.şeriatın kestiği parmak acımaz..para iadesi yapılmadığı takdirde pazartesi itibarı konu yargıya taşınacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: gLam

@canatakan : Sadece vergisi 115 TL Olan işlemi 50-90 TL Aralığında yaptırırken sorun yoktu. Şimdi ne oldu ?

Şimdi bazı arkadaşlar şikayet edeceğiz diyorlar. Neyi edeceksiniz ? Siz zaten YASAL Olmayan 1 işlem için para

verip dolandırıldıgınızı mı şikayet edeceksiniz ? O zaman bu suça ortaklık olmuyor mu ?

Evrakta sahtecilik diyen arkadaşlar var şuna emin olun ortada 1 Tane FİZİKİ evrak yok.

Umarım sistem açılır sizinde işiniz çözülür.

biz 2 yıl için 90 tl ödedik 2 ay için değil.

suça ortaklık olması için benim 90 tl yi veren değil alan tarafta olmam lazım.

ayrıca yapan kişiler garantili olduğunu iddaa ettiler yasadışı olduğunu değil...

sizin mantığınıza göre yalan söyleyen dolandıran haklı dolandırılan haksız

• Siz usulsüzlüğü gün gibi aşikar olan 1şey için para vererek zaten suç işlediniz. Yasal olmayan 1 işlem için para ödeyerek.

Bana giren çıkan yok ama siz gene de 1 bilene danışın bence.
  • kayıt yapan arkadaşlar o zaman ya hiç bu işe girmiceklerdi yada 2 yıl garantili diye satmıcaklardı kayıt başına 15-20 tl alıp bir seferlik kayıt yapmış olsalar kimse sesini çıkaramazdı ama kayıt yapan herkes yok 2 yıl garantili yok 1yıl garantili madem sonunu kestiremiyosunuz niye garanti veriyosunuz. Benim kendi telefonum orjinal kayıtlı ama bazı telefon sattığım arkadaşlara ben mağdur olmuş durumdayım ki zaten benim elimden gelen birşey yok alan kişi geçici kayıt olduğunu bile bile alıyo ama benim vicdanım hiç rahat değil şu son 3-4 gündür. inşallah sistemler açılırda bukadar insanın vebalini almazsınız.
  • Haklı oldugunuz tek konu bu olsa gerek ama bazı arkadaşlar SİSTEM AÇIK KALDIGI Sürece diye yazmışlardı diye hatırlıyorum. Neyse umarım düzelir ve siz 3 ay daha cihazları sorunsuz kullanır ve işinizi ona göre planlarsınız belki o arada pasaport bulur orj yaptırırsınız
  • Bunlar akıllanmadı hala, az önce gelen pm:

kimden : wooksups

merhabalar ben geçici kayıt yapıyorum fiyat 130 tl ve kayıt süresi minimum 15 aydır ve garantilidir. Satıs sonrası 7/24 destek saglıyorum ve kayıt işlemini türkiyede sadece biz yapıyoruz.

15 ay kayıtı yazılı olarak taahhüt edebiliyormusun dedim, cevap gelmedi
  • aynen banada msj atmış...haala nasıl 15 ay dıyebılıyorkı anlamadım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasmin00

aynen banada msj atmış...haala nasıl 15 ay dıyebılıyorkı anlamadım:)

Eski uyelerden birisidir muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt yapan arkadaş var sistemi açık durumu fursata çevirdi 100 lira diyor sistem açık okursa 1 yıl tazelerim diyor ama kapanırsa karışmam

• Arkadaşlar forumdaki çakallara tekrar güvenip kayıt yaptırmayın adam hala sömürme derdinde birkısmının facebook profilleri fln araba plakasına kadar var savcılığa başvurursanız en azından sahtecilik yaptıgı telefon kayıtlarıyla ortaya çıkar forumda bazı arkadaşlar fake profilden girip bu adamları savunuyor para kolay kazanılmıyor arkadaşlar hakkınızı yedirmeyin

• Umuyorum af tarzı birşey çıkartırlar 2003-2004 te yaptıkları gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dredge

Arkadaşlar forumdaki çakallara tekrar güvenip kayıt yaptırmayın adam hala sömürme derdinde birkısmının facebook profilleri fln araba plakasına kadar var savcılığa başvurursanız en azından sahtecilik yaptıgı telefon kayıtlarıyla ortaya çıkar forumda bazı arkadaşlar fake profilden girip bu adamları savunuyor para kolay kazanılmıyor arkadaşlar hakkınızı yedirmeyin

birde sanki suçu biz işlemişiz gibi ithamda bulunuyorlar.adamlar açık açık herkesi dolandırmış kaçmış...

neyse herkesin aklı çalışıyor.

bu kadar kişi böyle bir forumda dolandırılmayı kabul edip sessizmi kalıcak görücez.kim hangi suça ne kadar ortakmış yakında ortaya çıkar.
  • bende imuratk'ya 3 tane cihaz kayıt ettirdim ancak hepsi düştü. tekrar yenilemeye para isteyince elimi aağımı çektim geçici kayıt işinden :D
  • İslambol'a ulaşabilen varsa bana yazsın.

Askerdeyim ve 4-5 gün sonra ciddi anlamda zor durumda kalacağım.

• ya kendinizin yada tanıdığınızın pasaportunu kullanın.
    dışarıdan kayıt kesinlikle yaptırmayın. özellikle telefonculara.
  • Boşuna yırtınmayın beyler olan olmuş...
    Dua edin bol bol ekranlar açılsın diye ki bu saatten sonra çok zor ....50 liralık kayıt adamlar havadan para alıyor vergisi yok sistemin açığını kullandılar devlet 100 e yapıyor adamlar 50 ye ne kadar para okadar köfte.. Adamlar fırsatı değerlendirdi 2 yıl parayı toparladı.az aklı beyni olan bu işin yıllarca sürmeyeceğini anlardı.çıkıpta burada yırtınmazdı..isteyen istediği yere şikayet eder ama sıkılmış portakalın davası olmaz....

Hepimize geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bscol -- 6 Nisan 2013; 17:51:05 >
  • Arkadaşlar avukat bir dostuma danıştım adamlar yaptığı internet dolandırıcılığna giriyor şikayetçi olabilirsiniz sizi kandırarak yetkisi olmadığı fiili taahhüt ediyor savcılık sanal dolandırıcılık davalarında zaman aşımıda uygulamıyor en hızlı şekilde sonuç alabilirisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

ya kendinizin yada tanıdığınızın pasaportunu kullanın.
    dışarıdan kayıt kesinlikle yaptırmayın. özellikle telefonculara.

İlave olarak işlemlerinizi e- devlet üzerinden yapınız

• hala geçici kayıt yapanlar var 2 el bölümünde hemde 1 sene için 150 TL istiyor

http://forum.donanimhaber.com/m_73649956/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73660009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alesta1818 -- 5 Nisan 2013; 19:27:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

hala geçici kayıt yapanlar var 2 el bölümünde hemde 1 sene için 150 TL istiyor

http://forum.donanimhaber.com/m_73649956/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73660009

adamlarda utanma arlanma yokki
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.