Şimdi Ara

silinebılır (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben burdayim bir yere gittigim yok isimizde gucumuzdeyiz sorunun varsa ararsin konusuruz cozeriz benle sorun yasayan arkadaslar buyrun arayin gerekli islemleri yapalim yardimci olalim en azindan hatamizi telafi edelim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imuratk mağdurlarından biride benim telefon Kayıtsız olarak yatıyor ÇÖP oldu sayende Hakkımı hiç bir zaman helal etmedim gördükçe yine etmiyorum..nasıl telafi edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N0thingLose -- 22 Mayıs 2015; 0:53:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denk gelmişken yazayım, zamanında olsun boşver diye ben de ailem de konunun üstüne gitmedi.

Benim de imuratk'ya yaptırdığım kaydım silinmişti, 1 defa silinen kaydı yeniledi ama yine silindi. Tam kaydın silindiği sırada telefonumu çaldırdım(kaybetmiş de olabilirim ama çok düşük ihtimal) ve imei kaydı olmadığı için hiçbir işlem yapamadım. Çıktığı sene getirttiğim getirteli 1 yıl ya olmuş ya olmamış 4s hiç olmuştu yani. İçinde de baya önemli şeyler vardı. Vebali konusunda yorum yapmıyorum, malumunuz zaten.

Hala kayıtsız cihaz olarak görünüyor imei sorgulayınca, ben gittikten sonra biri bulup teslim ettiyse kayıtsız cihazı polis elinde tutar mı acaba aklıma takıldı.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.