E

Binbaşı
10 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Konunun yeri mi tam bilemedim ama sormak istiyorum. Yeni araç aldım, içinde 40gb jukebox var. Apple music'deki parçaları usb aracılığı ile araca kopyalamak istiyorum. Bir kaç program denedim ama olmadı. Nasıl yapabilirim?
İnterneti bol faturalı hat kullanıyorum turkcell'de. 12 aylık sözleşmem yeni bitti (1000k+2gb+sms yok)

Yeni msg geldi aynı fiyattan uzatabilirsiniz diye, 59 TL.
Diğer tarifelere bakayım dedim.

HepsiBol paketi var 750dk+2gb+1000sms
Aylık 35 TL.

Neredeyse yarı fiyatına gelecek. Bir yanlışlık veya kelek olmasın?

Detaylara girdim sadece internet hızı 7.2 mbps ile sınırlıdır yazıyor. Yani bu paketi alırsam 4.5g mi kullanamayacağım anlamına mı geliyor. Çünkü daha pahalı ve kotası düşük paketlerde böyle birşey belirtilmemiş.?
Daha önceden böyle bir problem yoktu 9.2 güncellemesinden sonra %10 civarlarında kapanıyor. Sizde böyle bir problem var mı acaba?
Ayarlar kısmında arama motoru önerileri açık olmasına rağmen google arama önerisi yapmıyor. Sorunu yaşayan çözümü bilen var mı acaba?
Arkadaşlar evimde control4 otomasyonu kullanıyorum. 5.1 sistemimi kullandığım bir oda ve stereo sistemimin durduğu bir salonum var. 5.1 kef'lerim marantz Nr1604 ile çalışıyor. Salonda ise Marantz Pm5004 ile Pioneer N30 network streamer kombinasyonu Focal 816v ile birlikte. Tabi alakasız bir soru gibi gelecek ama ben media işini evde airplay, nas device ve control4 arayüzlerinden ip olarak kullanıyorum. Salondaki sistemdeki network streamer ve analog amfiyi kaldırıp yerine Marantz Nr1504 ht receiver koyup sadece 2 kanal olarak kullanmayı düşünüyorum. Focallerin hassasiyeti çok yüksek olduğu için güç sıkıntısı çıkmaz gibi geliyor ama ses kalitesi konusunda şüphem var. Ne dersiniz?

Neden böyle birşey yapmak istiyorum diye sorarsanız evde analog marantz amfi hariç hiçbir cihazın kumandasını kullanmıyorum. Evin bütün kontrolü iphone ile sağlıyorum.

Görüşleriniz için teşekkürler.
Hack application kullanan var mı?
Sıfır aracımı m pakete çevirdim eski parçalar satılıktır. 1. Ön tampon ve aksesuarları(tampon demiri, sis farları, krom böbrekler, plastik ızgaralar vb.) 2. Arka tampon (komple) 3. Çift çıkışlı yuvarlak krom egsoz ucu 4. Sağ ve sol marşpiyel

Parçalar sıfır sayılır 500 km iken söküldü, ayrıca bütün bağlantı elemanları mevcuttur. Plastik aksamlar space gri renginde boyalı olup çiziksizdir.

Fiyat konuşulur
Yeni bir araç aldım hayırlısıyla. Üzerinde 18" orjinal jantları var. Aracın dışını m paket e çeviriyorum fakat jant konusunda karar veremedim. 18 m jant mı alsam 19 mu? 19 çok sert olur endişesindeyim siz ne dersiniz?
Arkadaşlar 2013 exclusive space gri yeni araç aldım. Aracı dış m paket e çeviriyorum, orjinal jantları da değiştireceğim. 18 jant ile geliyor, 19 a çevirsem mi kararsızım. 18 veya 19 m jantlardan hangisini almalıyım sizce. Replica jant almamın sakıncası olur mu yoksa orjinal mi alayım?
Arkadaşlar inşallah yakın bir zamanda yeni eve taşınacağız. Mevcut evimde kablotv ve kablo internet kullanıyorum, biri analog yayın diğeri teledunya. 3 lü bir splitter ile herşey sorunsuz çalışıyor. Yeni evde ise biraz fazla sayıda tv ye kablo tv yi dağıtmam gerekiyor. Evin bodrum katına kablo tv sokağın karşısından hiç biryere uğramadan direk benim panoma giriş yaptı. 1 giriş 2 çıkış splitter ile kablo modeme bağlantı yaptılar, diğer uç ise boşta. Benim bu boşta olan uçtan 9 bölgeye dağıtım yapmam gerekiyor, her noktaya panodan ayrı kablo çekildi yani atlama yapılmayacak, bunlardan biri teledünya diğerleri ise analog kullanacağım. Bu işi en sağlıklı nasıl yapılandırabilirim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.038
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 32.713 (Bu ay: 347)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 259 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.