Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (106. sayfa)

304.943
Cevap
4.922
Favori
49.582.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1089 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet + hız sabitleyici var.
  • ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    benimki mart girişli araçtı eski kurlardan alınan son araçmış büyük ihtimal bulamazsınız.
  • Hatay alınan fiyatlar;

Nissan Qashqai 1.2 skypack 2018 model hurda onlardan 142bin TL geçen hafta, bu hafta liste fiyatına güncelleme gelmiş fiyat 138bin TL.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Bu firmadan dün, ateş kırmızısı sandero stepway 1.5 dci için 75.000tl teklif aldım. Ama büyük ihtimalle yarın zam geleceğini söyledi.
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    1.5 tsi ile ilgili bilgim yok maalesef
  • toyota corolla 1.6 için en uygun fiyat hangi bayide??
  • seat leon 1.2 tsi dsg dinamik paket ( sunroof, büyük ekran, full link, geri görüş kamerası vs) + seramik kaplama, cam filmi, motor koruma, kabut koruma 107.500 tl'ye aldım. sizce uygun mu?
  • sametgur kullanıcısına yanıt
    Led varsa iyi fiyat bence. Birkaö sayfa arkada kişi aldığı arabayı ve fotosunu paylaşmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Sağol hocam . Aradığım özellikler manuel olması hariç Octavia da var . Sitesindeki fiyat listesinde yazmışlar ama demekki getirmiyorlar . Bende 1.0 ile 1.2 arasında kalmıştım . Sanırım 2.el alacağım . Burda fiyat yazıyoruz biliyorum ama naçizane Octavia kullanan dostlar varsa 4 kişilik bir aile için 1.0 mı 1.2 mi mantıklı olur özel mesaj ile de atabilirseniz fikrim olur . Burayı meşgul etmeyelim . Çok teşekkür ederim .

Alıntıları Göster
    Sea Leon 1.2 tsi manuel vites bayilerde var, arkadaş sanırım emin olmadan söyledi.

çanakkale ve samsun bayilerinde vardı. 86bin civarı bırakıyorlardı.

başka bayiden teklif almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametgur

seat leon 1.2 tsi dsg dinamik paket ( sunroof, büyük ekran, full link, geri görüş kamerası vs) + seramik kaplama, cam filmi, motor koruma, kabut koruma 107.500 tl'ye aldım. sizce uygun mu?
    NEREDEN ALDINNNNN
  • titan1905 T kullanıcısına yanıt
    Antalya bakırcılar. 1.6 life manuel, en son hurda onlardan 77 demişlerdi. Ama forumda 75e kadar alan var
  • sametgur kullanıcısına yanıt
    Hocam jant 17 mi?

Hayırlı olsun bu arada hocam, son 3 ayda ben dahil bu sayfada alınan leonun sayısı haddi hesabı geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 30 Temmuz 2018; 19:59:46 >
  • Honda Civic 1.6 İ-Vtec elegance otomatik beyaz renk 108 bin teklif alındı hurda ile birlikte 100 bin tl ye alındı. 20 bin 12 ay 0 faiz
  • Faz1955 F kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi
  • bilal.37 B kullanıcısına yanıt
    2017 a3 1.0 tfsi sahibi olup gözünü a3 1.6 tdi ye dikmiş biri olarak denemeden almayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbell -- 30 Temmuz 2018; 21:35:52 >
  • kimbell K kullanıcısına yanıt
    A3 Sedan / HB TDI fiyat alan oldu mu ?
  • Arkadaşlar yeni Megane sedane için en uygun fiyat hangi bayide ?? Hiç fiyat alan oldu mu
  • kimbell K kullanıcısına yanıt
    1.0 Tfsi 1.6 Tdi den iyi gidiyor her türlü, torkuna kanmayın bence.
  • SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024

Yukarıda birisi bankaların zarar ettiğini falan yazmıştı. Kapak olsun.
  • Arkadaşlar polo 1.0 motor otomatik vites fiyatı alan oldumu bu günlerde..Liste fiyatı üzerinden yaklaşık 20 bin tl indirim yapıldığı söyleniyor bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.