Yüzbaşı
02 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
S.A arkadaşlar. Aracıma yeni bakım yaptırdım. Malzemeleri kendim aldım. Ama yağ konusunda kafamda soru işareti kaldı. Yağ olarak Castrol Edge 5-30ll kullandım. Bu yağlarda “ll” “c3” “c4” bir farkı var mıdır? İkeriye dönük bir sıkıntı olur mu?
Arkadaşlar huma h4 kullanıcısı var mı aranızda.
Arkadaşlar bu bilgisayar nasıldır. Ekranın küçük olmasından dolayı tercih edicem. Oyunlarda ultra ayarlarda genelde 40-50 fps arası veriyor. Ben bu zaman kadar hep lowda oynamış biri olarak benin tatmin eder mi? Ekstra olarak 2x8gb ram ve 1tb hdd taktırıcam.

https://www.monsternotebook.com.tr/huma/MONSTER-HUMA-H4-V1-1.html?gclid=EAIaIQobChMIl6eEiMTH1QIVXuAZCh1z3Q34EAQYASABEgKnoPD_BwE#.WYmgPIGhmEc
Arkadaşlar önümüzde ki sağlık bakanlığı tercihlerinde fotoğrafın güncel olması gerekiyor mu? Benim ösym fotoğrafımın geçerlilik süresi dolmuş.

Söyle birşey yazıyor. Buna göre güncel olmasına gerek yokmudur.

Merhaba arkadaşlar bu son zamanlar drone merakım arttı ve bende incelemeye başladım. Ve yakın zamanda drone sahibi olmaya karar verdim. Açıkças almışkende biraz iyi birşey almak istiyorum. Cx-20 yi inceledim hoşumada gitti. Ama Türkiyede satın alabileceğim bir yer bulamadım. Yurt dışında getirmek ve uğraşmak istemiyorum. Yada Cx-20 muadili türkiyeden alabileceğim , tavsiye ettiğiniz bir cihaz var mı? Şimdideb teşekkür ederim.
Arkadaşla aramak istediğim kişinin üstüne basınca ekran donuyor sonra bir defa çalıp kapanıyor telefon. Bide bugün bi kaç kişi aradı telefon dondu açamadım arayanları. Başına başka gelen var mı. Ve yeni versiyonda düzelir mi acaba
Arkadaşlar ben şimdi türkcellden cuma günü iphone 6s almayı planlıyorum. Bu cihazın garantisi direk apple'da geçicek mi? Bide apple garantisi 2 yıl mı 1 yıl mı?
Arkadaşlar 6s 23 ekimde tüm türkiyede satışa çıkıcak mı acaba. Ben turkcellden almayı düşünüyorum. Altarnatif olarak başka hangi mağzadan elden görüp alabilirim
Arkadaşlar kız arkadaşımın geçici mezuniyet belgesi üniversitede. Lise diplomayı geçici mezuniyet belgesini vermeden vermiyor. Ama kız arkadaşım işe başkıcak ve noter onaylı belge lazım üniversite bize aslı gibidir damgası basarak fotokopisini verse onaylatabilir miyiz. Yada üniversiteden geçici mezuniyet belgesini alabilir miyiz.
Arkadaşlar yaklaşık 9 aydır çalışıyorum ve yarın istifa etmeye karar verdim. Hem okul hem iş çok zor oluyor. Ailemde beni destekliyor. Yarın sorumlumla bir konuşma yapmam gerekicek. Nasıl bir yol izlemeliyim ne demeliyim. Bana çalışmam için kaç gün çıkartırlar.
Hakkında
Meslek: Acil Tıp Teknisyeni
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP
TV
Samsung
Klima
Mitsubishi Heavy
Tablet
iPAD
Notebook
Toshiba
GPS, Navigasyon
Next
Game Center
GAME CENTER
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 798
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 101.927 (Bu ay: 359)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.