Şimdi Ara

silinebılır (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msjlarıma yanıt vermediğine göre galiba bende pasha 23 mağduru oldum.. yalnız ben peşini bırakmayı düşünmüyorum..3 ay önce kayıt yaptırdım 90 tl aldı ilk defa düştü fakat ortadan kayboldu..forumda yazdıkları ortada..madem yasal değil yapmayacaksın..kendisine pazartesi sabahına kadar müsade ..pazartesi sabahı savcılığa suç duyurusunda bulunucam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canatakan

msjlarıma yanıt vermediğine göre galiba bende pasha 23 mağduru oldum.. yalnız ben peşini bırakmayı düşünmüyorum..3 ay önce kayıt yaptırdım 90 tl aldı ilk defa düştü fakat ortadan kayboldu..forumda yazdıkları ortada..madem yasal değil yapmayacaksın..kendisine pazartesi sabahına kadar müsade ..pazartesi sabahı savcılığa suç duyurusunda bulunucam..

90 TL mı aldı abicim 90 verene kadar biraz daha verseydin gerçek kayıt yaptırsaydın ya ben geçici kayıtların 40-50 arası gibi para alınıyor diye biliyordum
  • Hakan Bey le bugün görüştüm kendisi tekrar kayıt yapacak sistem geldiğinde ama artık geçici kayıt işi patlamış sistem değiştirği için,haberiniz olsun.
  • quote:

msjlarıma yanıt vermediğine göre galiba bende pasha 23 mağduru oldum.. yalnız ben peşini bırakmayı düşünmüyorum..3 ay önce kayıt yaptırdım 90 tl aldı ilk defa düştü fakat ortadan kayboldu..forumda yazdıkları ortada..madem yasal değil yapmayacaksın..kendisine pazartesi sabahına kadar müsade ..pazartesi sabahı savcılığa suç duyurusunda bulunucam..

aynen parayı sokaktan toplamıyoruz.burda önemli olan verilen söz eğer sizin 2 yıl garantili dediğiniz 2 ay bile sürmüyorsa parayı iade ediceksiniz.
  • herkese geçmiş olsun. muhtemelen şu an konuyu okuyup gülüyorlardır
  • quote:

İstanbuldamisiniz

• Iphone'um geçici kayıt durumundaydı. Bugün mesaj geldi "9 Nisan 2013'te cihazınız kullanım dışı kalacaktır" diye.
    İMEİ SORGULAMA sitesinde ise "KAYIT DIŞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN İMEİ" yazıyor.
    Elimde bir arkadaşımın 1 ay içinde yurtdışından giriş pasaportu var. Bunu yapmak için illa ki 9 nisan'ı beklemeli miyim yoksa hemen yarın gitsem yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribettin

herkese geçmiş olsun. muhtemelen şu an konuyu okuyup gülüyorlardır

Bende Face'teki arabasıyla çektiği poza gülüyorum. Sıkıntı yok cici arabasını çekeriz, otoparka almaya geldiğinde hem tanışırız hemde 2 sene kayıt hizmetine aldığı 90tl ücreti tanışınca gönüllü geri öder!.
  • Evet benide Hakangemici07 mağdurlarına yazın adam forumdaki mesajlarini bile silmis telefonunu degistirmis pm gonderin diyo neyse pm gönderiyoruz onada işine gelirse cevap veriyo gelmezse oda yok. şükür Arkadasim yurtdışından yeni döndüde kaydı yapabilicez ben sansliyim ama pasaport bulamayanlara Allah kolaylık versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerceliker -- 5 Nisan 2013; 1:20:16 >
  • beyler ben forumdan yaptırmadim. Ama kayıttan düştü telefonum. Kayıt dışı olduğu tespit edilen telefon diye gözüküyor. Şimdi tekrar normal pasaport bulup kayıt ettirme şansım var mi?
  • Arkadaşlar şimdi bende 2 tane arkadaşın kaydını yaptıracağım. İnşallah gelince pasaportlar, tabi ki buda geçici kayıt olur eğer gidip vergisini yatırmazlarsa. Yani şunu anlamak lazım artık pasaport kaydın dan sonra vergisini ödemek şart telefonunuzun bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için.

Tabiki adamlar size kayıt yaparken bu kayıt düşmeyecek gibi sözler verdiyse veya tam kayıt diye sizi aldattıysalar bu yalan oluyor artık.
  • Yaz abi benide islambol a :/
  • İmaismail mağduruyum

• quote:

Orijinalden alıntı: omerceliker

Evet benide Hakangemici07 mağdurlarına yazın adam forumdaki mesajlarini bile silmis telefonunu degistirmis pm gonderin diyo neyse pm gönderiyoruz onada işine gelirse cevap veriyo gelmezse oda yok. şükür Arkadasim yurtdışından yeni döndüde kaydı yapabilicez ben sansliyim ama pasaport bulamayanlara Allah kolaylık versin.

Yaptırabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tjodalv

Iphone'um geçici kayıt durumundaydı. Bugün mesaj geldi "9 Nisan 2013'te cihazınız kullanım dışı kalacaktır" diye.
    İMEİ SORGULAMA sitesinde ise "KAYIT DIŞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN İMEİ" yazıyor.
    Elimde bir arkadaşımın 1 ay içinde yurtdışından giriş pasaportu var. Bunu yapmak için illa ki 9 nisan'ı beklemeli miyim yoksa hemen yarın gitsem yaparlar mı?

Kayıttan düştüğü an yaptırmanız daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

quote:

İstanbuldamisiniz

istanbuldayım
  • imaismail tarafından geçici kayıt yaptıranların parası iade ediliyormuş bilginiz olsun
  • @canatakan : Sadece vergisi 115 TL Olan işlemi 50-90 TL Aralığında yaptırırken sorun yoktu. Şimdi ne oldu ?

Şimdi bazı arkadaşlar şikayet edeceğiz diyorlar. Neyi edeceksiniz ? Siz zaten YASAL Olmayan 1 işlem için para

verip dolandırıldıgınızı mı şikayet edeceksiniz ? O zaman bu suça ortaklık olmuyor mu ?

Evrakta sahtecilik diyen arkadaşlar var şuna emin olun ortada 1 Tane FİZİKİ evrak yok.

Umarım sistem açılır sizinde işiniz çözülür.
  • Arkadaşlar bu işin bir yerde patlayacağı belli zaten adı üstünde geçici kayıt....herkes bunun farkında zaten boşuna kimse zırlamasın bence 300 lük kayıt 50 lira ucuz etşn yahnisi kara olur...
    Benimde bir kaç telim var kaydı düştü yapacak bir şey yok sistem olsa adamlar yapar zaten.dolandırıcı falan demeye gerek yok bu işin ömrü bu kadarmış.....

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.