Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (7199. sayfa)

5 sn
289.087
Cevap
4.622
Favori
47.036.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 71977198719972007201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve cam tavan su sızıntılarından başı ağrıyanlar var hala. 2021 model arabanın su gideri bile kötü

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    555 bine anlaştım spor koltuk otomatik açılır bagaj pazartesi alıcam kısmetse

• benzinli için 425, dizel için 435 son dediler. üstelik fiyat sabit de değilmiş. siz ne zaman fiyat almıştınız?

• HEMEN TESLİM CORSA 1.2 75 HP ESSENTİAL MANUEL BEYAZ RENK 187,000 TL

• karamsar1İ kullanıcısına yanıt

bugün aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rgulseven kullanıcısına yanıt

Super !! Iyi gunlerde kulanmaniz dilegiyle. Gercekten farkli bir arac.  Hayirli olsun

• Merhaba bayilerde clio gören var mi ? Clio 1.0 tce toch veya rs line almayi düşünüyorum fiyat alanlar var mi

• Ben de bugün aldım. Adamına göre muamele sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: k_ucal

Merhaba bayilerde clio gören var mi ? Clio 1.0 tce toch veya rs line almayi düşünüyorum fiyat alanlar var mi
    Maalesef ne araç var.. ne zaman geleceği belli değil.. fiyat belli değil.. fiyat garantisi yok.... hayret Bursa'da üretilen bir yerli araç için bu belirsizlik çok enteresan.. alırsanız icon donanım alın.. Touch donanım ona göre bayağı boş... rs line araç alıp da o farkı vermenizede gerek yok icon donanım bayağı dolu ve yeterli.. ben de uzun müddet sıfır aradım en son 1 ay önce 231 dedi bayi... fakat sıra yazmıyor kapora almıyor.. tarih vermiyor.. sarı siteden 2020 Model düşük kilometreli aldım Aynı şekilde bakabilirsiniz özellikle 2020 alırsanız hemen hemen en dolu icon modeli 2020 ler...
    Bu arada araçtan da memnunum Ankara şehir içi.. orta yoğunlukta trafikte 7 litre yakıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ganeja kullanıcısına yanıt

1 haftadir bakiyorum sari siteye iconlara 210 diyolar tochlar 190 civari rs line de 215 civari kararsiz kaldım sifirlari baya yüksek ise oradan almak mantıklı siz kaça aldiniz hocam km kaç idi

• hyperino kullanıcısına yanıt

😃😃 Gercekten burasi bazen cok komik oluyor.. Hemen herkes 3008 satsin tiguan alsin😆

• quote:

Orijinalden alıntı: Ftrhüseyin

Konya Özkaymak Ekim 15 teslim c3 feel bold 218.500 tl
    C3 shine 230.000 tl
    Telefonda alınan fiyatlar liste fiyatından yüksek söylüyorlar telefonu kapatınca farkına vardım.
    2020 c3 shine kullanılmış düşük km araç için 205-210 aralığı kabul edilebilir bir meblağ mıdır arkadaşlar.

ewet iyi fiyat..ama dikkatli olun..2020 shine lerde büyük kısım makyajsız kasa..yani shine en dolu araç diye düşünmeyin..makyajsız 2020 shinelerde..anahtarsız giriş ..çalıştırma..geri görüş kamerası vs..yok

• 1-2 saat evvel Polo Life icin stok sordurdum, minimum 18 adet farklı renklerde, cesitli bayilerde stok gozukuyordu... Hemen aradim ama hepsi arac yok dedi...

Ya Dogusun stok takibinde sikinti var, ya bayiler araclari opsiyonlamis ama satmamislar ve bu yuzden stoktan dusmemisler ya da fiyatin artmasini bekledikleri icin yok cekiyorlar... Bilemiyorum...

• Tiguan life seramik film paspas 420ye alındı

• kıng365 kullanıcısına yanıt

son 3 arabam, 2016 vw golf highline, 2020 seat leon Fr (0 km), 2021 yeni kasa Seat Leon FR (0 Km), kesinlikle alınır, eski kasaya göre çok daha geniş ve komforlu, yeni golften çok daha geniş, süspansiyon hariç komfor farkı yok ama sert süspansiyonun avantajı dezavantajı var.

Benim aracımda car play kapalı ama yeni araçlarda direk açık geliyor diye biliyorum, Manuel olmasını kabullendiyseniz, bence 2 büyük eksisi var, birisi smart ambiyans aydınlatma ( yurtdışı test videolarında bu özelliğe kanıp Türkiye'de arabayı görmeden aldım ve bu özelliğin kapalı olduğunu görünce yıkılmıştım. Bildiğim kadarıyla Fr pluslarda açık bu özellik), diğer bir eksisi ise ön park sensörü olmaması, Golf ve eski Leon'da alışmıştım, açıkcası buna da alışılıyor ama bence eksi.

Sonuç olarak bence her türlü alınır. Detaylı bir amatör ilk izlenim videom var youtube'da özel mesaj atarsanız linkini atarım size

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    3008 gerçekten kötü bir araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_

sarı sitedekiler 2021 modeller 195 k ya düşer gibi sanki şansınız deneyin isterseniz

Yokki hocam orda birkaç tane var onlarda indirime gitmiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

Çok şehir dışı yapmıyorsanız ve aşırı yokuş yoksa yaşadığınız şehirde iyi bir tercih.

200 bin liraya araba kalmadı çünkü

Alıntıları Göster

Sadece yakıtı düşündürüyor. Evde yedek araç olacak zaten ama yinede benzin oldu 8 tl dizel araca alışkın bir aileyiz.

• hyperino kullanıcısına yanıt

Yav he he buraya bakan insanlarin IQ seviyesi seni dinlemeyecek kadar yukarda tamam pasam 3008 almicaz VW alcaz sen rahat ol yeter ki ..

• Polo için aradim ekim kasim dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 71977198719972007201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.