Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (7200. sayfa)

5 sn
289.130
Cevap
4.624
Favori
47.041.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 71987199720072017202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

opsiyonlamış ama satmamış olabilirler. Mesela biz 260'a anlaştık life için işlemleri başlattık ama araç daha tırda yani gelmedi o yüzden bayiye faturalandırılmış olsa bile bize faturalandırılamadı. gelmesini bekliyoruz. style paket için de stok gözükebilir mesela ama bana söylenen onların test aracı olarak her bayiye 1 tane falan gönderileceği idi.

• Qualyn Q kullanıcısına yanıt
    life 263e alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uraltay85 -- 25 Eylül 2021; 21:35:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • karamsar1İ kullanıcısına yanıt

Kardeşim başka bayileri ara bazen kafalarına göre fiyat verdikleri oluyor Balıkesir’de GT paket vardı, Ben Bursa’dakini çok beğendim fiyat olarak ama verdikleri gri füme renk , Ben de şu an füme var parti rengi geçmeyi düşündüğümden almayı düşünmedim 100 yüze belki 415’e kadar düşünebilirsinizz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miratila M kullanıcısına yanıt

Çok üzgünüm ama son derece doğru tespitler. Görünen o ki dediğiniz gibi fiyat artışlarının devam etmesi de çok muhtemel.

Ama bir taraftan da şu anki rakamlar şaka gibi gerçekten. Yuh be kardeşim bir arabaya 100 bin lira para verilir mi dediğimiz günler de çok uzağımızda değil. Oradan buraya çok çabuk geldik. Ve maalesef sanıyorum ki hiçbirimizin maaşı bu kadar artmadı. Dolayısıyla şartlar ne olursa olsun bu fiyatlarda patinaj olacak. Hatta sene başından beri başladı bile. Denge kurulana kadar da bu patinaj devam eder.

Tabi ki bu araç almayın demek değil. İhtiyacınız varsa 1 saniye beklemek bile hata. Ama hep söylendiği gibi kötü günler geride kaldı, sırada daha kötü günler var. SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• arkadaşlar dün itibariyle faizler çok az da olsa indirildi ancak kredi hesaplama modüllerine baktığımda, dünkü karar öncesi oranlardan hiçbir farkını göremiyorum. bu düşüş bireysel krediler için geçerli olmayacak mı? yoksa daha geç mi yansıyacak?

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    1.2 100 HP turbo. Corsadaki motor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • C4 feel bold otomatik inceledim. Bu segmentte bu fiyata cok iyi bir araç.

Hayırlı olsun hangi bayii acaba ? Bende araştırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cino__cool

Hayırlı olsun hangi bayii acaba ? Bende araştırıyorum
    Elazığ vimsa bayi istanbula çekici ile yollayacaklar 1400 çekici ücreti galiba 1 tane daha var dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 24 Eylül 2021; 19:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Kimseye araba alın almayın demem yada yükselecek düşecek de demem şu ortamda araca ihtiyacın varsa piyasaya uygun fiyatı buldun mu alırsın. Polo life için 250 yüksek rakam ama türkiye şartların da maalesef artık normal ve uygun bir araç..

Konu bir markayı taparcasına savunmak. Evet polo güzel araba ama sonuçta b sınıfı bir araç.

250 den satışa çıkmış bir aracı piyasada bulunmuyor diye 280-285 den almayı savunmak bana anlamsız geliyor.

Bu enflasyon ortamında mutlaka bu araç bu fiyatları görecek ama bu şu anki ortamda malum sitede tefecilerin satışa çıkardığı araçların burada reklamını yapıp bakın 280 oldu demek bana garip geliyor.

Galericilerin elinde hala 2020 model sıfır civic polo higline lar 300 den satılmayı bekliyor.

Sorun değil istedikleri fiyatları yazarlar adam beklemeye razı ise 1-1,5 sene bekler yada marka fanatiği parası bol biri alır geçer.

Ama şimdi polo life için 280 fiyatını kabullendirmek normal görmek bana sadece saçma geliyor.

Valla tapma konusu zaten saçmalıkta ortada bi de gerçekler var. Polo artık Türkiyede maalesef Golf ün yerini almıştır bu fiyatlar sonucunda. Yoksa ben Clio nun dolusunuda cok beğeniyorum hatta iç malzeme kalitesi 1 tık üstte Polodan. Ama sonucta bir VW logosu yok. Algı meselesi. Belki 20 yıl sonra tam tersi olur. Polo polo diye bu kadar ses gelmesinin sebebi kullanıcı artık Golf e uzanamıyor zaten. Bayilerden kötüsü yok mu elbette var. Ama sorun o değil ki. Sorun ÜLKE...

• İncirlik yolu üzerindeki Aykanda T-roc var bir tane. 380.000tl fiyatı turuncu...

C4 manuel araç 1.2 turbo olup 100 beygir bir araçtır. Aracın 1.2 otomatik 130 hp olanını test ettim. Kabin dar, sağ dizim sıkıştı(boy 1.71, kilom 78) Malzeme çizilmeye başalmış piano black idi. Aracın bana hoş gelen yanı çukur geçişlerinde stabil kalması. Araçta düz yolda çukur giriş çıkışlarında yatma olmuyor. Eğer çukurlu yollarda kullanacaksanız alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETKNOKRAT -- 24 Eylül 2021; 20:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ETKNOKRAT

C4 manuel araç 1.2 turbo olup 100 beygir bir araçtır. Aracın 1.2 otomatik 130 hp olanını test ettim. Kabin dar, sağ dizim sıkıştı(boy 1.71, kilom 78) Malzeme çizilmeye başalmış piano black idi. Aracın bana hoş gelen yanı çukur geçişlerinde stabil kalması. Araçta düz yolda çukur giriş çıkışlarında yatma olmuyor. Eğer çukurlu yollarda kullanacaksanız alın.

Ben özellikle tekrar tekrar sordum bayi 3 silindir atmosferik dedi eminmisiniz hatta 1.2 c3 vardı ı 110 turbo c4 atmosferik dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 24 Eylül 2021; 20:18:17 >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Hocam görüştüğüm araçlarda dediğiniz donanımlar var.Benim de dikkatimi 2021 model shineler çekti ; onlarda yok mesela ön park sensörü vb donanımlar .

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Hangi araç hocam

• Merhaba. Ekim-Kasım ayları için araç sırasına giren var mıdır? Hangi araç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETKNOKRAT -- 24 Eylül 2021; 20:31:53 >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

Görseldeki araç teklifini yaptığınız araç değilse suç işlemiş oluyorsunuz uyarmadı demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

bitane zar zor bulduk polo
    Allah herkesin gönlüne göre versin
    258 bin life…

burda polo 250-300 bin olacak koşun vatandaş diye ironi yapanlar vardı şimdilerde kayboldular
    adamların şakası gerçek oldu
    biz bulduğunuzu alın dedikce onlar insanları beklentiye soktular eminim onların yüzünden vazgeçenler olmamıştır yoksa yazık diyorum

Metalik renk mı araç

• quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Hangi araç hocam

Kia Stonic 1.2 MPİ Manuel

• 
Sayfa: önceki 71987199720072017202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.